multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Frezowanie Śląsk - EL-BIG

Frezowanie Śląsk - EL-BIG EL-BIG to firma, która oferuje różnorodne usługi na wysokim poziomie. Zajmujemy się prefabrykacją rozdzielnic elektrycznych, czyli m. in. rozdzielnic budowlanych i rozdzielnic licznikowych. Ponadto, wykonujemy usługi obróbkowe, wykorzystując do celu frezowanie CNC. Odwiedź naszą witrynę, by bardziej szczegółowo zaznajomić się z naszą propozycją ofertową. Oprócz typowej oferty znajdziesz na naszej stronie gotowe produkty do kupienia. Wszystkie nasze produkty w naszym sklepie online posiadają odpowiednie certyfikaty.

Reklama:

Szczegóły strony www.elbig.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.elbig.com.pl:

Frezowanie Śląsk - EL-BIG

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rury 1.4841 »

  Oferta dostaw rur żaroodpornych walcowanych na gorąco w gatunku 1.4841 według EN, h25n20s2 - według PN ( gatunek odpowiadający właściwościami i składem chemicznym stali 1.4841). Rury bez szwu w wielu wymiarach średnic zewnętrznych oraz grubościach ścianek.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent wyrobów silikonowych. »

  Jesteśmy producentem wszelkiego rodzaju wyrobów silikonowych, a nasza oferta zawiera: węże silikonowe, taśmy butylowe czy profile silikonowe. Jesteśmy firmą profesjonalną, która indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Barieroporęcz i poręcz ochronna z firmą Remtor. »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Zajmujemy się produkcją barier rurowych, barierek ochronnych a także poręczy dla pieszych. Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów! Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową prezentującą szczegółowe informacje.

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hale Gdańsk »

  Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu dogodne warunki, atrakcyjne ceny oraz świetny efekt końcowy w postaci dobrze przygotowanej hali, bądź też magazynu. Pokazuje to tylko, iż jesteśmy firmą gotową na wyzwania, która ma do zaoferowania na dzisiejszym rynku budowlanym wiele świeżości, oraz odpowiedniego doświadczenia które jest na prawdę dziś bardzo ważne. Budowanie hal jest naszą profesją, tak wiec jeśli szukacie Państwo firmy z doświadczeniem, która ma Państwu przygotować w pełni przygotowaną halę do pracy, jesteśmy jak najbardziej do Państwa dyspozycji. Oprócz hal, w naszych rękach była budowa stajni, tak więc posiadamy wielki zakres doświadczenia w budowie różnych pomieszczeń.. Nasza propozycja, jak i marka naszej firmy na rynku ma również wysoką pozycję, dzięki czemu macie Państwo pewność, iż współpracujecie z profesjonalistami. Przykładem na to jest budowa stajni którą to również nasza firma nadzorowała. Przykładów godnych uwagi jest w tym wypadku więcej, albowiem prowadziliśmy również budowę stadnin dla koni.

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Karuzela końska »

  Katoda jest bombardowana przez dodatnie jony, przy czym, wydzielona w tym czasie na katodzie energia nie powinna być zbyt duża, aby nie spowodować szybkiego zniszczenia katody. Dlatego też dopuszczalny spadek napięcia gazotronów, także wypełnionych parami rtęci, nie powinien przekraczać 22 V, a w zwykłych lampach 12-16 V. Spadek napięcia w diodzie zależy także od natężenia prądu żarzenia i wzrasta przy zmniejszaniu napięcia żarzenia. Z tego względu napięcie żarzenia gazotronu nie powinno być niższe od 95% wartości znamionowej. Diody gazowane o dużym ciśnieniu gazu lub par rtęci (ok. 50 Tr) odznaczają się dużą gęstością prądu katodowego, a to dzięki podwyższonej temperaturze pracy katody, wykonanej z drutu wolframowego torowanego lub pokrytego tlenkami strontu i baru, umieszczonej w pobliżu grafitowej anody. Duże ciśnienie gazu w lampie zapobiega szybkiemu zniszczeniu katody, które może nastąpić przy wyparowaniu toru i tlenków z jej powierzchni. Tego rodzaju diody gazowane są stosowane jako elementy prostownicze w dużych urządzeniach do ładowania akumulatorów.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sorbud - producent akcesoriów do okien »

  Sorbud specjalizuje się w produkcji klinów montażowych i podkładek dystansowych używanych do produkcji i montażu okien. Firma istnieje od 2001 roku, lecz jej początki sięgają znacznie wcześniej - firma, z której Sordbud bezpośrednio się wywodzi zaczęła swoją działalność na początku lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku - już wtedy zajmowała się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Sorbud będący firmą rodzinną przejął specjalizację oraz ukierunkował działalność na produkcję wspomnianych wyżej akcesoriów.

  Data dodania: 21 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Palety Wynajem | Rotomrent.pl »

  Firma Rotomrent zaprasza do składania ofert wynajmu przez stronę internetową na produkty logistyczne - palety drewniane, plastikowe, nadstawki na palet, wózki paletowe oraz wiele innych. Na każdą ofertę odpowiemy w przeciągu 48 godzin.

  Data dodania: 02 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • koła zębate - kahipolska.pl »

  Jeśli interesuje Państwa nabycie łańcuchów lub kół łańcuchowych, to zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą, która została przedstawiona przez przedsiębiorstwo KAHI-Polska, którego siedziba zlokalizowana została w Poznaniu. Mamy ścisłe powiązania z niemieckim wytwórcą. Zapewniamy precyzyjne wytworzenie oraz świetną jakość każdego oferowanego produktu. Mamy wieloletnie doświadczenie w sektorze. Terminowo doręczamy wszystkie złożone zamówienia. Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

  Data dodania: 16 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gięcie blach »

  Skoro tutaj jesteś, to z pewnością szukasz doświadczonej firmy w zakresie obróbki metali. Jako Bearmet możemy Ci zaoferować gięcie blach, wycinanie laserem, frezowanie, spawanie, szczotkowanie, czy cięcie blach laserem. Więcej szczegółów na temat oferty możesz już teraz dowiedzieć się wchodząc na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 25 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wyroby gumowe producent - Witech-polska.pl »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyrobów gumowych najlepszych producentów. Oferowany przez nas asortyment wyrobów gumowych do zaopatrzenia przemysłu technicznego jest najwyższej jakości. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej

  Data dodania: 16 11 2016 · szczegóły wpisu »