multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Podkategoria: Korepetycje

 • Produkty z Chin »

  Najstarszy na rynku importer z Azji. Oferowane przez firmę Miximport artykuły hurtowe oraz detaliczne obejmujące praktycznie każdą branżę, przykuwają uwagę niewiarygodnie promocyjnymi cenami oraz przyzwoitą jakością wykonania oferowanego towaru. Przez lata walczyliśmy o pozycje na rynku, a dziś współpracują z nami inne firmy zarówno z Polski jak i innych krajów. Wskażemy Ci drogę do rozpoczęcia własnej działalności. Wbrew pozorom nie musisz posiadać wyrazistej wartości pieniężnej aby zacząć zarabiać. Najpopularniejsze towary w naszym sklepie to przybory szkolne, artykuły dekoracyjne, zabawki, a także wiele innych. Dla stałych klientów przedstawiamy znaczące rabaty. Naszą prężnię rozwijająca się kategorią są akcesoria do golenia w stylu klasycznym.

  Data dodania: 11 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac po angielsku »

  Pisanie prac po angielsku jest właśnie jedyną specjalizacją naszego serwisu. Nasza wiedza, umiejętności oraz przede wszystkim doświadczenie w profesjonalnym pisaniu prac jest odzwierciedlone każdorazowo w jakości opracowywanych tematów zarówno pod względem językowym oraz liczbą jak i jakością przypisów. Przez cały okres profesjonalnej działalności zgromadziliśmy bardzo szeroką literaturę z wielu obszarów tematycznych, a także wypracowaliśmy odpowiednie mechanizmy organizacji pracy co daje nam możliwość działania w trybie przyśpieszonym. To, z kolei często stanowi atut naszej oferty szczególnie w sytuacjach, w których studenci doświadczają presji terminowej. Kolejnym podstawowym atutem jest fakt, iż każda praca charakteryzuje się oryginalnością a serwis zapewnia korekty i konsultacje dotyczące opracowywanych tekstów pracy przez cały okres współpracy. Zakres współpracy może obejmować sporządzenie planu, opracowanie tematu jak i materiałów do pracy lub opracowywanie poszczególnych wzorcowych części jak i całości pracy licencjackiej, magisterskiej, eseju czy wszelkiego rodzaju dłuższego tekstu. Współpraca z każdym klientem odbywa się w sposób bardzo indywidualny przez co wysoka jakość naszych usług jest naprawdę odczuwalna. Zapraszam do odwiedzenia witryny.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac filologia angielska »

  Pomoc w pisaniu prac po angielsku jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem, dlatego ważne jest, aby w tej kwestii, zgłosili się Państwo wyłącznie do specjalisty w danej dziedzinie. Jesteśmy najdłużej istniejącym i aktywnie działającym serwisem świadczącym profesjonalna i rzetelną pomoc w pisaniu prac w języku angielskim. Specjalizujemy się wyłącznie w dziedzinach filologii angielskiej co dane bardzo solidne podstawy do tego, iż możemy w pełni opanować dany zakres materiału. To z kolei owocuje wysokiej jakości praca wzorcową opatrzoną dużą ilością przypisów, a także wyróżniającą się wysokim poziomem językowym. Aspekt oryginalności pracy jest dla nas sprawą oczywistą co znaczy, iż nie musimy tego podkreślać iż każda praca przygotowywana jest indywidualnie w oparciu o wszelkie wytyczne i ustalenia. Zdaj się na nasze doświadczenie, wiedzę, możliwości i umiejętności. Tylko to daje gwarancję sukcesu w pisaniu prac po angielsku.

  Data dodania: 14 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Excel - video blog i szkolenia »

  Na tej stronie znajdziesz przede wszystkim darmowe video-wpisy, a także kursy i szkolenia o Excelu. Wpisy to wysokiej jakości filmy video o długości od 4 do 12 min, gdzie dokładnie są omawiane i prezentowane, wybrane zagadnienia z Excela. Z kolei kursy i szkolenia wyróżnia bogactwo materiałów - prezentacje video, prezentacje pdf oraz Excel'owe pliki ćwiczeniowe do samodzielnego przerobienia. Dodatkowo znajdziesz tutaj darmowe jak i płatne, bardzo użyteczne, aplikacje stworzone w Excelu na przykład do zarządzania budżetem domowym, czy wyliczania przyszłej wartości inwestycji. Zapraszam!

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Poznań Ogłoszenia »

  Masz kłopoty w nauce?, mamy dla Ciebie świetną idealną propozycję. Korepetycjeogłoszenia.pl to serwis, gdzie znajdziesz oferty korepetycji z wielu działów tematycznych począwszy od języka obcego, poprzez przedmioty szkolne, a kończąc na nauce na instrumencie bądź grze w karty. Szeroki wybór pomocy pozwala na odpowiednie dobranie wg własnych upodobań konkretnego korepetytora. Serwis przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy chcą i potrafią uczyć jak i dla tych, którzy swoją wiedzę chcą udoskonalać. Strona cechuje się łatwą i szybką obsługą panela zarządzania, oraz funkcjonalną wyszukiwarką ogłoszeń, która pozwala na dokładne sprecyzowanie oczekiwań. Jeżeli chcesz w pełni korzystać z naszego portalu to już dziś zarejestruj się i miej dostęp do wszystkich funkcji serwisu. Dołącz do nas już dziś i dziel się swoją wiedzą. Gorąco polecamy do korzystania z korepetycji. Satysfkacja gwarantowana.

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac zaliczeniowych »

  Gdy rozpoczynasz pisanie pracy naukowej i poszukujesz rewelacyjnej bazy do opracowania pracy, zapraszamy na witrynę www.ipisanie.pl. Tworzymy pomoce do prac różnych typów: praca licencjacka, analizy finansowe, prace magisterskie, wesprzemy przy przeróżnych typach prac, zrealizujemy poprawy wszystkich tekstów oraz pisanie pracy zaliczeniowej z wielu dziedzin. Wesprzemy Cię w każdym momencie, gdy będziesz mieć do opracowania harmonogram pracy, szczegółowy konspekt albo inne materiały, zleć to naszym doradcom. Pisanie prac licencjackich to zajęcie, które dla dużej ilości studentów powoduje zawiłości, chociażby pisanie części początkowej albo wniosków do pracy, która musi charakteryzować się precyzyjną konstrukcją. Wtedy z radą przyjdzie www.ipisanie.pl.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z matematyki w Edukorki »

  Masz problem w szkole? Chcesz poznać dogłębniej nowe zagadnienie? Nie wiesz jak rozwiązać zadanie z matematyki, a może potrzebujesz napisać dobre wypracowanie? Jeżeli potrzebujesz pomocy w nauce powinieneś zajrzeć na stronę internetową EduKorki. W miejscu tym znajdziesz ogłoszenia korepetycji, z których na pewno wybierzesz coś, czego akurat potrzebujesz. Wszystkie korepetycje jakie znajdziesz w tym miejscu cechują się wysoką jakością i niską ceną, dlatego na pewno skorzystasz jeżeli podejmiesz taki właśnie krok. To jednak nie wszystko, ponieważ sam możesz dodać darmowe ogłoszenia korepetycji, aby pomóc innym uczniom. To świetna oferta zarówno dla tych, którzy pomocy potrzebują, jak i dla tych, którzy chcą pomóc.

  Data dodania: 17 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nauka gry na pianinie Warszawa »

  Akademia www.akademiasztuk.pl Sztuk Scenicznych i Estradowych, która mieści się na warszawskim Ursynowie prowadzi indywidualne i www.akademiasztuk.pl grupowe zajęcia muzyczne oraz teatralne. Jeśli kochasz muzykę i teatr, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. Pedagodzy Akademii Sztuk przygotują Cię do egzaminów na wydziały artystyczne, koncertów, przesłuchań i castingów. www.akademiasztuk.pl

  Data dodania: 02 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • El Puerto szkoła języka hiszpańskiego »

  El Puerto to szkoła języka hiszpańskiego w Warszawie. Niesamowita atmosfera, wykwalifikowani lektorzy i niskie ceny. El Puerto to nauka i kursy języka hiszpańskiego na każdym poziomie zaawansowania. Sprawdź nas

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Neurogra - trening mózgu »

  Popraw kondycję swojego mózgu, przyspiesz jego pracę i zwiększ moc. Ciesz się świetną pamięcią, koncentracją i zacznij logicznie myśleć. Graj online w gry stworzone przez specjalistów i oparte na potwierdzonych badaniami podstawach. Wybierz trening zgodnie z potrzebami.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy gimnazjalne Szczecin »

  Jesteśmy jednym z najlepszych ośrodków edukacyjnych w Szczecinie. Chcesz się dobrze przygotować do egzaminu gimnazjalnego? Chcesz mieć lepszy wynik, by pójść do dobrej szkoły średniej? Prowadzimy kursy gimnazjalne. Wszystkie zajęcia prowadzone są w przyjaznej, bezstresowej atmosferze. Liczba kursantów wynosi 4, 6 lub 8 osób, co pozwala na efektywne przekazywanie wiedzy. Zatrudnieni u nasz nauczyciele prowadzą zajęcia w oparciu o specjalny program dydaktyczny napisany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Systematyczna praca i duża liczba godzin zajęć to gwarancja zdania egzaminu gimnazjalnego. Z nami przygotujesz solidną powtórkę najważniejszych partii materiału jak i dużą porcję ćwiczeń, tak byś na egzaminie nie był zdziwiony. Organizujemy również kursy maturalne, kursy językowe, oraz korepetycje przedmiotowe. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami naszej oferty.

  Data dodania: 21 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prognozowanie i symulacje »

  Oferujemy Państwu korepetycje w zakresie problematyki połączonej z przedmiotami ścisłymi na etapie akademickim. Prognozowanie i symulacje jest obszarem nauki z którym spotykają się studenci ekonomii na wielu szkołach wyższych. Obliczenia oraz metody prognozowania i zadania są źródłem kłopotu ze względu na zawikłane procedury rachunkowe takie jak np. występujące w metodach trendu pełzającego, modelach VAR lub modelach ARMA. Prognozowanie i symulacje określają nam zarówno problematykę teorii prognozowania jak i ich trafność czyli badanie ich błędów ex-post i ex-ante co pozwala na ocenę modelu jako dobrego lub niepoprawnego predykatora. Innym trudnym tematem jest prognozowanie ekonometryczne polegające na budowie modeli ekonometrycznych czyli oszacowaniu ich równania, następnie weryfikacji i wyliczenia z ich użyciem prognoz na późniejsze okresy. Proces ten jest skomplikowany ze względu na potrzebę użycia specjalistycznego oprogramowania ja np. Gretl, Statistica lub zręcznego użycia funkcji i formuł Excela. Inne metody prognozowania jakie obejmuje przedmiot prognozowanie i symulacje i które napotykają studenci w trakcie studiów to najczęściej : metoda Browna, Holta, autoregresji, trendu nieliniowego, średniej ruchomej ważonej oraz metody naiwne. Metody prognozowania skutecznie opracować można w Excelu wstawiając w komórki odpowiednie formuły lub implementując wbudowane w tą aplikację funkcje statystyczne. Niektóre metody prognozowania są też występujące w profesjonalnym oprogramowaniu jak Statgraf. działania z użyciem programu są wygodne gdyż program wyrzuca wyniki w ułamku sekundy a naszą rolą jest jedynie adekwatne wnioskowanie. Jeżeli potrzebna jest Tobie pomoc w tematyce przedmiotu prognozowanie i symulacje możemy od zaraz wspomóc w tym kłopocie. Jeżeli jakiś inny przedmiot ścisły spędza ci sen z powiek możesz na nasze barki zrzucić ten problem a my z ochotą rozprawimy się z nim w błyskawicznym terminie.

  Data dodania: 03 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Logopedia i dysleksja, logopeda z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym »

  Terapeuta, z wieloletnim doświadczeniem i praktyką w prowadzeniu zajęć w zakresie dysleksji, dysgrafii, dysortografii, leczenia wad wymowy zaprasza dzieci z trudnościami w nauce szkolnej w zakresie czytania, pisania, ortografii, poprawnego mówienia na zajęcia prowadzone w oparciu o specjalnie opracowany dla każdego ucznia program nauki. Indywidualna praca z dzieckiem zapewnia maksymalną skuteczność działań w zakresie występujących trudności i powodzenie szkolne. Prowadzone zajęcia uczą pracy z tekstem, udoskonalają koncentracje uwagi, usprawniają pamieć, uczą logicznego myślenia, wzbogacają słownictwo i wiadości ucznia.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windsor - Korepetycje Głogów »

  Korepetycje Głogów to usługa edukacyjna kierowana do licealistów, którzy dążą do tego by osiągać jak najlepsze wyniki w konkretnej dziedzinie. Szkoła językowa Głogów to zajęcia odbywające się w niewielkich grupach, dobieranych odpowiednio do poziomu zaawansowania uczestników. Osobno ustalane są również terminy lekcji, długość ich trwania oraz ilość. Dziś, gdy grupy w szkołach mają często ponad 30 osób, indywidualne formy nauki prywatnej, takie m. in. jak szkoła językowa Głogów mogą być dobrym dopełnieniem systemu nauki dla każdego maturzysty.

  Data dodania: 15 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje matematyka Oleśnica »

  Wśród oferowanych usług firma Stat-Math przygotowała zajęcia indywidualne oraz prowadzone w małych grupach z takich przedmiotów jak matematyka, fizyka, statystyka, analiza matematyczna i innych. firma swą ofertę kieruje głównie do uczniów szkół Ponadgimnazjalnych oraz wyższych, w swej ofercie posiada korepetycje i kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego, szczególnie godne polecenia są kursy Oleśnica skierowane od uczniów chcących utrwalić i rozszerzyć wiedzę oraz przygotować się w lepszym stopniu do matury. Zajęcia prowadzone są przez dydaktyków, którzy świetnie orientują się w wymaganiach stawianych przed maturzystami i potrafią świetnie przygotować uczniów do ich zdawania.

  Data dodania: 23 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jarosław Paduszyński - blog »

  Przedstawiam Państwu swój blog - stronę domową. Blog Jarosława Paduszyńskiego to miejsce dla miłośników dobrej książki, przygotowujących się do matury - korepetycje z matematyki i języka angielskiego. Kącik europejczyka to miejsce dla szukających informacji o Unii Europejskiej, jej instytucjach, wyborach do Parlamentu Europejskiego.

  Data dodania: 11 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla pracowników z zarządzania czasem »

  Od wielu miesięcy borykasz się z problemem prawidłowego rozplanowania czasu pracy? Realizacja zadań w firmie zajmuje Ci wiele godzin, mimo że poświęcasz na to wiele czasu to nie udaje Ci się zrealizować wszystkiego zgodnie z zamierzeniami? Wszystko na to wskazuje, że masz problem który dotyczy zarządzaniem czasem. Jeśli chcesz żyć normalnie musisz coś z tym zrobić, dlatego zapisz się na szkolenie z tego zakresu. Szkolenie zarządzanie czasem skierowane jest do każdego, zwykłych pracowników, kierowników, menedżerów. Z pewnością na takim kursie nauczysz się segregować zadania na podstawie ich ważności, w ten sposób lepiej będziesz zarządzać swoim czasem, co w perspektywie czasu sprawi, że poprawisz swą efektywność pracy. Podczas szkolenia dowiesz się również jak skutecznie poradzić sobie z pożeraczami czasu, które nękają każdego z nas. Zapisz się na nasze szkolenie z zarządzania czasem już w tej chwili, dołożymy wszelkich starań, abyś był z niego w pełni usatysfakcjonowany.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Belki Ramy Kratownice »

  Boisz się nadchodzącego kolokwium z mechaniki budowli, czy innego przedmiotu związanego z obliczeniami statycznymi elementów? Czujesz braki w wiedzy? Zajrzyj do poradnika na stronie statyka. info znajdziesz informacje potrzebne do obliczana reakcji podporowych w belkach, ramach, kratownicach, łukach. Takie rzeczy jak rodzaje obciążeń, rodzaje podpór przestaną być dla Ciebie wielką niewiadomą. Belki, ramy i kratownice nie będą już dla Ciebie żadną tajemnicą!

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka gry na gitarze - Edukeo.pl »

  Jeżeli poszukujesz korepetycji, powinieneś zapoznać się z ofertą naszej platformy Edukeo. To właśnie tutaj możesz znaleźć kogoś, kto przygotuje Cię do egzaminu maturalnego, nauczy korzystania z programów komputerowych, pomoże w opanowaniu języka obcego. A to wszystko w Twojej lokalizacji i atrakcyjnej cenie.

  Data dodania: 26 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje rachunkowość | Subito »

  Ośrodek Subito mieści w sobie biuro rachunkowe oraz biuro szkoleniowe. Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry zajmuje się profesjonalną obsługą księgową firm, sprawując pieczę nad sprawami księgowymi i rachunkowymi. Nasze biuro szkoleniowe zajmuje się zaś prowadzeniem licznych kursów i szkoleń, w tym o tematyce księgowej i rachunkowej. Dzięki naszym szkoleniom i kursom będą Państwo mogli zdobyć nowe kwalifikacje i nowe umiejętności. Obok licznych kursów i szkoleń pojawiają się także korepetycje rachunkowość, które kierujemy do uczniów i studentów, mających problem z nauką zagadnień księgowych i rachunkowych. Nasza kadra z biura szkoleniowego oprócz prowadzenie lekcji prywatnego nauczania, zajmuje się także pisaniem prac, na zlecenia klienta.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje »

  Serwis Omnibusik. pl zawiera duży wybór ofert doszkalających, które są zamieszczane przez korepetytorów. Zapewniamy duży wybór propozycji, z wielu dziedzin nauki. Zapewniamy możliwość filtrowania efektów wyszukiwania według miejsca działalności albo konkretnej specjalności. Wymagany w każdym ogłoszeniu szczegółowy opis propozycji a także umieszczenie ceny, pomaga potencjalnie zainteresowanym osobom na wybór optymalnego nauczyciela. Proponujemy bezpłatne dodanie ogłoszeń zwykłych a także opcję ich wyróżniania za niewysoką opłatą.

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Korepetycje

Korepetycje - nowa strona:

Adres: