multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Podkategoria: Tłumaczenia

 • Produkty z Chin »

  Najstarszy na rynku importer z Azji. Oferowane przez firmę Miximport artykuły hurtowe oraz detaliczne obejmujące praktycznie każdą branżę, przykuwają uwagę niewiarygodnie promocyjnymi cenami oraz przyzwoitą jakością wykonania oferowanego towaru. Przez lata walczyliśmy o pozycje na rynku, a dziś współpracują z nami inne firmy zarówno z Polski jak i innych krajów. Wskażemy Ci drogę do rozpoczęcia własnej działalności. Wbrew pozorom nie musisz posiadać wyrazistej wartości pieniężnej aby zacząć zarabiać. Najpopularniejsze towary w naszym sklepie to przybory szkolne, artykuły dekoracyjne, zabawki, a także wiele innych. Dla stałych klientów przedstawiamy znaczące rabaty. Naszą prężnię rozwijająca się kategorią są akcesoria do golenia w stylu klasycznym.

  Data dodania: 11 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Birthday Wishes »

  on our website you can find the most interesting birthday greetings. Party constantly updating and adding new, contributed by our readers wishes. In dozens of categories you will find thousands of both funny and serious birthday wishes. You will find for example, brother birthday wishes but also friends birthday wishes.

  If nobody in your family or friends are celebrating a birthday with us you can find love poems and quotes. Go and read.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac po angielsku »

  Pisanie prac po angielsku jest właśnie jedyną specjalizacją naszego serwisu. Nasza wiedza, umiejętności oraz przede wszystkim doświadczenie w profesjonalnym pisaniu prac jest odzwierciedlone każdorazowo w jakości opracowywanych tematów zarówno pod względem językowym oraz liczbą jak i jakością przypisów. Przez cały okres profesjonalnej działalności zgromadziliśmy bardzo szeroką literaturę z wielu obszarów tematycznych, a także wypracowaliśmy odpowiednie mechanizmy organizacji pracy co daje nam możliwość działania w trybie przyśpieszonym. To, z kolei często stanowi atut naszej oferty szczególnie w sytuacjach, w których studenci doświadczają presji terminowej. Kolejnym podstawowym atutem jest fakt, iż każda praca charakteryzuje się oryginalnością a serwis zapewnia korekty i konsultacje dotyczące opracowywanych tekstów pracy przez cały okres współpracy. Zakres współpracy może obejmować sporządzenie planu, opracowanie tematu jak i materiałów do pracy lub opracowywanie poszczególnych wzorcowych części jak i całości pracy licencjackiej, magisterskiej, eseju czy wszelkiego rodzaju dłuższego tekstu. Współpraca z każdym klientem odbywa się w sposób bardzo indywidualny przez co wysoka jakość naszych usług jest naprawdę odczuwalna. Zapraszam do odwiedzenia witryny.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac filologia angielska »

  Pomoc w pisaniu prac po angielsku jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem, dlatego ważne jest, aby w tej kwestii, zgłosili się Państwo wyłącznie do specjalisty w danej dziedzinie. Jesteśmy najdłużej istniejącym i aktywnie działającym serwisem świadczącym profesjonalna i rzetelną pomoc w pisaniu prac w języku angielskim. Specjalizujemy się wyłącznie w dziedzinach filologii angielskiej co dane bardzo solidne podstawy do tego, iż możemy w pełni opanować dany zakres materiału. To z kolei owocuje wysokiej jakości praca wzorcową opatrzoną dużą ilością przypisów, a także wyróżniającą się wysokim poziomem językowym. Aspekt oryginalności pracy jest dla nas sprawą oczywistą co znaczy, iż nie musimy tego podkreślać iż każda praca przygotowywana jest indywidualnie w oparciu o wszelkie wytyczne i ustalenia. Zdaj się na nasze doświadczenie, wiedzę, możliwości i umiejętności. Tylko to daje gwarancję sukcesu w pisaniu prac po angielsku.

  Data dodania: 14 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Bielsko-Biała | Nexus »

  Biuro tłumaczeń „Nexus” z Cieszyna rozszerza swoją działalność o nowe miasta. Od niedawna wykonujemy również tłumaczenia dla firm z Bielska i okolicznych miejscowości. W swojej ofercie proponujemy różnorodne tłumaczenia – zarówno ustne, jak i pisemne. Tłumaczymy ze wszystkich języków europejskich i nie tylko. Nasza kadra to wyspecjalizowani tłumacze, posiadający wieloletnie doświadczenie. Nasi tłumacze ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, dlatego mogą być Państwo pewni, że zlecone nam tłumaczenie zostanie wykonane w szybkim czasie, ale co najważniejsze będzie ono dokładne i rzetelne. Zajmujemy się tłumaczeniem stron internetowych, folderów i ulotek reklamowych, materiałów naukowych czy prywatnej korespondencji. Wśród naszej kadry są również tłumacze przysięgli, dlatego naszym klientom możemy zaproponować również tłumaczenia uwierzytelnione: dokumentów państwowych, dyplomów uzyskanych z uczelni wyższych, czy aktów notarialnych. Jeśli więc mieszkasz na terenie Bielska, bądź okolicznych miejscowości – skontaktuj się z nami już dziś: www.nexus-translations.pl.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • TRADTECH – doskonałe tłumaczenia angielskiego »

  Prezentujemy Państwu biuro TRADTECH – tłumaczenia z angielskiego na polski. Nasz zespół to wykwalifikowani tłumacze i tłumacz techniczny. Oferujemy profesjonalne tłumaczenia stron internetowych. Wykonujemy tłumaczenia techniczne, tłumaczenia prawnicze i tłumaczenia informatyczne. Gwarantujemy najlepsze ceny na rynku i doskonale przetłumaczone teksty oficjalne i nieoficjalne. Chętnie doradzimy Państwu w wyborze najlepszej dla Państwa oferty. Zapewniamy ekspresowe usługi, które ułatwią Państwu wiele spraw i pomogą w rozwiązaniu niejednego problemu natury merytorycznej. Już nie muszą się Państwo martwić o to, kto zajmie się tłumaczeniem Państwa pism – wykonamy to sprawnie i kompleksowo. Więcej informacji na nasz temat znajdą Państwo na stronie tradtech. pl.

  Data dodania: 24 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielskiego »

  ortal Turbotłumaczenia powstał z myślą o szybkim zlecaniu tłumaczeń przez internet. Kilkoma kliknięciami myszki zlecisz tłumaczenie dowolnego tekstu, dokumentu, wpisu na bloga. Wystarczy tekst do tłumaczenia wkleić w okno na naszej stronie lub wysłać plik na naszego maila. W ciągu kilku chwil poznasz końcową wycenę i zaakceptujesz zlecenie. Tylko u nas nie płacisz za pełne strony tłumaczeniowe, tylko za faktyczną liczbę zleconych do tłumaczenia znaków. Twoje zlecenie zostanie wykonane przez profesjonalnych tłumaczy w ciągu 24h. Świadczymy usługę tłumaczenia z i na języki angielski, francuski, niemiecki i rosyjski. Gotowe tłumaczenie trafi na Twojego maila w ciągu kilku godzin.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przyrodnicze - besttext.pl »

  Agencja tłumaczeń Best Text ze Śląska specjalizuje się w przekładach tekstów z zakresu nauk przyrodniczych, przede wszystkim biologiczno-chemicznych, medycyny, farmacji, kosmetologii, weterynarii czy rolnictwa. Każdy tekst trafia w ręce właściwego fachowca, absolwenta studiów kierunkowych, co oznacza, iż tłumaczenia z biologii wykonują biolodzy, tłumaczenia z farmacji - mgr lub dr farmacji, tłumaczenia z chemii - chemicy, tłumaczenia z medycyny - lekarze medycyny ludzkiej, a z kolei tłumaczenia z weterynarii - lekarze medycyny weterynaryjnej. Translacje dotyczą na przykład ulotek leków weterynaryjnych, biomateriałów, hodowli, rozrodu, treningu czy stomatologii zwierząt, takich jak np. konie, psy, króliki, koty. Zootechnika związana z ustalaniem dawek żywieniowych i składu pasz zwierząt gospodarskich także jest jedną z podspecjalizacji translatorskiej biura Best Text. Centrum tłumaczeń obsługuje ponad 1400 par językowych, przy czym najczęstsze zapytania od klientów dotyczą par i kierunków przekładów: angielski-polski, polski-angielski, niemiecki-polski, polski-niemiecki, niemiecki-angielski, angielski-niemiecki, angielski-rosyjski, polski-rosyjski, hiszpański-polski. Atutami są szybkie działanie, profesjonalizm oraz rynkowo atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • FRANSPOL AGNIESZKA NIECHCIAŁ tłumacz katowice »

  Centrum Języków Obcych FRANSPOL jest specjalistą zarówno w domenie aktywnego nauczania języków (w małych grupach czy pojedynczych kursantów) jak także solidnego i sprawnego przeprowadzania przekładów. Jednostkę współtworzą wykwalifikowani tłumacze, podejmując się tłumaczeń stron internetowych, korespondencji handlowej, umów cywilno-prawnych, podręczników, komend Unii Europejskiej oraz innych. Możliwe jest także wynajęcie tłumacza ustnego jednoczesnego na wydarzenie. FRANSPOL cechuje się dogodnymi cenami tworzonych kursów oraz w ciągu zajęć upowszechnia kursantom leksykony oraz biblioteczkę lingwistyczną. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Po angielsku - język angielski dla każdego »

  Witryna Po Angielsku została poświęcona internautom interesującym się nauką języka angielskiego. Znajdują się na niej pomocne wpisy dotyczące tego języka. Podzielono ją na 5 odrębnych działów. Każdy z nich obejmuje wskazówki na inny temat. Krótkie formy wypowiedzi po angielsku zawierają informacje jak napisać ogłoszenie, zaproszenie, notatkę i pocztówkę, oraz ich przykłady. Długie formy wypowiedzi po angielsku zawierają informacje jak napisać wypracowania takie jak: e mail, list nieformalny, list formalny, opis, rozprawka oraz opowiadanie. Dział słówka i zwroty po angielsku zawiera najważniejsze grupy zwrotów i słówek po angielsku, między innymi miesiące po angielsku, dni tygodnia po angielsku, czy liczby po angielsku. Czwarty dział obejmuje gramatykę angielską, wszystkie podstawowe czasy, czasowniki nieregularne, stronę bierną itp. Ostatni dział, praca za granicą daje wskazówki pomocne w czasie szukania pracy za granicą. Znajdziesz w nim informacje na temat tego jak wygląda poprawne CV po angielsku, list motywacyjny po angielsku, oraz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna po angielsku. Na tej stronie każdy może odszukać coś dla siebie.

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły angielskiego wrocław »

  Zapraszamy na stronę wrocławskiego biura tłumaczeń LEKTOR. Na rynku tłumaczeń działamy już od 1990 roku a o naszych sukcesach świadczą liczne listy polecające wystawione przez naszych Klientów. W naszej ofercie znajdują się między innymi tłumaczenia ustne, pisemne a także tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego. Nasi tłumacze to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy potrafią sobie poradzić z nawet najbardziej wymagającym tekstem. Zajmujemy się obsługą tłumaczeń zarówno dla firm jak i dla osób prywatnych. Szczegółowa ofertę naszego biura tłumaczeń znajdą Państwo na stronie.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia włoski »

  Chętnie pomożemy osobom potrzebującym tłumaczeń artykułów, listów czy dokumentów. Powstaliśmy specjalnie dla takich jak Ty! Zatrudniamy doświadczonych w swym fachu tłumaczy, którzy dzięki latom doświadczenia podołają każdemu zleceniu. Solidność i terminowość to nasza dewiza – potencjalne osoby zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 06 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w pisaniu »

  Przepisujemy teksty w sposób szybki i sprawny. Nasza oferta dotyczy przepisywania z tekstu pisanego na tekst pisany z tekstu audio na tekst pisany, jak również z nagrania wideo na tekst pisany. Jest to jednak tylko jedna z wielu możliwości usługowych jaką oferuje nasz serwis. Świadczymy też usługi w zakresie pozycjonowania stron i ich tworzenia, pisania prac dyplomowych - magisterki, licencjaty, doktoraty są już w zasięgu każdego.

  Data dodania: 23 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • PRO LINGUA. BIURO TŁUMACZEŃ MAREK BAGIŃSKI »

  Marek Bagiński jest docenionym tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego i języka angielskiego. W obszarze obu tych języków wykonuje tłumaczenia pisemne, w tym specjalistyczne prawnicze, medyczne i techniczne. Zajmuje się także konsekutywnymi tłumaczeniami ustnymi, na przykład podczas czynności prawnych, ślubów cywilnych bądź walnych zgromadzeń w firmach. Rzetelne wykształcenie oraz wieloletnia praktyka zapewniają gwarancję terminowego wykonania i najwyższej jakości wszelkiego sporządzonego tłumaczenia, w tym prac naukowych, nawet jeśli wymagają dużej znajomości słownictwa specjalistycznego. Dokładna oferta tłumaczeń jest dostępna na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ling365 agencja tłumaczeń »

  Przedsiębiorstwo Ling 365 jest fachowym biurem tłumaczeniowym, jakie prowadzi swoją działalność od 2010 roku. Firma współpracuje z różnymi tłumaczami, którzy posiadają adekwatne kwalifikacje, jak również są specjalistami w przekładach branżowych. W tym zakresie biuro tłumaczeń Ling 365 jest w stanie dostarczyć kontrahentom chociażby przekłady na piśmie medyczne, czy też finansowe. W ofercie znajdują się też przekłady ustne, jakie wykonywane są zwykle przez dwóch profesjonalnych tłumaczy. W usługach tłumaczeń znajdują się też tłumaczenia zaprzysiężone. Przedsiębiorstwo ma swoją siedzibę w stolicy.

  Data dodania: 13 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Stron WWW »

  Propozycją firmy są tłumaczenia pisemne zarówno z jak i na język angielski. Zajmujemy się także kompleksowym tłumaczeniem stron www. Możesz być pewien, że każdy Twój tekst będzie u nas bezpieczny. Skontaktować się z nami można za pomocą formularza znajdującego się na głównej stronie FTL Translations. Do zobaczenia!

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Lidaria. Tłumaczenia Warszawa. »

  Biuro Tłumaczeń Lidaria znajduje się w samym centrum Warszawy przy stacji metra "Świętokrzyska". Oferujemy tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne i zwykłe. Wykonujemy tłumaczenia z i na wiele języków, m. in. : z i na język rosyjski, niemiecki, angielski, francuski, duński, słowacki, czeski, włoski, hiszpański, portugalski i wiele innych. Jesteśmy zespołem bardzo doświadczonych tłumaczy. Stawiamy na jakość wykonywanych tłumaczeń. Wykonujemy tłumaczenia zarówno dla Klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Zapraszamy do siedziby biura oraz na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 23 09 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tłumaczenia

Tłumaczenia - nowa strona:

Adres: