multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Network Masters - Szkolenia i Wdrożenia IT

Network Masters - Szkolenia i Wdrożenia IT Szkolenia komputerowe otwarte, zamknięte, coaching oraz wdrożenia IT. Kursy otwarte odbywają się w wybranych miastach na terenie całej Polski. Wiele warsztatów prowadzonych jest na różnym poziome zaawansowania. W przypadku projektów zamkniętych staramy się jak najlepiej poznać potrzeby i wymagania naszych Klientów w celu opracowania zindywidualizowanej oferty szkoleniowej. Dzięki wiedzy i praktycznym umiejętnościom naszych ekspertów, możemy dopasować tematykę ćwiczeń nie tylko do profilu działalności firm, ale również do profilu poszczególnych działów, czy też szczegółowych wymagań pojedynczych osób. Wdrożenia IT Bogata wiedza z informatyki, dodatkowo poparta licznymi certyfikatami branżowymi oraz doświadczeniem, daje naszym klientom stabilny grunt do współpracy nawet przy bardzo zaawansowanych i zakrojonych na dużą skalę projektach IT. Posiadamy szeroką kadrę inżynierską, mamy możliwość odpowiedniego doboru sprawdzonych i ściśle wyspecjalizowanych ludzi, do konkretnego projektu wdrożeniowego IT. Nasza oferta jest skierowana dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, jak również firm wielooddziałowych, nowo powstających oraz rozbudowujących i unowocześniających swoje zaplecze informatyczne.

Reklama:

Szczegóły strony www.networkmasters.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.networkmasters.pl:

Network Masters - Szkolenia i Wdrożenia IT

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usługi BHP Mielec - Andrzej Bakota »

  Profesjonalne usługi w zakresie BHP, szkolenia wstępne i okresowe, doradztwo w prawie pracy, dokumentacje PPOŻ oraz inne usługi BHP.
  Profesjonalne Usługi BHP i PPOŻ. Nadzór BHP i PPOŻ.
  Szkolenia wstępne i okresowe BHP pracowników, w tym samokształcenie kierowane. Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
  Sporządzanie dokumentacji powypadkowej z wypadków przy pracy. Prowadzenie rejestrów z zakresu bhp. Doradztwo w zakresie BHP. Opracowanie treści przepisów wewnętrznych. Inne, wg. zapotrzebowani

  Data dodania: 30 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza Szkoła Uwodzenia w Polsce. »

  Szanowni Państwo, Wyższa Szkoła Uwodzenia posiada opinie znanej i najstarszej szkoły perswazji w kraju. Szczycąc się faktem, iż zatrudnia tylko wysoko profesjonalną kadrę szkoleniową profesjonalistów z znacznym doświadczeniem. Z instytucją współpracuje dużo znanych postaci publicznych, które umożliwiają szerokie kontakty międzynarodowe na płaszczyźnie biznesowo-politycznej. Instytucja zatrudnia wybitnych trenerów, coachów, wykładowców i doświadczonych fachowców, głównie psycholodzy, socjolodzy, trenerzy motywacji, rozwoju osobistego, oddziaływań interpersonalnych, trenerzy NLP i NLS. Placówka zapewnia szkolenia z uwodzenia, znane są nam zagadnienia takie jak: sztuka uwodzenia, podrywanie kobiet, rozwój wewnętrzny, motywacja, wywieranie wpływu, perswazja, kłamstwo. Zapewniamy dostęp do profesjonalnych szkoleń, które naszym kursantom dostarczają praktyczną wiedzę z zakresu: techniki uwodzenia, techniki motywacji, techniki manipulacji. Instytucja ma charakter międzynarodowy, dysponuje rozbudowanym zapleczem w skład którego wchodzi dwanaście filii w obrębie kraju plus dwa ośrodki szkoleniowo integracyjne (w Zakopanem i w Międzyzdrojach). Lekcje prowadzone są w następujących miastach Polski: Krakowie, Katowicach, Tarnowie, Rzeszowie, Zakopanym, Częstochowie, Kielcach, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Poznaniu, Warszawie, Białymstoku, Szczecinie, Międzyzdrojach, Sopocie, Olsztynie. Akademia ma dodatkowo kilkanaście oddziałów poza granicami kraju, na wszystkich kontynentach.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla pracowników z zarządzania czasem »

  Od wielu miesięcy borykasz się z problemem prawidłowego rozplanowania czasu pracy? Realizacja zadań w firmie zajmuje Ci wiele godzin, mimo że poświęcasz na to wiele czasu to nie udaje Ci się zrealizować wszystkiego zgodnie z zamierzeniami? Wszystko na to wskazuje, że masz problem który dotyczy zarządzaniem czasem. Jeśli chcesz żyć normalnie musisz coś z tym zrobić, dlatego zapisz się na szkolenie z tego zakresu. Szkolenie zarządzanie czasem skierowane jest do każdego, zwykłych pracowników, kierowników, menedżerów. Z pewnością na takim kursie nauczysz się segregować zadania na podstawie ich ważności, w ten sposób lepiej będziesz zarządzać swoim czasem, co w perspektywie czasu sprawi, że poprawisz swą efektywność pracy. Podczas szkolenia dowiesz się również jak skutecznie poradzić sobie z pożeraczami czasu, które nękają każdego z nas. Zapisz się na nasze szkolenie z zarządzania czasem już w tej chwili, dołożymy wszelkich starań, abyś był z niego w pełni usatysfakcjonowany.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dress Code »

  Oferta marki GOShA przeznaczona jest dla firm , kancelarii adwokackich, jednostek administracji państwowej, urzędów, biur maklerskich, banków, korporacji międzynarodowych i innych przedsiębiorstw. Styliści marki w czasie spotkań z dużą dokładnością omówią zagadnienia dress code'u. Wbrew pozorom dress code stanowi bardzo duże ułatwienie dla pracowników, mimo, iż ci unikają go jak ognia. Doradzą, jak ubierać się do pracy w zgodzie z ideą spółki i zajmowanym stanowiskiem. Szkolenia dla firm przeprowadzane są w formie wykładów, oraz praktycznych warsztatów, połączonych z ćwiczeniami. Każdy stylista marki odpowiedzialny będzie za kreowanie wizerunku poszczególnych pracowników oraz, całej firmy. Zobacz więcej na http://goshakusper.com

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Heuresis - Szkolenia zawodowe »

  Firma Heuresis, jedyny przedstawiciel American Certification Institute (ACI®) w Europie, oferuje profesjonalne usługi z zakresu doradztwa i szkoleń zawodowych. Wysokie kompetencje trenerów i konsultantów pracujących w Heuresis poświadczone są przez Międzynarodowe Certyfikaty takie jak np. : TUV Rheinland, TUV London, Thomas International, czy Advisio Consulting Methodologies. W bogatej ofercie firmy znajdziemy zarówno kursy zamknięte i otwarte, jak i szkolenia dedykowane oraz specjalistyczne usługi doradcze i konsultingowe. To sprawdzona i godna polecenia firma szkoleniowa!

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • DENTAL SERVICE SP. Z O.O. SZCZECIN asystentka stomatologiczna »

  Dental Service to Pierwsze Niepubliczne Policealne Studium Medyczne w Szczecinie. Jednostka powstała w 1993 roku i w tym momencie może pochwalić się posiadaniem uprawnień szkoły publicznej. Znaczy to, iż świadectwa oraz certyfikaty zdobyte w naszej szkole będą honorowane na równi z uprawnieniami, zdobywanymi w szkołach publicznych. W ofercie placówki znajdują się rozliczne kursy doszkalające dla przedstawicieli specjalności medycznej oraz farmaceutycznej. Naszym uczniom umożliwiamy nauczanie w kierunku osiągnięcia tytułu technika farmacji, stomatologii, asystenta stomatologicznego bądź higienisty stomatologicznego. Zapewniamy także uczestnictwo w odpowiednich praktykach. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Pro Alegria - kursy psychologii w Poznaniu »

  Grupa Pro Alegria Poznań składa się tylko z najlepiej wykwalifikowanych i doświadczonych w pracy terapeutycznej z dziećmi psychologów oraz psychoterapeutów z Poznania. Naszym celem, poza oczywiście fachową pomocą psychologiczną oferowaną przede wszystkim dzieciom i młodzieży zmagającym się z typowymi problemami dorastania, problemami w szkole, agresją, lękami, depresją, jest także dzielenie się swoją wiedzą praktyczną z zakresu diagnozowania i pomocy psychoterapeutycznej ze wszystkimi osobami zainteresowanymi w przyszłości pracą na takich stanowiskach jak psychoterapeuta dziecięcy, pedagog. Zapraszamy na nasze szkolenia dla nauczycieli i kursy psychologiczne w Poznaniu, zakończone czterdziestoma godzinami praktyk w jednej z placówek edukacyjnych i terapeutycznych Grupy Pro Alegria.

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny detektyw »

  Biuro Detektywistyczne Warszawa - Falcon - prywatny detektyw. Świadczymy usługi detektywistyczne w szerokim zakresie. Zajmujemy się windykacją należności, wywiadem gospodarczym, wykrywaniem i zapobieganiu nieuczciwej konkurencji, wykrywanie kradzieży przez pracowników i wiele innych

  Data dodania: 06 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Doskonalenia Zawodowego »

  Jesteśmy największą oraz najstarszą placówką edukacyjną prosperującą w woj. łódzkim. zachęcamy do skorzystania z usług Zakładu Doskonalenia Zawodowego z siedzibą w Łodzi. Naszymi klientami są zarówno instytucje państwowe, jak i miejskie, przedsiębiorstwa prywatne i in. Oferujemy m. in. kształcenie w systemie kursowym, szkolnym, a także poradnictwo zawodowe, pośrednictwo pracy, Komisje Egzaminacyjne oraz wiele innych usług. Dysponujemy własną bazą dydaktyczną. Realizujemy projekty z funduszy UE. Najwyższy poziom naszego kształcenia potwierdza Certyfikat Jakości ISO 9001, jaki uzyskaliśmy. Szczegóły na witrynie internetowej.

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Imigomo »

  Nasza strona zapewnia dostęp do aplikacji, której celem powstania jest zapewnienie możliwości realizowania w sposób regularny oraz skuteczny rozwoju osobistego z dostępem do trenerów nlp. Nasza aplikacja jest zarówno wygodna w użytkowaniu jak też posiada wiele nowoczesnych funkcji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie!

  Data dodania: 08 08 2015 · szczegóły wpisu »