multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Podkategoria: Język angielski

 • Produkty z Chin »

  Najstarszy na rynku importer z Azji. Oferowane przez firmę Miximport artykuły hurtowe oraz detaliczne obejmujące praktycznie każdą branżę, przykuwają uwagę niewiarygodnie promocyjnymi cenami oraz przyzwoitą jakością wykonania oferowanego towaru. Przez lata walczyliśmy o pozycje na rynku, a dziś współpracują z nami inne firmy zarówno z Polski jak i innych krajów. Wskażemy Ci drogę do rozpoczęcia własnej działalności. Wbrew pozorom nie musisz posiadać wyrazistej wartości pieniężnej aby zacząć zarabiać. Najpopularniejsze towary w naszym sklepie to przybory szkolne, artykuły dekoracyjne, zabawki, a także wiele innych. Dla stałych klientów przedstawiamy znaczące rabaty. Naszą prężnię rozwijająca się kategorią są akcesoria do golenia w stylu klasycznym.

  Data dodania: 11 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac po angielsku »

  Pisanie prac po angielsku jest właśnie jedyną specjalizacją naszego serwisu. Nasza wiedza, umiejętności oraz przede wszystkim doświadczenie w profesjonalnym pisaniu prac jest odzwierciedlone każdorazowo w jakości opracowywanych tematów zarówno pod względem językowym oraz liczbą jak i jakością przypisów. Przez cały okres profesjonalnej działalności zgromadziliśmy bardzo szeroką literaturę z wielu obszarów tematycznych, a także wypracowaliśmy odpowiednie mechanizmy organizacji pracy co daje nam możliwość działania w trybie przyśpieszonym. To, z kolei często stanowi atut naszej oferty szczególnie w sytuacjach, w których studenci doświadczają presji terminowej. Kolejnym podstawowym atutem jest fakt, iż każda praca charakteryzuje się oryginalnością a serwis zapewnia korekty i konsultacje dotyczące opracowywanych tekstów pracy przez cały okres współpracy. Zakres współpracy może obejmować sporządzenie planu, opracowanie tematu jak i materiałów do pracy lub opracowywanie poszczególnych wzorcowych części jak i całości pracy licencjackiej, magisterskiej, eseju czy wszelkiego rodzaju dłuższego tekstu. Współpraca z każdym klientem odbywa się w sposób bardzo indywidualny przez co wysoka jakość naszych usług jest naprawdę odczuwalna. Zapraszam do odwiedzenia witryny.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac filologia angielska »

  Pomoc w pisaniu prac po angielsku jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem, dlatego ważne jest, aby w tej kwestii, zgłosili się Państwo wyłącznie do specjalisty w danej dziedzinie. Jesteśmy najdłużej istniejącym i aktywnie działającym serwisem świadczącym profesjonalna i rzetelną pomoc w pisaniu prac w języku angielskim. Specjalizujemy się wyłącznie w dziedzinach filologii angielskiej co dane bardzo solidne podstawy do tego, iż możemy w pełni opanować dany zakres materiału. To z kolei owocuje wysokiej jakości praca wzorcową opatrzoną dużą ilością przypisów, a także wyróżniającą się wysokim poziomem językowym. Aspekt oryginalności pracy jest dla nas sprawą oczywistą co znaczy, iż nie musimy tego podkreślać iż każda praca przygotowywana jest indywidualnie w oparciu o wszelkie wytyczne i ustalenia. Zdaj się na nasze doświadczenie, wiedzę, możliwości i umiejętności. Tylko to daje gwarancję sukcesu w pisaniu prac po angielsku.

  Data dodania: 14 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Podręczniki szkolne »

  Jako internetowa księgarnia naukowa, cały czas staramy się skupiać na najlepszych rozwiązaniach dla naszych Klientów. Proponujemy Państwu szeroki zakres rozwiązań oraz bardzo duży wybór książek naukowych, w tym zawrzeć można podręczniki szkolne, wszelkiego rodzaju książki do nauki języków, repetytoria takie jak Longman repetytorium oraz setki innych książek do nauki bądź czysto specjalistycznych jak pozycjonowanie stron www. Jesteśmy księgarnią z renomą i z bogatym doświadczeniem, dlatego możemy Państwu zaproponować tak niskie ceny. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia medyczne Stalowa Wola »

  Biuro świadczące usługi z zakresu tłumaczeń Lingua-Dar para się tłumaczeniami technicznymi, tłumaczeniami przysięgłymi robi też tłumaczenia dyplomów. W ofercie centrum tłumaczeń do wybrania jest mnóstwo różnych języków między innymi język łotewski, francuski, fiński, serbski czy bardziej egzotyczne jak koreański. Z oferty biura tłumaczeń Lingua Dar zainteresowani mogą skorzystać za pośrednictwem Internetu, przez formularz, dzięki któremu można przesłać dokumenty lub osobiście przybywając do biura. Biuro znajduje się w Stalowej Woli na ulicy Popiełuszki. Gorąco namawiamy do wypróbowania usług świadczonych przez biura tłumaczeń Lingua Dar. Zapewniamy szybką i sympatyczną obsługę. Dokonujemy zarówno tłumaczeń uwierzytelnionych jaki i ustnych. Odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z ofertą.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Au pair »

  Czy marzysz o nauce języka obcego zagranicą? Czy marzą Ci się podróże? Jeśli tak, Au Pair to połączenie tych dwóch marzeń. Program Au Pair umożliwi Ci naukę języka w jego naturalnym środowisku oraz zwiedzania danego kraju.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy online języka angielskiego i niemieckiego »

  Serwis interaktywnych kursów językowych oferuje kursy języka angielskiego i niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania. Serwis udostępnia materiały szkoleniowe, interaktywne podręczniki raz z nagraniami tekstów przez native speakera. Interaktywne kursy zawierają obszerne materiały do nauki angielskiego i niemieckiego. Umożliwiają naukę słownictwa i gramatyki. System raportów umożliwia śledzenie postępów językowych. U nas tworzysz swój własny, indywidualny program, dostosowując tempo nauki i jej zakres do własnych celów, potrzeb i możliwości.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Bielsko-Biała | Nexus »

  Biuro tłumaczeń „Nexus” z Cieszyna rozszerza swoją działalność o nowe miasta. Od niedawna wykonujemy również tłumaczenia dla firm z Bielska i okolicznych miejscowości. W swojej ofercie proponujemy różnorodne tłumaczenia – zarówno ustne, jak i pisemne. Tłumaczymy ze wszystkich języków europejskich i nie tylko. Nasza kadra to wyspecjalizowani tłumacze, posiadający wieloletnie doświadczenie. Nasi tłumacze ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, dlatego mogą być Państwo pewni, że zlecone nam tłumaczenie zostanie wykonane w szybkim czasie, ale co najważniejsze będzie ono dokładne i rzetelne. Zajmujemy się tłumaczeniem stron internetowych, folderów i ulotek reklamowych, materiałów naukowych czy prywatnej korespondencji. Wśród naszej kadry są również tłumacze przysięgli, dlatego naszym klientom możemy zaproponować również tłumaczenia uwierzytelnione: dokumentów państwowych, dyplomów uzyskanych z uczelni wyższych, czy aktów notarialnych. Jeśli więc mieszkasz na terenie Bielska, bądź okolicznych miejscowości – skontaktuj się z nami już dziś: www.nexus-translations.pl.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Język norweski Kraków »

  Serdecznie zapraszamy do naszego Centrum Językowego EVEREST w Krakowie na kurs języka norweskiego, angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i innych - to Ty wybierasz, jakiego języka chcesz się uczyć, a wybierać jest w czym. Chcesz mówić po niderlandzku? Interesuje Cię nauka norweskiego? U nas znajdziesz bogatą ofertę kursów językowych i na pewno wybierzesz coś odpowiadającego Twoim oczekiwaniom. Ponadto nasza profesjonalna kadra lektorska pomoże Ci w zdobywaniu wiedzy i na bieżąco będzie monitorować Twoje postępy w nauce wybranego języka obcego.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski łomianki »

  Teraz nauka języka angielskiego w szkołach podstawowych nie daje wymiernych wyników. Niestety, nie dają też gwarancji, ani chęci doskonałych nauczycieli, ani też nowoczesnych programów do nauki języków. Często jest tak, że lekcje języka angielskiego są dla naszych dzieci trudnym obowiązkiem. Dzieci niechętnie zapamiętują nowe słowa, mają także problem ze zrozumieniem zasad gramatycznych. Jednym ze sprawdzonych rozwiązań są praktyczne kursy angielskiego Łomianki. Z kursów korzystają zarówno dzieciaki w okresie szkolnym, młodzeiż, a także dorośli. Materiał dydaktyczny opracowywany na zajęciach jest przedstawiany w taki sposób, aby nauka języka była przyjemna i skuteczna. Kursanci, którzy mają zaległości w nauce, mogą skorzystać z przyswajania wiedzy on-line, indywidualnych lekcji jakimi są korepetycje angielski Łomianki. Korepetycje są udzielane w domu, jak i przez sieć. Za pośrednictwem komunikatora dzieciaki mogą same dobierać godziny, w których chcą brać udział w dodatkowych kursach. Angielski dla dzieci Łomianki może stać się ogromną przygodą, jeśli wiedza jest przekładna inaczej niż klasycznie. Nauka bynajmniej nie musi być trudnym zajęciem, nużącym opanowaniem kolejnych partii materiału. Jest prawdziwą przyjemnością, jeśli są użyte nowoczesne metody uczenia. Koszt kursów jest uzależniony od tego, czy są to jednorazowe zajęcia, czy też cały pakiet. Im większa liczba lekcji jest wykupowanych naraz, tym przystępniejsze są ceny poszczególnych zajęć.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego za granicą »

  Basen, bardzo dobrze wyposażona siłownia, aerobik, sauna, jacuzzi, pub, restauracja, pomieszczenie z grami, kafejka internetowa – te i wiele innych atrakcji znajdą Państwo w Szkołe języka angielskiego Clubclass Residential Lenguage na Malcie. Kursy angielskiego za granicą gwarantują szybkie opanowanie języka a słoneczna Malta jest idealnym miejscem do wypoczynku.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe w Anglii »

  Specjalizujemy się w organizowaniu kursów językowych w Anglii. Szkoła językowa JPEdukacja organizuje kursy językowe również w takich krajach jak Niemcy, Francja czy Australia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży turystyki edukacyjnej. JPEdukacja współpracuje wyłącznie z firmami posiadającymi odpowiednie certyfikaty w danym kraju. Nasza oferta kursów językowych skierowana jest zarówno dla dzieci i młodzieży jak i osób dorosłych. Pełna lista aktualnych ofert dostępna jest na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • INFINITY - Szkoła Języków Obcych - angielski Kraków »

  Szkoła Języków Obcych „INFINITY” Szkoła języków obcych INFINITY w Krakowie powstała z pasji i miłości do języków obcych i ludzi. Swoją działalność szkoła rozpoczęła w roku 2011 i od tej pory cały czas dynamicznie się rozwija, poszerzając swoją ofertę o nowe języki i kursy. Zajmując miejsce świetnie ugruntowanej innej szkoły językowej, INFINITY dumnie kontynuuje jej tradycję oraz zapewnia jej ciągłość. Uczymy w Krakowie języka angielskiego, języka niemieckiego, języka hiszpańskiego oraz języka rosyjskiego. Posiadamy możliwość nauczania innych języków obcych na specjalne zamówienie. Angielski w Krakowie Najbogatszą ofertą naszej szkoły jest zdecydowanie nauka języka angielskiego w Krakowie. Specjalnie dla naszych klientów oferujemy organizację kursów i obozów wakacyjnych, a dla dzieci oferujemy wakacyjne półkolonie z językiem angielskim w Krakowie. Dla seniorów również mamy ciekawą ofertę. Specjalnie dla nich przygotowane kursy języka angielskiego w Krakowie pozwolą mimo podeszłego wieku opanować język angielski. Centrum Egzaminacyjne ETS® w Krakowie W naszym ośrodku egzaminacyjnym możecie Państwo przystąpić do egzaminu z języka angielskiego TOEIC®, TFI™, TOEIC Bridge TM lub WiDaF. Przygotować się do egzaminów ETS, zarówno do egzaminów z języka angielskiego: TOEIC®, TOEIC Bridge TM i TOEFL® jak i do egzaminów z języka francuskiego (TFI™) oraz języka niemieckiego (WiDaF). Nauka języka obcego w Krakowie Nasze kursy językowe zorganizowane w Krakowie z języka angielskiego, języka niemieckiego, języka hiszpańskiego oraz języka rosyjskiego realizowane są na najwyższym poziomie, przez co nasi kursanci osiągają wysokie wyniki. Wszystko to nie wyjeżdżając z Krakowa!

  Data dodania: 22 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • CLAN4YOU - szkoła językowa w Tarnowskich Górach i Zabrzu. »

  Clan4you to szkoła języka angielskiego mieszcząca się w Tarnowskie Górach i Zabrzu. Prowadzimy kursy angielskiego i niemieckiego dla dzieci i dorosłych. Obozy językowe zimowe i letnie. Program Teddy Eddie - angielski dla dzieci. Szkoła jest kontynuacją Centrum językowego Clan - Zabrze, Tarnowskie Góry

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polish for Foreigners »

  Zainteresowałeś się językiem polskim i chciałbyś poznać go bliżej? Z nami to pikuś! Nauka polskiego to nie łatwizna, warto więc zdać się na profesjonalistów w tej dziedzinie – Teach Me Polish. Jeżeli interesuje Cię nasza propozycja to na naszej stronie znajdziesz m. in. użyteczne dla obcokrajowców linki czy bogatą galerię zdjęć prezentującą piękne miasto, jakim jest Poznań.

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Edu Edu - Angielski Online »

  W EduEdu wierzymy, że podstawą Twojego sukcesu edukacyjnego jest osiągnięcie swobody komunikacyjnej w każdej sytuacji, z którą codziennie radzisz sobie używając języka obcego. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków pokazało nam, że podejście komunikacyjne w połączeniu z wykorzystaniem najnowszych technologii multimedialnych pozwala na osiąganie szybkich i trwałych rezultatów. W czasie zajęć lektorzy kładą nacisk na rozwój wszystkich sprawności językowych (słuchania, mówienia, czytania, pisania) oraz gramatyki, ale najważniejszy dla nas jest Twój aktywny udział w komunikacji z lektorem oraz innymi kursantami podczas pracy w grupach, parach, dyskusjach, etc. Programy nauczania oparte są na najnowocześniejszych multimedialnych materiałach dostępnych na rynku edukacyjnym – korzystamy między innymi z serii podręczników New Total English wydawnictwa Pearson. Nasi lektorzy – polscy i native speakers - to pasjonaci z największym na rynku doświadczeniem w nauczaniu angielskiego online. Każdy z nich to specjalista w swojej dziedzinie posiadający dyplom uprawniający do nauczania języka obcego (licencjat, magister, CELTA, DELTA). Nasi kursanci mają niepowtarzalną możliwość uczestniczenia w zajęciach prowadzonych przez native speakerów mieszkających na stałe w krajach anglojęzycznych (UK, USA, Australia) bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów związanych z podróżą i udziałem w kursie zagranicznym.

  Data dodania: 30 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kolonie językowe nad morzem »

  Zapraszamy na stronę wrocławskiej szkoły języków obcych LEKTOR. Od dwudziestu lat zajmujemy się także turystyką językową. Nasza oferta obejmuje językowe obozy młodzieżowe i kolonie językowe. Podczas wyjazdów duży nacisk kładziemy na naukę angielskiego lub niemieckiego, ale oferujemy również bogaty program rekreacyjny. Organizujemy także wyjazdy na kursy językowe za granicą. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bawialnia Happy Land w Galerii Korona Kielce. Sala Zabaw. »

  BDziecięce Miasteczko Zabaw mieści się w Galerii Korona Kielce, na poziomie +1. Na tyłach bawialni mieści się Szkoła Języka Angielskiego dla Dzieci "Happy Land". Nasze miejsce jest wyjątkowe pod wieloma względami. To pierwsze w Polsce sala zabaw i szkoła językowa dla dzieci umiejscowione w pasażu galerii handlowej. Posiadamy największą w regionie konstrukcję zabawową oraz najdłuższą suchą zjeżdżalnię. W samym centrum bawialni znajduje się rynek otoczony kamieniczkami. Całość dopełniają olbrzymie drzewa, parkowe ławeczki oraz latarnie. Najważniejszą zaletą jednak, w opinii naszych stałych klientów jest personel bawialni, który przykłada wszelkich starań aby mali goście bawialni byli bezpieczni i nigdy się nie nudzili. Posiadamy bogatą ofertę imprez tematycznych. Nasza bawialnia to również świetne miejsce dla zorganizowanych grup szkolnych, przedszkolnych i kolonijnych i wycieczek. Bawialnia w Galerii korona Kielce to bardzo popularne miejsce gdzie rodzice organizują imprezy urodzinowe dla swoich pociech. Mamy ofercie wiele pakietów tematycznych które zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających klientów.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Białystok »

  W ramach oferty naszej szkoły językowej zapewniamy skuteczne metody nauki języka obcego w oparciu o komunikację. Nasze kursy mają na celu przede wszystkim szybkie nauczenie kursantów umiejętności porozumiewania się w języku obcym. Nasza szkoła działa na terenie Białegostoku zapewniając doskonałe warunki do nauki w nowoczesnym salach dydaktycznych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wolos Tłumacz Polski Londyn »

  Tłumacz przysięgły języka angielskiego w Londynie wykonuje tłumaczenia dokumentów takich jak: zaświadczenia o niekaralności, dokumenty metrykalne, dokumenty szkolne i uniwersyteckie, suplementy, zaświadczenia kwalfikacyjne. Tłumaczenia dokumentów wykonywane są rzetelnie i za niewielką cenę. Sprawdź obecne promocje na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe w Poznaniu - Szkoła Akcent »

  Ze szkołą językową Akcent w Poznaniu bez pudła zdasz egzaminy językowe Cambridge, z łatwością uzyskasz po naszych kursach certyfikat językowy FCE, CAE, TOEFL czy TOEIC. W Akcencie dbamy o rzetelne zaplecze edukacyjne, kursy językowe prowadzone są przez najlepszych lektorów i dlatego nasze szkolenia języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego i innych ważnych języków europejskich kończą się sukcesami, czyli pięknie zdaną maturą czy certyfikatem językowym oraz ogólnie lepszą wymową, bogatszym słownictwem i kompetencjami językowymi. Nasze kursy językowe dla firm to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy otwierają się na zagraniczne rynki wzbogacić słownictwo branżowe swoje i swoich pracowników oraz język biznesowy. Kursy w szkole Akcent dostosowane są do poziomu i wymagań uczestników. Możliwe jest to dzięki temu, że uczymy w małych kilkuosobowych grupach. Kursy przeznaczone są dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży. Tej ostatniej grupie polecamy także obozy językowe w Anglii i półkolonie Akcentu. Wszystkie kursy językowe odbywają się natomiast w Poznaniu.

  Data dodania: 21 07 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Język angielski

Język angielski - nowa strona:

Adres: