multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Korepetycje rachunkowość | Subito

Korepetycje rachunkowość | Subito Ośrodek Subito mieści w sobie biuro rachunkowe oraz biuro szkoleniowe. Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry zajmuje się profesjonalną obsługą księgową firm, sprawując pieczę nad sprawami księgowymi i rachunkowymi. Nasze biuro szkoleniowe zajmuje się zaś prowadzeniem licznych kursów i szkoleń, w tym o tematyce księgowej i rachunkowej. Dzięki naszym szkoleniom i kursom będą Państwo mogli zdobyć nowe kwalifikacje i nowe umiejętności. Obok licznych kursów i szkoleń pojawiają się także korepetycje rachunkowość, które kierujemy do uczniów i studentów, mających problem z nauką zagadnień księgowych i rachunkowych. Nasza kadra z biura szkoleniowego oprócz prowadzenie lekcji prywatnego nauczania, zajmuje się także pisaniem prac, na zlecenia klienta.

Reklama:

Szczegóły strony www.dobra-rachunkowosc.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.dobra-rachunkowosc.pl:

Korepetycje rachunkowość | Subito

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 57 Odwiedziny googlebot 34

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Logopedia i dysleksja, logopeda z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym »

  Terapeuta, z wieloletnim doświadczeniem i praktyką w prowadzeniu zajęć w zakresie dysleksji, dysgrafii, dysortografii, leczenia wad wymowy zaprasza dzieci z trudnościami w nauce szkolnej w zakresie czytania, pisania, ortografii, poprawnego mówienia na zajęcia prowadzone w oparciu o specjalnie opracowany dla każdego ucznia program nauki. Indywidualna praca z dzieckiem zapewnia maksymalną skuteczność działań w zakresie występujących trudności i powodzenie szkolne. Prowadzone zajęcia uczą pracy z tekstem, udoskonalają koncentracje uwagi, usprawniają pamieć, uczą logicznego myślenia, wzbogacają słownictwo i wiadości ucznia.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prognozowanie i symulacje »

  Oferujemy Państwu korepetycje w zakresie problematyki połączonej z przedmiotami ścisłymi na etapie akademickim. Prognozowanie i symulacje jest obszarem nauki z którym spotykają się studenci ekonomii na wielu szkołach wyższych. Obliczenia oraz metody prognozowania i zadania są źródłem kłopotu ze względu na zawikłane procedury rachunkowe takie jak np. występujące w metodach trendu pełzającego, modelach VAR lub modelach ARMA. Prognozowanie i symulacje określają nam zarówno problematykę teorii prognozowania jak i ich trafność czyli badanie ich błędów ex-post i ex-ante co pozwala na ocenę modelu jako dobrego lub niepoprawnego predykatora. Innym trudnym tematem jest prognozowanie ekonometryczne polegające na budowie modeli ekonometrycznych czyli oszacowaniu ich równania, następnie weryfikacji i wyliczenia z ich użyciem prognoz na późniejsze okresy. Proces ten jest skomplikowany ze względu na potrzebę użycia specjalistycznego oprogramowania ja np. Gretl, Statistica lub zręcznego użycia funkcji i formuł Excela. Inne metody prognozowania jakie obejmuje przedmiot prognozowanie i symulacje i które napotykają studenci w trakcie studiów to najczęściej : metoda Browna, Holta, autoregresji, trendu nieliniowego, średniej ruchomej ważonej oraz metody naiwne. Metody prognozowania skutecznie opracować można w Excelu wstawiając w komórki odpowiednie formuły lub implementując wbudowane w tą aplikację funkcje statystyczne. Niektóre metody prognozowania są też występujące w profesjonalnym oprogramowaniu jak Statgraf. działania z użyciem programu są wygodne gdyż program wyrzuca wyniki w ułamku sekundy a naszą rolą jest jedynie adekwatne wnioskowanie. Jeżeli potrzebna jest Tobie pomoc w tematyce przedmiotu prognozowanie i symulacje możemy od zaraz wspomóc w tym kłopocie. Jeżeli jakiś inny przedmiot ścisły spędza ci sen z powiek możesz na nasze barki zrzucić ten problem a my z ochotą rozprawimy się z nim w błyskawicznym terminie.

  Data dodania: 03 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windsor - Korepetycje Głogów »

  Korepetycje Głogów to usługa edukacyjna kierowana do licealistów, którzy dążą do tego by osiągać jak najlepsze wyniki w konkretnej dziedzinie. Szkoła językowa Głogów to zajęcia odbywające się w niewielkich grupach, dobieranych odpowiednio do poziomu zaawansowania uczestników. Osobno ustalane są również terminy lekcji, długość ich trwania oraz ilość. Dziś, gdy grupy w szkołach mają często ponad 30 osób, indywidualne formy nauki prywatnej, takie m. in. jak szkoła językowa Głogów mogą być dobrym dopełnieniem systemu nauki dla każdego maturzysty.

  Data dodania: 15 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • El Puerto szkoła języka hiszpańskiego »

  El Puerto to szkoła języka hiszpańskiego w Warszawie. Niesamowita atmosfera, wykwalifikowani lektorzy i niskie ceny. El Puerto to nauka i kursy języka hiszpańskiego na każdym poziomie zaawansowania. Sprawdź nas

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Belki Ramy Kratownice »

  Boisz się nadchodzącego kolokwium z mechaniki budowli, czy innego przedmiotu związanego z obliczeniami statycznymi elementów? Czujesz braki w wiedzy? Zajrzyj do poradnika na stronie statyka. info znajdziesz informacje potrzebne do obliczana reakcji podporowych w belkach, ramach, kratownicach, łukach. Takie rzeczy jak rodzaje obciążeń, rodzaje podpór przestaną być dla Ciebie wielką niewiadomą. Belki, ramy i kratownice nie będą już dla Ciebie żadną tajemnicą!

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje matematyka Oleśnica »

  Wśród oferowanych usług firma Stat-Math przygotowała zajęcia indywidualne oraz prowadzone w małych grupach z takich przedmiotów jak matematyka, fizyka, statystyka, analiza matematyczna i innych. firma swą ofertę kieruje głównie do uczniów szkół Ponadgimnazjalnych oraz wyższych, w swej ofercie posiada korepetycje i kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego, szczególnie godne polecenia są kursy Oleśnica skierowane od uczniów chcących utrwalić i rozszerzyć wiedzę oraz przygotować się w lepszym stopniu do matury. Zajęcia prowadzone są przez dydaktyków, którzy świetnie orientują się w wymaganiach stawianych przed maturzystami i potrafią świetnie przygotować uczniów do ich zdawania.

  Data dodania: 23 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jarosław Paduszyński - blog »

  Przedstawiam Państwu swój blog - stronę domową. Blog Jarosława Paduszyńskiego to miejsce dla miłośników dobrej książki, przygotowujących się do matury - korepetycje z matematyki i języka angielskiego. Kącik europejczyka to miejsce dla szukających informacji o Unii Europejskiej, jej instytucjach, wyborach do Parlamentu Europejskiego.

  Data dodania: 11 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy gimnazjalne Szczecin »

  Jesteśmy jednym z najlepszych ośrodków edukacyjnych w Szczecinie. Chcesz się dobrze przygotować do egzaminu gimnazjalnego? Chcesz mieć lepszy wynik, by pójść do dobrej szkoły średniej? Prowadzimy kursy gimnazjalne. Wszystkie zajęcia prowadzone są w przyjaznej, bezstresowej atmosferze. Liczba kursantów wynosi 4, 6 lub 8 osób, co pozwala na efektywne przekazywanie wiedzy. Zatrudnieni u nasz nauczyciele prowadzą zajęcia w oparciu o specjalny program dydaktyczny napisany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Systematyczna praca i duża liczba godzin zajęć to gwarancja zdania egzaminu gimnazjalnego. Z nami przygotujesz solidną powtórkę najważniejszych partii materiału jak i dużą porcję ćwiczeń, tak byś na egzaminie nie był zdziwiony. Organizujemy również kursy maturalne, kursy językowe, oraz korepetycje przedmiotowe. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami naszej oferty.

  Data dodania: 21 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nauka gry na gitarze - Edukeo.pl »

  Jeżeli poszukujesz korepetycji, powinieneś zapoznać się z ofertą naszej platformy Edukeo. To właśnie tutaj możesz znaleźć kogoś, kto przygotuje Cię do egzaminu maturalnego, nauczy korzystania z programów komputerowych, pomoże w opanowaniu języka obcego. A to wszystko w Twojej lokalizacji i atrakcyjnej cenie.

  Data dodania: 26 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z matematyki w Edukorki »

  Masz problem w szkole? Chcesz poznać dogłębniej nowe zagadnienie? Nie wiesz jak rozwiązać zadanie z matematyki, a może potrzebujesz napisać dobre wypracowanie? Jeżeli potrzebujesz pomocy w nauce powinieneś zajrzeć na stronę internetową EduKorki. W miejscu tym znajdziesz ogłoszenia korepetycji, z których na pewno wybierzesz coś, czego akurat potrzebujesz. Wszystkie korepetycje jakie znajdziesz w tym miejscu cechują się wysoką jakością i niską ceną, dlatego na pewno skorzystasz jeżeli podejmiesz taki właśnie krok. To jednak nie wszystko, ponieważ sam możesz dodać darmowe ogłoszenia korepetycji, aby pomóc innym uczniom. To świetna oferta zarówno dla tych, którzy pomocy potrzebują, jak i dla tych, którzy chcą pomóc.

  Data dodania: 17 10 2016 · szczegóły wpisu »