multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Network Masters - Szkolenia i Wdrożenia IT

Network Masters - Szkolenia i Wdrożenia IT Szkolenia komputerowe otwarte, zamknięte, coaching oraz wdrożenia IT. Kursy otwarte odbywają się w wybranych miastach na terenie całej Polski. Wiele warsztatów prowadzonych jest na różnym poziome zaawansowania. W przypadku projektów zamkniętych staramy się jak najlepiej poznać potrzeby i wymagania naszych Klientów w celu opracowania zindywidualizowanej oferty szkoleniowej. Dzięki wiedzy i praktycznym umiejętnościom naszych ekspertów, możemy dopasować tematykę ćwiczeń nie tylko do profilu działalności firm, ale również do profilu poszczególnych działów, czy też szczegółowych wymagań pojedynczych osób. Wdrożenia IT Bogata wiedza z informatyki, dodatkowo poparta licznymi certyfikatami branżowymi oraz doświadczeniem, daje naszym klientom stabilny grunt do współpracy nawet przy bardzo zaawansowanych i zakrojonych na dużą skalę projektach IT. Posiadamy szeroką kadrę inżynierską, mamy możliwość odpowiedniego doboru sprawdzonych i ściśle wyspecjalizowanych ludzi, do konkretnego projektu wdrożeniowego IT. Nasza oferta jest skierowana dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, jak również firm wielooddziałowych, nowo powstających oraz rozbudowujących i unowocześniających swoje zaplecze informatyczne.

Reklama:

Szczegóły strony www.networkmasters.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.networkmasters.pl:

Network Masters - Szkolenia i Wdrożenia IT

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KANN Doradztwo BHP »

  Jeśli poszukują Państwo firmy specjalizującej się w profesjonalnych szkoleniach z zakresu obsługi maszyn budowlanych oraz drogowych takich jak np. wózków widłowych, maszyn do prac ziemnych, drogowych i dźwignic, a także w kursach energetycznych i z dziedziny BHP zachęcamy do zaznajomienia się z szeroką ofertą firmy P. U. P. KANN® Sp. z o. o. z Poznania. Jej oferta skierowana jest do przedsiębiorstw i nauczycieli, ale także osób prywatnych. Firma na potrzeby szkoleń przygotowała dla Państwa nowoczesne sale wykładowe, poligon do zajęć praktycznych, a także park maszynowy. Dla przyjezdnych uczestników szkolenia zapewnione są również tanie noclegi i wyżywienie. Wszystkie kursy kończy egzamin oraz wydanie stosownych uprawnień i zaświadczeń. Szczegóły oferty P. U. P. KANN® Sp. z o. o. odnajdą Państwo na stronie.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • BHP Victoria | Szkolenie BHP »

  Przedsiębiorstwo BHP Victoria proponuje wszelkiego typu szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Proponujemy szkolenia przeznaczone dla wszelkich grup pracowniczych, m. in. pracodawcy, osoby kierujące pracownikami, inżynieryjno - techniczni, administracyjno - biurowi (także personel medyczny, pracownicy oświaty), robotnicy (także praca na wysokości). Prowadzimy szkolenia bhp na obszarze Małopolski (przede wszystkich Kraków, Myślenice, Dobczyce, Rabka-Zdrój, Jordanów, Skawina)

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lean Passion Akademia »

  Strona internetowa akademialp. pl ukazuje firmę szkoleniową z Warszawy. Na stronie znajdują się informacje o programach szkoleń, trenerach, klientach firmy oraz najświeższe wiadomości, a także wyjaśnienie takich zagadnień jak 5s, smed czy 5W+1H. Akademia LP oferuje specjalistyczne szkolenia w trzech branżach: usługi, produkcja i łańcuch dostaw. Szkolenia lean to nie tylko gotowe programy szkoleń, ale także możliwość samodzielnego zaplanowania szkolenia dostosowanego do potrzeb indywidualnych firmy. Wejdź na stronę i sprawdź szkolenia lean oraz ich skuteczność.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nomen Omen - perfekcja w edytorstwie »

  Nomen Omen to wydawnictwo specjalistyczne, zajmujące się głównie publikowaniem książek drukowanych i elektronicznych na temat onomastyki, zwłaszcza nazwisk oraz imion. Wydawnictwo zajmuje się również profesjonalnym redagowaniem publikacji dla firm, instytucji oraz organizacji, przy czym wykonuje także zamówienia kompleksowe, obejmujące pełen proces wydawniczy, począwszy od opracowania tekstów, aż po druk i kolportaż. Poszerzeniem tej oferty jest audyt z zakresu publikacji elektronicznych, który obejmuje wszelkie ich aspekty: layout, treść i nawigację. Równoległym działem aktywności Wydawnictwa są szkolenia, kursy i warsztaty na temat komunikacji oraz poprawności i sprawności języka, kierowane zwłaszcza do środowiska biznesu oraz pracowników administracji samorządowej i państwowej. Właściciel Wydawnictwa to ceniony językoznawca dr Jan Grzenia, jednocześnie wydawca o dużym doświadczeniu, autor wielu publikacji z zakresu komunikacji w Internecie, co daje gwarancję najwyższego poziomu merytorycznego, językowego i edytorskiego publikacji oraz szkoleń. Dla gości odwiedzających serwis internetowy Wydawnictwa nadzwyczajna premia w postaci treściwych artykułów z objaśnieniem różnych problemów językowych.

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • DORADZTWO W ZAKRESIE BHP, PRAWA PRACY I SZKOLENIA MGR GRĄDZIEL ALEKSANDRA szkolenia bhp opole »

  Najlepsza firma szkoleniowa w województwie opolskim znana pod nazwą „Doradztwo BHP” przeprowadza szkolenia i instruktarze, a także kompletną obsługę firm w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, pierwszej pomocy oraz ochrony przeciwpożarowej. Zapewniamy Państwu wysoką jakość naszych usług popartą bogatym doświadczeniem w branży bhp. Tak aby nasze szkolenia utrzymać na tak wysokim poziomie stale dbamy o podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, a naszym priorytetem jest promocja kultury i bezpieczeństwa pośród pracodawców i ich pracowników. Więcej o naszej firmie i realizowanych przez nią usługach odnajdziecie Państwo na stronie.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia AutoCAD »

  Firma Fimade Małgorzata Skawicka bytuje w dziedzinie szkoleń od ponad 7 lat. Funkcjonuje na terenie Górnego i Dolnego Śląska oraz terenie sąsiadującym. Ma również możliwość realizacji szkoleń w innych rejonach kraju po wcześniejszym uzgodnieniu współpracy. Z uwagi na zdobyte doświadczenie potrafi zapewnić kompleksowe usługi szkoleniowe w zakresie oprogramowania CAD firmy Autodesk dla przedsiębiorstw jak i klientów prywatnych. W przygotowanej ofercie posiada szkolenia weekendowe bez limitu osób uczestniczących bądź dla przedsiębiorstw w uzgodnionym dniu tygodnia. Firma zapewnia profesjonalną realizację szkoleń, przystępne koszty usługi oraz natychmiastową realizację zlecenia. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 19 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kurs instruktora sportu - Prototo.pl »

  Prototo prowadzi szkolenia i kursy dla nauczycieli. Są to tak zwane kursy kwalifikacyjne z różnych zagadnień związanych ze szkolnictwem. Firma powstała w 2009 roku. Ponadto szybko spostrzegliśmy niszę w kursach dla instruktorów sportu i zajęliśmy się również tym zagadnieniem. Szkolimy z poniższych dyscyplin sportu: snowboard, tenis ziemny, żeglarstwo, kajakarstwo, narciarstwo, pływanie i wiele innych dyscyplin, które możesz poznać wchodząc na naszą stronę www.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi alpinistyczne - RockMaster »

  Rockmaster przedsiębiorstwem działającym w dziedzinie alpinizmu przemysłowego już od wielu lat. Praktyka jak również zawodowy osprzęt zezwalają na prowadzenie szkoleń wysokościowych. W toku czynności na wysokości najistotniejsze jest bezpieczeństwo, w związku z tym Rockmaster trudni się nie jedynie działaniami alpinistycznymi, ale także sprzedażą oraz dystrybucją sprzętu powiązanego z działaniami wysokościowymi, takiego jak szelki bezpieczeństwa, uchwyty asekuracyjne czy siatki bezpieczeństwa. To właśnie innowacyjność, praktyka, solidność jak również najlepsza jakość promują na rynku sprzęt oraz usługi firmy Rockmaster.

  Data dodania: 18 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Świece japońskie »

  Znasz takie pojęcie jak „świece japońskie”? Może już widziałeś wykresy z podejrzanymi czarno-białymi prostokątami i krzyżykami? A może znasz już nawet jakiekolwiek świece. Czy też uważasz, że są one zbyt powszechnie znane i za dobrze to one nie działają? A Może nawet uważasz, że świece to już tak oklepany temat, bo nie są tajemnicą wyłącznie Japończyków? Świece japońskie to darmowe video-kurs o ich pewnych charakterystycznych cechach. Nie jest to takie typowe szkolenie, w którym to wymienię i opiszę Ci każdą świecę po kolei. Staram się raczej skupić na między innymi takich tematach jak: a) Kształt świeczki b) Pozorny wygląd może mylić c) Ten sam kształt, ale jednak inne znaczenie d) Ułożenie świec japońskich w różnych miejscach wykresu e) W czym świece mogą mieć oparcie? f) Jak łączyć różne świece? g) Świece japońskie na wykresie dziennym nie zawsze h) psychologia świec Sam możesz zauważyć, że ten kurs porusza aż osiem kluczowych spraw. Ich zrozumienie powinno znacznie Ci ułatwić prawidłowe stosowanie świec japońskich. Skutek? Dowiesz się: a) jak zdobyć większy zysk, gdy uda Ci się z inwestycją, b) jak choćby tylko zmniejszyć Twoją stratę, gdy dla odmiany z nią nie trafiłeś. – gdyż nauczysz się rozróżniać fałszywe świece japońskie od prawdziwych – nauczysz się też jak je łączyć z innymi elementami, w które tak bogaty jest przecież wykres.

  Data dodania: 16 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła trenerów Intra-Biznes »

  Czym cechuje się zawodowa firma szkoleniowa? Przede wszystkim wykwalifikowaną kadrą i sporą, aktualną wiedzą. Najważniejsze jest również zaufanie – dzięki niemu trenerzy są w stanie doskonalić nasze umiejętności i wskazać nam konkretną drogę do osiągnięcia sukcesu. Nasza firma szkoleniowa stawia na zajęcia praktycznie – jedynie w taki sposób jesteśmy w stanie przyswoić daną wiedzę i skutecznie ją wykorzystywać w relacjach międzyludzkich, dzięki czemu nie straszne nam będzie komunikowanie się z pracownikami, rozwiązywanie konfliktów, czy motywowanie naszych podopiecznych.

  Data dodania: 17 05 2016 · szczegóły wpisu »