multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Network Masters - Szkolenia i Wdrożenia IT

Network Masters - Szkolenia i Wdrożenia IT Szkolenia komputerowe otwarte, zamknięte, coaching oraz wdrożenia IT. Kursy otwarte odbywają się w wybranych miastach na terenie całej Polski. Wiele warsztatów prowadzonych jest na różnym poziome zaawansowania. W przypadku projektów zamkniętych staramy się jak najlepiej poznać potrzeby i wymagania naszych Klientów w celu opracowania zindywidualizowanej oferty szkoleniowej. Dzięki wiedzy i praktycznym umiejętnościom naszych ekspertów, możemy dopasować tematykę ćwiczeń nie tylko do profilu działalności firm, ale również do profilu poszczególnych działów, czy też szczegółowych wymagań pojedynczych osób. Wdrożenia IT Bogata wiedza z informatyki, dodatkowo poparta licznymi certyfikatami branżowymi oraz doświadczeniem, daje naszym klientom stabilny grunt do współpracy nawet przy bardzo zaawansowanych i zakrojonych na dużą skalę projektach IT. Posiadamy szeroką kadrę inżynierską, mamy możliwość odpowiedniego doboru sprawdzonych i ściśle wyspecjalizowanych ludzi, do konkretnego projektu wdrożeniowego IT. Nasza oferta jest skierowana dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, jak również firm wielooddziałowych, nowo powstających oraz rozbudowujących i unowocześniających swoje zaplecze informatyczne.

Reklama:

Szczegóły strony www.networkmasters.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.networkmasters.pl:

Network Masters - Szkolenia i Wdrożenia IT

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Logopedia i dysleksja, logopeda z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym »

  Terapeuta, z wieloletnim doświadczeniem i praktyką w prowadzeniu zajęć w zakresie dysleksji, dysgrafii, dysortografii, leczenia wad wymowy zaprasza dzieci z trudnościami w nauce szkolnej w zakresie czytania, pisania, ortografii, poprawnego mówienia na zajęcia prowadzone w oparciu o specjalnie opracowany dla każdego ucznia program nauki. Indywidualna praca z dzieckiem zapewnia maksymalną skuteczność działań w zakresie występujących trudności i powodzenie szkolne. Prowadzone zajęcia uczą pracy z tekstem, udoskonalają koncentracje uwagi, usprawniają pamieć, uczą logicznego myślenia, wzbogacają słownictwo i wiadości ucznia.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lean Passion Akademia »

  Strona internetowa akademialp. pl ukazuje firmę szkoleniową z Warszawy. Na stronie znajdują się informacje o programach szkoleń, trenerach, klientach firmy oraz najświeższe wiadomości, a także wyjaśnienie takich zagadnień jak 5s, smed czy 5W+1H. Akademia LP oferuje specjalistyczne szkolenia w trzech branżach: usługi, produkcja i łańcuch dostaw. Szkolenia lean to nie tylko gotowe programy szkoleń, ale także możliwość samodzielnego zaplanowania szkolenia dostosowanego do potrzeb indywidualnych firmy. Wejdź na stronę i sprawdź szkolenia lean oraz ich skuteczność.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla rad pedagogicznych »

  Minimalizujemy praktyczny sposób przekazywania wiedzy i umiejętności, wykorzystując nowoczesne techniki. Pracują u nas doświadczeni pracownicy z uprawnieniami edukatorskimi. Współpracujemy z jednostkami samorządu terytorialnego, organizacjami pozarządowymi. Odwiedź naszą stronę internetową i sam się przekonaj o szerokiej ofercie naszej firmy.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikacja ce »

  Aby sprawnie wykonywać pracę pośród urządzeń, nie ryzykować kłopotami z maszynami, jak również nie narażać swego bezpieczeństwa, można pokusić się o zdobycie pewnych dodatkowych możliwości. Oferujemy Państwu specjalne szkolenia bhp Śląsk, dzięki którym na pewno praca będzie przebiegała sprawniej jak również bezpieczniej, a pracownicy, będą doskonale wiedzieć, jak zachować się w miejscu pracy, jak również będą wiedzieć, czym jest bezpieczeństwo maszyn. W naszej ofercie znajdują się również certyfikacje, miedzy innymi certyfikacja ce, która zapewnia pracę na urządzeniach, tylko z zapewnieniem jakości producenta.

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oferta - Pierwsza Pomoc Toruń - Kamil Kwela - szkolenia i kursy pierwszej pomocy Toruń »

  Nasz firma zajmuje się profesjonalnym szkoleniem z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Jesteśmy ratownikami medycznymi którzy na co dzień pracują w zespołach ratunkowych. Nasza wiedza i duże doświadczenie pozwala nam poruszyć najbardziej problematyczne zagadnienia które można napotkać w sytuacjach bezpośrednie stanu zagrożenia zdrowia. Świadczymy również usługi zabezpieczenia imprez masowych. Działamy na terenie całego województwa kujawsko pomorskie. Wystawiamy certyfikaty o przebytym szkoleniu z pierwszej pomocy.

  Data dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • UnitiveCoaching.pl »

  Oferta Unitive Coaching to nowoczesne szkolenia dla firm i klientów indywidualnych z zakresu przywództwa, radzenia sobie ze stresem, umiejętności interpersonalnych, zarządzania czasem lub szkolenia wystąpień publicznych. Prowadzimy również sesje business i life coachingu. Kreujemy wizerunek osobisty dzięki usłudze personal branding, która zawiera działania pr, seo i copywriting.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Kraków Zmiananadobre.pl dla biznesu, dla Ciebie »

  ZmianaNaDobre. pl to skuteczny coaching dla osób indywidualnych oraz dla organizacji/firm. Life coaching - dla realizacji celów życiowych, coaching kariery - dla spełnienia aspiracji zawodowych, biznes coaching - dla realizacji celów, rozwoju twojej firmy. Coaching dla organizacji/firm to podniesienie wyników dzięki wzmocnieniu efektywności, produktywności, dobrych relacji: executive coaching - dla najwyższej kadry, menadżerski - dla kadry średniego i niższego szczebla oraz coaching grupowy, zespołowy (team coaching). Zaprasza akredytowany coach pracujący według międzynarodowych standardów ICF.

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • FranczyzaBanku.pl - franczyza bankowa »

  Jesteś zainteresowany otwarciem placówki bankowej? Wejdź na franczyzabanku. pl, a dowiesz się wszystkiego na temat franczyzy oraz systemu partnerskiego. Dodatkowo zyskasz możliwość zakupienia istniejącej placówki bankowej, a także dostęp do praktycznych porad jak prowadzić placówkę partnerską banku oraz uzyskasz odpowiedź na pytanie co to jest franczyza.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • BHP Lubinodnie z prawnymi wymogami. »

  Szukasz specjalisty, który przeszkoli Twoich pracowników w zakresie BHP? Zapraszamy do skorzystania z usług firmy BHP Jantar. Jesteśmy znawcami w tym temacie, posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która przeszkoli Państwa pracowników zgodnie z prawnymi wymogami.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zmiennicy - redukcja stresu z Mindfulness »

  Zmiennicy to firma szkoleniowa inna niż wszystkie. Nasze szkolenia mają na celu tylko jedno - redukcję stresu, poprawę komunikacji oraz profilkatykę wypalenia zawodowego. Osiągamy to za pomocą naszych szkoleń ( m. in MBSR) łączących wiedzę z obszaru neuroplastyczności, psychologii pozytywnej oraz Mindfulness. Czym jest Mindfulness? Mindfulness (uważność) to sztuka bycia "Tu i Teraz", bez obaw i oczekiwań. To „szczególny rodzaj uwagi – świadomej, skierowanej na obecną chwilę i nieosądzającej. Istotą uważności jest zachowanie w kolejnych chwilach świadomości nieosądzającej. Kultywujemy ją poprzez doskonalenie zdolności kierowania i utrzymywania, w możliwie jak najpełniejszy sposób, uwagi na to, czego doświadczamy w chwili obecnej. Tak definiuje uważność jeden z jej głównych twórcow profesor Jon Kabat Zinn. Mindfulness jest dziś z powodzeniem praktykowany i nauczany w wielu organizacjach, zarowno z sektora rządowego ( NHS UK, US Army), ale rownież i wśród takich korporacji jak Astra Zeneca, Twitter czy Nokia.

  Data dodania: 13 05 2015 · szczegóły wpisu »