multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Podkategoria: Doradztwo

1 · 2 · następna strona »
 • Adwokat Głogów - MJPadwokaci.pl »

  Strona www zawierająca informacje o działalności kancelarii prawnej działającej w w Głogowie. Na wybranych stronach omówione zostały ważniejsze sfery praktyki zawodowej, takie między innymi jak: sprawy karne, sprawy rozwodowe, sprawy z zakresu nowych technologii, sprawy dotyczące kredytów frankowych czy też sprawy dotyczące windykacji wierzytelności. Na oddzielnej zakładce omówiona została obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Dla większej przejrzystości danych zamieszczonych na stronie kancelarii adwokackiej MJP Adwokaci, informacje o zakresie świadczonych usług prawnych zostały ułożone w dwie podgrupy. Pierwszą z nich jest podgrupa: osoby fizyczne, drugą zaś - klienci biznesowi.

  Data dodania: 25 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Detektywistyczne MIPOL Michał Wiśniewski »

  Usługi detektywistyczne to nasza specjalność.
  Pomagamy każdemu w trudnych sprawach związanych z zaginięciem, zdradą czy potwierdzeniem wiarygodności.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług detektywistycznych. Zajmujemy się inwigilacją, zdradami, ustaleniem majątku firm i osób prawnych. Sprawdzamy wiarygodność osób i firm oraz opiniujemy podmioty gospodarcze.

  Data dodania: 11 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Produkty z Chin »

  Najstarszy na rynku importer z Azji. Oferowane przez firmę Miximport artykuły hurtowe oraz detaliczne obejmujące praktycznie każdą branżę, przykuwają uwagę niewiarygodnie promocyjnymi cenami oraz przyzwoitą jakością wykonania oferowanego towaru. Przez lata walczyliśmy o pozycje na rynku, a dziś współpracują z nami inne firmy zarówno z Polski jak i innych krajów. Wskażemy Ci drogę do rozpoczęcia własnej działalności. Wbrew pozorom nie musisz posiadać wyrazistej wartości pieniężnej aby zacząć zarabiać. Najpopularniejsze towary w naszym sklepie to przybory szkolne, artykuły dekoracyjne, zabawki, a także wiele innych. Dla stałych klientów przedstawiamy znaczące rabaty. Naszą prężnię rozwijająca się kategorią są akcesoria do golenia w stylu klasycznym.

  Data dodania: 11 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Lublin A. Bernau, T. Mikołajczuk - Rzetelne Porady, Prowadzenie spraw, Pisma »

  Świetnie, że tu jesteś! Pierwszy krok za Tobą, a przed Tobą są kolejne propozycje, które przygotowaliśmy. Chcesz lepiej zrozumieć swoją sprawę? Przenieść stres na barki prawnika? Skuteczniej bronić swoich interesów przed sądem? Adwokaci Lublin dostarczają kompleksowych rozwiązań w sprawach osób indywidualnych oraz małych firm. Interesują Cię sprawy Karne? Cywilne? Rodzinne? Majątkowe? Spadkowe? lub Rozwodowe? Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia adwokata i dowiedz się, jakie są możliwe warianty postępowania w Twojej sprawie? Co ma istotne znaczenie dla obrony Twoich interesów? Co warto podkreślić, a co warto przemilczeć w sprawie przed sądem czy w piśmie procesowym? Prosimy, zapoznaj się ze wszystkimi możliwościami i wybierz te, które Twoim zdaniem przydadzą Ci się na drodze do realizacji własnych celów. Adwokaci z Kancelarii adwokackiej prawna. eu z siedziba w Lublinie zapraszają również Ciebie do współpracy. Znajdź skuteczne wskazówki i porady.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konsnord - Projekty i nadzory budowlane »

  Zakres naszych usług obejmuje wykonywanie: projektów budowlanych, adaptacji projektów gotowych, ekspertyz i przeglądów obiektów budowlanych, inwentaryzacji. Ponadto prowadzimy nadzory budowlane oraz służymy doradztwem technicznym na każdym etapie inwestycji. Ofertę kierujemy do osób prywatnych, instytucji państwowych oraz biur architektonicznych.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Tarnów "Alfa" s.c. Dorota Łabno, Anna Markowicz »

  Biuro rachunkowe, prowadzone przez doradców podatkowych, Dorotę Łabno i Annę Markowicz, zajmuje się zarówno firmami krajowymi, jak i zagranicznymi, działającymi w różnych segmentach rynku. Do grona naszych Klientów należą nie tylko duże podmioty, do których stosuje się zasady pełnej księgowości, lecz również małe, kilkuosobowe firmy. Oferta usług księgowych skierowana jest dla wszystkich podmiotów gospodarczych, niezależnie od prowadzonej formy opodatkowania i obejmuje: [*]księgi handlowe; [*]księgę przychodów i rozchodów; [*]ryczałt; [*]kartę podatkową. Prowadzimy wszystkie sprawy pracownicze i ZUS, niezależnie od formy zatrudnienia. Jako członkinie Krajowej Izby Doradców Podatkowych oferujemy zarówno jednorazowe interpretacje przepisów, wsparcie w ewentualnych sporach z organami kontroli, jak również stałą opiekę zmniejszającą ryzyko działalności i pozwalającą na optymalizację zobowiązań podatkowych. Realizowane przez nas czynności doradztwa podatkowego obejmują: [*]udzielanie porad, opinii i wyjaśnień z zakresu obowiązków podatkowych i celnych Klientów oraz w sprawach egzekucji administracyjnej związanej z tymi obowiązkami; [*]prowadzenie, w imieniu i na rzecz Klientów ksiąg podatkowych i innych ewidencji do celów podatkowych oraz udzielanie im pomocy w tym zakresie; [*]sporządzanie, w imieniu i na rzecz Klientów zeznań i deklaracji podatkowych lub udzielenie im pomocy w tym zakresie; [*]reprezentowanie naszych Klientów w postępowaniu przed organami administracji publicznej i w zakresie sądowej kontroli decyzji, postanowień i innych aktów administracyjnych w sprawach podatkowych. Współpracując z nami zyskujecie Państwo pewność, że wszystkie dokumenty sporządzone są poprawnie pod względem merytorycznym i formalnym, gdyż na bieżąco aktualizujemy wiedzę związaną z prowadzeniem kadr i naliczaniem płac.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój zawodowy pracowników »

  Czy biegłe zarządzanie zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie posiada sens dla rozwoju firmy? Oczywiście tak, ponieważ jedynie z uwagi na to pracownicy bardziej i mniej doświadczeni mają szansę wydajnie współpracować. Nadzwyczajnie znaczący jest przede wszystkim transfer wiedzy, umożliwiający wykreowanie tak zwanej platformy doświadczeń. Należy jednakże pamiętać, iż inteligentne gospodarowanie zasobami ludzkimi wymaga sporych nakładów, dlatego niezwykle dobrym pomysłem jest skorzystanie z możliwości, które zapewnia zgłoszenie przedsiębiorstwa do nowego programu, wdrażanego przez firmę FUDA. Jego zamysłem jest wykonanie darmowej aplikacji multimedialnej oraz podręcznika, jakie będą przeznaczone zarówno dla firm, jak i instytucji publicznych, czy organizacji pozarządowych. Narzędzia ułatwić mają zarządzanie karierą i zarządzenie wiedzą w przedsiębiorstwie. Dzięki wykonywanym testom powstanie wspaniały program do zarządzania pracownikami. Dzisiaj przedsiębiorstwo FUDA zaprasza wszystkich przedsiębiorców działających na terenie województwa lubelskiego do udziału w testach. Każde zgłoszone przedsiębiorstwo zostanie profesjonalnie zdiagnozowane, by określić możliwości pracowników, mechanizm doboru pracowników czy rozwój zawodowy pracowników. Program zarządzanie wiekiem - wdraża tematy takie jak: [*] zarządzanie wiekiem, [*]transfer wiedzy, [*] rozwój zawodowy pracowników, [*]aktywność zawodowa kobiet, [*]zarządzanie wiedzą, [*]pracownik 50+, [*]program do zarządzania pracownikami, [*] Gospodarowanie zasobami ludzkimi, [*]hr consulting Ciepło zapraszamy wszystkich zaciekawionych naszą ofertą projekt zarządzanie wiekiem.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradca kredytowy Szczecin »

  Proponujemy kontakt ze sprawdzonym doradcą kredytowym współpracującym z naszym serwisem. Doradca kredytowy Warszawa, jak i każdy inny doradca, jest szczegółowo weryfikowany pod względem wiedzy i znajomości rynku finansowego. Mobilny doradca kredytowy Gorzów oraz inni doradcy zarejestrowani w serwisie, dostarczają usługi również poza naszymi biurami, czyli na przykład u klienta w mieszkaniu. Nasi klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych z pomocą - również doradca kredytowy Kraków.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zbigniew Piszczatowski Geodezja Wycena Nieruchomości »

  Potrzebny Ci jest geodeta, albo rzeczoznawca majątkowy? Nie odróżniasz rozgraniczenia od wznowienia granic lub okazania granic, mapy do celów opiniodawczych od mapy do celów projektowych lub mapy poinwentaryzacyjnej? Jeżeli dla Ciebie GEODEZJA TO HEREZJA - to wejdź na naszą stronę. Zapoznaj się ze słownikiem prac geodezyjnych ... i wybierz nasza ofertę. Nasza firma oferuje usługi w dwóch dziedzinach: geodezja, wycena nieruchomości (szacowanie nieruchomości).

  Data dodania: 17 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - kompleksowo Warszawa »

  Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma stawiająca na nowoczesne rozwiązania, posiada obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo - płacową małych i średnich firm prowadzących pełną księgowość, ryczałt ewidencjonowany oraz będących na książce przychodów i rozchodów. Nasze biuro rachunkowe to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe MAGFIN pomoże Państwa firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień, zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem. Księgowość - to nie tylko wprowadzanie danych, ale wiedza, która przekłada się na sukces Państwa Firmy oraz finanse i spokojny sen. Z nami mają Państwo to zapewnione.  

  Data dodania: 13 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • DBR Bartosz Rosiński »

  Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie z UE. Kompleksowe doradztwo dla beneficjentów z województwa Kujawsko-Pomorskiego. Oferuję: wybór odpowiedniego programu, przygotowanie dokumentacji, sprawozdawczość oraz rozliczenie projektu.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator kredytowy »

  Jeśli szukasz korzystnej oferty banku, w którym to możesz otworzyć korzystne dla siebie konto oszczędnościowe na pewno powinieneś skorzystać z oferty naszej strony internetowej. Nasza strona na pewno pomoże dokonać ci odpowiedniego wyboru nie tylko banku, ale także i konta oszczędnościowego. To dzięki naszej stronie każdy ma już dostęp do odpowiednich informacji.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Kresek - Zielona Góra »

  Dla nas biznes to relacje i emocje. Stosujemy niestandardowe, niskobudżetowe sposoby komunikacji marketingowej i public relations oparte na psychologii biznesu, ludzkich wartościach i zachowaniach. Działamy w myśl idei współtworzenia z klientem, indywidualnego wkładu, interakcji i łatwego dostępu. Tworzymy marki osobiste, emocjonalne i proste, inwestując głównie w wyobraźnię i energię. Stawiamy na naturalność, elastyczność i autentyczność. Rozwijamy potencjał osobisty i menadżerski pracowników. Budujemy korzystne skojarzenia z marką. Umieszczamy firmy w pozytywnym, lokalnym kontekście. Doradzamy i szkolimy w postaci przyjemnej, przyjacielskiej rozmowy. Interesuje nas marketing, którego sami chcielibyśmy być odbiorcami. Wierzymy, że "prostota jest ostateczną formą wyrafinowania" i wykorzystujemy ją w każdym wymiarze.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Efect »

  Ubezpieczyć finansowo swoje życie wypadałoby aby miał każdy kto ma kogoś zależnego od siebie finansowo. Zawarcie właściwej umowy niestety nie każdemu się udaje. W jaki sposób sprawdzić czy znaleziona umowa w rzeczywistości jest opłacalna, skoro polisę wraz z ogólnymi warunkami otrzymujemy najczęściej po podpisaniu. Najlepszym w takich sytuacjach jest specjalista finansowy firmy Efect Doradztwo Finansowe, który wszystkie aspekty każdej umowy ściśle zaprezentuje Tobie. Jeden zadzwonić do doradcy firmy Efect Doradztwo Finansowe, to przybędzie wyjątkowo do Twojej osoby i wszystko wytłumaczy.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania powypadkowe »

  Firma wcoo. pl, która na polskim rynku zajmuje się odzyskiwaniem zadośćuczynienia lub odszkodowań posiad grono wyspecjalizowanych prawników z wieloletnim doświadczeniem w ww. dziedzinie. Ponadto firma wcoo. pl nie pobiera żadnych opłat za prowadzenie sprawy, jedynie w formie prowizji od kwoty odzyskanego odszkodowania. Firma wcoo. pl działa na terenie Polski, jak również na terenie Europy.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Formado - Dotacje unijne dla firm | Doradztwo finansowe »

  Celem spółki jest profesjonalne wspieranie swoich klientów w pozyskiwaniu optymalnych źródeł finansowania dla planowanych przez nich inwestycji. Kompetencje i doświadczenie zespołu obejmuje zarówno zwrotne (kredyty, fundusze pożyczkowe), jak i bezzwrotne (w tym przede wszystkim dotacje unijne) źródła kapitału. Swoją ofertę kierujemy do: jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorców, osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

  Data dodania: 26 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Special Services- ochrona osób i mienia »

  Special Services- firma zajmująca się ochroną osób i mienia. Ambicją naszej firmy jest zapewnienie klientom najwyższej jakości oferowanych usług oraz dbanie o wizerunek solidnego, dyskretnego i nowoczesnego wykonawcy. Wszystkie działania, jakich się podejmujemy opieramy na ścisłej współpracy z przyszłymi kontrahentami, towarzyszymy im od momentu identyfikacji problemu poprzez analizę i wybór optymalnego rozwiązania.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny szczecin »

  Prochownik to świetna kancelaria u usługi prawne, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałemu wykształceniu i przygotowaniu merytorycznemu oferuje pomoc prawną z wielu dziedzin prawnych. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz doskonałe wykształcenie radcy gwarantuje wysoką jakość i skuteczną pomoc.

  Data dodania: 11 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Warszawa »

  Firma windykacyjna, Windykacja Warszawa należy do instytucji, świadczącej usługi z zakresu ściągania należności od dłużników. Taka firma windykacyjna z reguły ma bardzo szeroki wachlarz działań w zakresie ściągania nieopłaconych zobowiązań przez klientów. Często firma windykacyjna ma prawo być naszym pełnomocnikiem, gdy dochodzi do procesu sądowego w celu ściągnięcia należnych nam środków pieniężnych. Firmy te pomagają nam więc w odzyskaniu naszej utraconej gotówki, którą odzyskać samemu jest nam bardzo trudno, lub po prostu nie mamy na to wystarczająco dużo czasu, by odpowiednio zająć się tą sprawą samemu.

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • ABI w praktyce - Ochrona danych osobowych »

  Licząc na prowadzenie działalności zgodnie z ustawodawstwem oraz do tego obracając dużą liczbą danych osobowych swych nabywców liczyć się należy z tym, iż wymagane jest przestrzeganie nowych norm odnośnie bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych. Detale uzależnione są od dużej ilości zagadnień - warto je poznać by nie przekonać się zbyt późno jak przykre mają prawo być konsekwencje nie wprowadzenia odpowiedniego systemu. Poszukując wiedzy o giodo w każdym calu dobrze Państwo trafili gdyż portal nasz opisuje newralgiczne regulacje prawne oraz na domiar tego radzi w jaki sposób zachować się ażeby informacje osobowe były w naszym przedsiębiorstwie poprawnie chronione. Na stronie internetowej oraz w trakcie bezpłatnych szkoleń można uzyskać wyczerpujące dane z zakresu ochrony danych osobowych, szkoleń i bezpieczeństwa danych. Prowadzi je wykwalifikowany administrator danych osobowych. Strona www agencji zajmującej się konsultingiem z obszaru ochrony danych osobowych oraz pozostałych działań związanych z bezpieczeństwem przetwarzania danych. W nowoczesnych firmach bezpieczeństwo informacji przekłada się częstokroć na wiarygodność projektu dlatego ważne jest posiadanie wiedzy na temat norm prawnych oraz ich przestrzeganie.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotowoltaika »

  Oferujemy usługi z zakresu montażu, projektowania i wdrożeń rozwiązań z dziedziny odnawialnych źródeł energii. Mamy dużą wiedzę w zakresie rozwiązań uzyskania energii elektrycznej z energii słonecznej (panele fotowoltaiczne) oraz z energii słonecznej ciepło (kolektory słoneczne/solary). Specjalizujemy się także w systemach grzewczych wykorzystującej energię geotermalną (pompy ciepła). Do każdego projekt podchodzimy indywidualnie, optymalizujemy go w zależności od potrzeb. Nasze produkty dostarczymy i zajmujemy się ich montażem. Ofertę kierujemy zarówno dla osób indywidualnych jak i dla przedsiębiorstw (w tym także zajmujemy się instalacjami farm fotowoltaicznych). Projekty montażowe realizujemy na terenie całego kraju. Współpracujemy z profesjonalistami - instalatorami. Doradzamy także z możliwości korzystania ze wsparcia finansowego na realizację projektów OZE np. NFOŚiGW

  Data dodania: 14 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dochodzenie odszkodowań we Wrocławiu AIF »

  Z nami mogą państwo liczyć na uzyskanie : zwrotu kosztów leczenia i rehabilitacji, kosztów opiekunek, zapłaty za straty rzeczowe, kosztów za dojazdy do placówek medycznych, zadośćuczynienie. Zapraszamy do nas AIF Kancelaria Odszkodowawcza ul. Żernicka 253 54-510 Wrocław strona: https://www. tuodszkodowania. pl/ tel: 71 3490919 e-mail: pomoc@tuodszkodowania.pl Zapraszamy serdecznie

  Data dodania: 09 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Phinance: Ubezpieczenia na życie »

  Ubezpieczenie warto mieć. Wyobraźcie sobie Państwo sytuacje, że jesteście jedynym żywicielem rodziny i coś wam się stało. Co wtedy stanie się z rodziną. Posiadacie Państwo kredyt i na skutek wypadku nie możecie go dalej spłacać. To sytuacje które mogą się zdarzyć, dlatego Phinance radzi: ubezpieczenie na życie powinno się posiadać. Phionance zaplanuje Twoje finanse. Już wkrótce spotkasz naszego doradce.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: