multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Podkategoria: Elektryk

 • Hydraulik Warszawa »

  Moje usługi skierowane są przede wszystkim do Klientów indywidualnych. Staram się w największym stopniu pomagać osobom, które nie potrafią same dokonać niezbędnych napraw w domu. Świadczone przeze mnie usługi hydrauliczne cieszą się ogromną popularnością. Jestem w zasadzie jak hydraulik Warszawa. Zjawiam się w domu Klienta, dokonuję naprawy i znikam. Szybko i przede wszystkim skutecznie zdejmuję Wam z głowy problemy. Na uwagę zasługuje także ilość świadczonych przeze mnie usług. Chyba śmiało można nazwać mnie złota rączka. To tylko potwierdza, że jestem w stanie pomóc Wam szybko niemalże w każdej kwestii. Tel 503901700

  Data dodania: 03 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Produkty z Chin »

  Najstarszy na rynku importer z Azji. Oferowane przez firmę Miximport artykuły hurtowe oraz detaliczne obejmujące praktycznie każdą branżę, przykuwają uwagę niewiarygodnie promocyjnymi cenami oraz przyzwoitą jakością wykonania oferowanego towaru. Przez lata walczyliśmy o pozycje na rynku, a dziś współpracują z nami inne firmy zarówno z Polski jak i innych krajów. Wskażemy Ci drogę do rozpoczęcia własnej działalności. Wbrew pozorom nie musisz posiadać wyrazistej wartości pieniężnej aby zacząć zarabiać. Najpopularniejsze towary w naszym sklepie to przybory szkolne, artykuły dekoracyjne, zabawki, a także wiele innych. Dla stałych klientów przedstawiamy znaczące rabaty. Naszą prężnię rozwijająca się kategorią są akcesoria do golenia w stylu klasycznym.

  Data dodania: 11 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oferta elektryka czyli montaż alarmów, monitoringu, automatyki do bram. »

  Doświadczony automatyk i elektroinstalator świadczy usługi na terenie Tarnów, Gorlice i Dębica. Zawsze wycena i doradztwo techniczne gratis. A w ofercie wykonanie nowoczesnych instalacji elektrycznych oraz instalacji telewizyjnych i alarmowych. W instalacjach wykorzystuję nowoczesne moduły zabezpieczeniowe oraz automatykę sterującą. Każda nowa instalacja jest odpowiedni sprawdzona poprzez wykonanie pomiarów kontrolno sprawdzających oraz wystawienie protokołów pomiarowych. Dodatkowo oferuję montaż i konfigurację systemów bezpieczeństwa, czyli systemów alarmowych oraz systemy telewizji przemysłowej tzw monitoring wizyjny. Specjalizuję się również w automatyce do bram, czyli montaż siłowników i niezbędnej automatyki do sterowania bramami skrzydłowymi, przesuwnymi oraz drzwiami garażowymi. Montuję również szlabany wjazdowe.
  Oferuję również wykonanie pełnego montażu cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T, czyli precyzyjne ustawienie anten pomiar sygnału cyfroweg dobór wzmacniacza oraz podłączeni i konfiguracja tunera. Zajmuje się również telewizją satelitarną. Dodatkowo świadczę każde usługi elektryczne i elektroinstalacyjne wykonuje instalacje wideodomofonwe montuje domofony i wideodomofony. Zajmie się całą elektryką i automatyką dla Twoich potrzeb i dla każdego budynku. Usługi na terenach Tarnowa, Gorlic oraz Dębicy jak i zarówno okolicznych mniejszych miejscowościach jak Tuchów, Gromnik, Ryglice, Biecz, Pilzno.

  Data dodania: 25 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne. »

  Quant systems świadczy usługi w zakresie montażu, napraw i przebudowy instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz systemów alarmowych i telewizji CCTV. Oferujemy ponadto usługi w pełnym zakresie odbiorczych i okresowych pomiarów elektrycznych. Dla naszych klientów świadczymy również usługi napraw i montażu automatyki budynkowej oraz przemysłowej. Udzielamy pięcioletniej gwarancji na wszystkie nasze usługi. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTROTOM - Instalacje elektryczne pomiary termowizja »

  Nasza firma zajmuje się kompleksowo wykonywaniem instalacji elektrycznych. Wykonujemy pomiary i badania za pomocą kamery termowizyjnej. Istniejemy i działamy na rynku niemal 10 lat. Zapewniamy następujący zakres usług: od projektowania, poprzez wykonawstwo, nadzór na konserwacji kończąc. Nasza wiedza poparta jest bogatym doświadczeniem. Realizujemy projekty na terenie Poznania i okolic. Jesteśmy mobilni więc w zasadzie dotrzemy wszędzie.
  Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.
  Chętnie doradzamy naszym klientom w zakresie doboru najlepszych rozwiązań.

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • USŁUGI HYDRAULICZNO-ELEKTRYCZNE Hydraulik Wrocław, Pogotowie hydrauliczne Tel. 796 001 041 »

  Nasza firma, zapewnia usługi hydrauliczne i elektryczne na najwyższym poziomie. Każdego klienta traktujemy indywidualnie z należytą dbałością. Zapewniamy staranność i dokładność. Każdy klient jest inny, ale każdy dla nas jednakowo ważny, dlatego Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem.

  Data dodania: 17 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Kraków »

  Jeśli potrzebujecie specjalistę od elektryki, to zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy. Doświadczenie jako elektryk posiadam od 1985 r. Od tamtych czasów zaufała nam duża ilość klientów, którzy często zamawiają nasze usługi. Naprawiam instalacje telewizji przemysłowej, sieci komputerowe, instalacje teletechniczne, instalacje SAT i RTV, instalacje elektryczne. Proponujemy całodobowe pogotowie elektryczne. W obrębie funkcjonowania pogotowia znajdą Państwo potrzebne wsparcie elektryczne i elektroinstalacyjne o każdej porze dnia. Na pomoc musicie poczekać mniej więcej godzinę. To co gwarantujemy to terminowość, atrakcyjne ceny oraz fachowe podejście do tematu. Elektryk z długoletnią praktyką, co gwarantuje najwyższy poziom naszych usług.

  Data dodania: 10 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki »

  Nad kadzią transformatora olejowego jest umieszczony tzw. konserwator oleju w kształcie walca. Konserwator oleju, przymocowany zazwyczaj do pokrywy kadzi i połączony z nią cienką rurką, ma wskaźnik poziomu oleju. Nagrzany olej, zwiększając swą objętość, wypływa do konserwatora, który chroni jednocześnie gorący olej zawarty w kadzi od bezpośredniego zetknięcia się z powietrzem zewnętrznym i zapobiega zawilgoceniu i zanieczyszczeniu oleju. W konserwatorze zanieczyszczenia osiadają na dnie, skąd mogą być usunięte za pomocą kurka spustowego. W celu otrzymania mniejszych wymiarów kadzi transformatora, w bardzo dużych jednostkach chłodzenie oleju odbywa się poza kadzią. Olej nagrzany z górnych warstw kadzi tłoczy pompa olejowa do chłodnicy (wodnej lub powietrznej), skąd z powrotem przedostaje się do części dolnej kadzi. Transformator jest zwykle ustawiany na konstrukcji zaopatrzonej w kółka, które ułatwiają jego przesuwanie.

  Data dodania: 23 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Technipower.com.pl »

  Jeśli szukasz doświadczonego elektryka powinieneś skontaktować się z nami. To co wyróżnia dobrego profesjonalistę od tak zwanej złotej rączki to przede wszystkim narzędzia, którymi się posługuje podczas montażu. Solidny fachowiec w swojej teczce ma zaawansowane technologicznie wkrętaki, wiertarki, zaciskarki, sprzęt do pomiarów itd.. Profesjonalista od elektryki wykorzystujący w swojej pracy najlepszy sprzęt nie pozostawia po sobie uszkodzeń, a jego czas pracy jest krótszy.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Poznań »

  Pomiary elektryczne w Poznaniu powinny zakończyć się wystawieniem stosownego pisma, wyszczególniającego zakres wykonanych działań, a zwłaszcza koniecznego do okazania w trakcie audytu. Aby zapobiegać zagrażającym życiu sytuacjom, związanym z nieprawidłowym działaniem instalacji elektrycznej, powinno się bardzo często odbywać audyt. Elektryk to wyjątkowo popularna profesja, zatem trafienie na faktycznie dobrego specjalistę, znającego się na rzeczy to niełatwe zadanie. Oświetlenie ewakuacyjne Poznań montowane jest przez znających się na rzeczy pracowników z przedsiębiorstw z branży związanej z elektryką, dla których tego rodzaju zadania to chleb powszedni. Jeżeli nie jesteś pewien czy powinieneś zamontować oświetlenie ewakuacyjne w Poznaniu skontaktuj się z przedstawicielem firmy wykonującej usługi elektryczne w celu zasięgnięcia rady na ten temat.

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne »

  Naszelektryk to zakład pracy rodzinny istniejący już od wielu lat wykonujący w mieszkaniach na terenie Warszawy instalacje elektryczne. Naszelektryk wykonuje instalacje elektryczne w domach jednorodzinnych, blokach jak i dużych obiektach takich jak hotele czy hale produkcyjne. Elektryk Piaseczno realizuje też pomiary elektryczne, kosztoryso-wanie robót elektrycznych, nadzór budowlany nad pracami elektryczny-mi i wiele innych prac przy których bez elektryka w trakcie robienia ich się nie obejdzie.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • http://www.przegladyelektryczne.eu »

  Puszki nie mogą być trwale zasłonięte np. tynk, płytki itp. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem pracowniczym z odpowiednimi uprawnieniami, i można śmiało przekazać nam rzeczywiście każde zadania. Wejdź na stronę www po więcej szczegółów - http://www. przegladyelektryczne. eu. Bardzo korzystne jest zastosowanie zasilania punktów odbioru z dwóch różnych obwodów, np. wyłączenie jednego, nie powoduje braku zasilania w pozostałych zainstalowanych w pomieszczeniu. Przewody w pomieszczeniach prowadzi się zwykle od gniazdka do gniazdka. Naprawa instalacji elektrycznych, montaż nowych instalacji zgodnie z dokumentacją techniczną. Więcej informacji o naszej działalności znajduje się na naszej stronie internetowej - http://www. przegladyelektryczne. eu. Zajmujemy się dystrybucją, montażem, serwisowaniem i naprawami instalacji elektrycznych, obsługujemy wszystkich klientów. Gdybyś potrzebował profesjonalnego doradztwa technicznego lub zwyczajnie planujesz przekazać komuś montaż instalacji oświetleniowej tudzież alarmowej czym prędzej skontaktuj się z nami. Jeżeli szukasz firmy, która zajmie się instalacją elektryczną w Twojej firmie - wejdź na naszą stronę. Wszystkie instalacje powinny być montowane w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa, a jednocześnie ze standardem bezpieczeństwa. Jako doświadczony elektryk wykonuję fachowy montaż instalacji elektrycznych. Nasza firma wykonuje wszystkie usługi powiązane z instalacjami automatyki, elektrycznymi, alarmowymi i systemami monitorującymi.

  Data dodania: 25 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Warszawa - usługi elektryczne »

  Wielu niecertyfikowanych elektryków wykonuje szybkie naprawy u osób których dotknęła nagła awaria. Sprawa wydaje się być prosta - niewielki koszt naprawy, i wszystko działa tak jak powinno. Jednak w niektórych przypadkach niezbyt długo i ponownie musimy wykorzystać ofertę jaką daje nam elektryk warszawa, który wykona już swoją pracę profesjonalnie, oczywiście za większe pieniądze, ale jakość gwarantowana. To jeden z tych przypadków, kiedy dwukrotnie musimy wydać pieniądze. Zatem czasem od razu warto zainwestować więcej, ale na dłuższy czas z lepszym rezultatem. Zatem tanio nie znaczy dobrze. Choć jak w każdych przypadkach są również wyjątki. Mogą one powstać w momencie, kiedy elektryk nie ma doświadczenia i rozpoczyna swoją działalność gospodarczą, wtedy możliwe są rabaty i atrakcyjniejszy cennik. Zazwyczaj tylko w takich przypadkach możemy mówić o profesjonalizmie. Pamiętajmy, że elektryk warszawa to niełatwy zawód. Wiąże się z nim wielka odpowiedzialność za wykonywaną pracę, ale również za zdrowie i życie klientów. W tym przypadku warto pomyśleć o doborze odpowiedniego elektryka – elektryka z doświadczeniem i certyfikatami, czy elektrykiem tanim, który często nawet nie zna się na słownictwie w wykonywanym zawodzie, nie mówiąc już o pracy. W każdym przypadku warto zapytać o referencje, być może o wykonywane już prace, a przede wszystkim o pozwolenia, a także wyżej wspomniane certyfikaty. To właśnie dzięki temu możemy wybrać odpowiedniego elektryka warszawa.

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRIM Mińsk Mazowiecki instalacje elektryczne mazowieckie »

  Z przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Prim Sp. z o. o. Firma zaistniała w 1993 roku w Mińsku Mazowieckim. Proponujemy Państwu instalatorstwo elektryczne i sanitarne. Działamy na obszarze Warszawy i Mińska Mazowieckiego. Jednakże jeśli jest większe zlecenie działamy na obszarze całego kraju. mamy liczne referencje i rekomendacje. Pragniemy dorównać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego angażujemy tylko doświadczonych fachowców, jacy bezustannie podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności. Posiadają upoważnienia do realizowania instalacji. Naszą gwarancją jest wysoka jakość dostarczanych przez nas usług. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • wysokiej jakości koszulka termokurczliwa »

  Przedsiębiorstwo Meritum jest to dynamicznie funkcjonująca firma parająca się importem produktów elektrotechnicznych takich jak: opaski zaciskowe, taśmy samoprzylepne, dławiki gumowe, puszki hermetyczne natynkowe, bezpieczniki mocy a także co niemiara innych. Naszą główną gałęzią działalności jest dostarczanie firm przemysłowych, a także hurtowni a oprócz tego wytwórców w towary najlepszej klasy. W trosce o pełne zadowolenie i satysfakcję naszych klientów, zarówno dotychczasowych jak a także przyszłych, wypracowaliśmy System rozwiązań logistycznych, zapewniających terminowość dostaw, a oprócz tego wspaniały szczebel jakości oferowanych usług. U nas każdy klient będzie traktowany indywidualnie oraz niezmiernie. Staramy się dostrajać ofertę na miarę potrzeb nabywcy. Zachęcamy do naszego sklepu internetowego, gwarantujemy wygodę a także błyskawiczną dostawę!

  Data dodania: 10 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Katowice »

  Jeżeli nie jesteś pewien czy trzeba zamontować oświetlenie ewakuacyjne w Katowicach skontaktuj się z pracownikiem firmy oferującej usługi elektryczne w celu zasięgnięcia rady na ten temat. Jeżeli masz problem z siecią elektryczną, nie powinieneś odkładać tego na później tylko błyskawicznie telefonować do firmy która, zajmuje się naprawą tego rodzaju instalacji. Oświetlenie ewakuacyjne w Katowicach to ważny element umożliwiający ucieczkę z miejsca zagrażającego naszemu bezpieczeństwu czy nawet życiu. Oświetlenie ewakuacyjne w Katowicach instalowane jest przez wyszkolonych pracowników z przedsiębiorstw z branży związanej z elektryką, dla których tego rodzaju zadania to codzienność. Stanowisko elektryka to zajęcie, wymagający przestrzegania wielu norm, posiadających na celu uchronienie osoby wykonującej tego typu pracę przed ewentualnym niebezpieczeństwem. Aby pełnić zawód elektryk w Katowicach należy ukończyć właściwą szkołę zawodową, technikum o danej specjalności albo uczelnię wyższą. Sprawdzenie prawidłowego działania instalacji elektrycznych, uwzględniająca pomiary elektryczne Katowice, powinna odbywać się raz jak najczęściej. Pomiary elektryczne Katowice powinny kończyć się wystawieniem stosownego protokołu, określającego zakres zrealizowanych działań, a przede wszystkim potrzebnego do pokazania w trakcie oględzin. Prezesi firm, dla których poczucie bezpieczeństwa zatrudnionych osób to najistotniejsza rzecz, winni zdecydować się na oświetlenie ewakuacyjne Katowice. Każde oświetlenie awaryjne Katowice, zanim zostanie wykonane, wymaga przeprowadzenia właściwych testów, sprawdzających prawidłowość jego funkcjonowania.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowe remonty Chorzów »

  Jeśli planujesz gruntowny remont mieszkania - dobrze trafiłeś. Z pomocą doświadczonego fachowca odmienisz swoje mieszkanie. Jako hydraulik Katowice oferuję kompleksowe usługi aranżacji kuchni i łazienek. Do każdego projektu podchodzę z wielkim zaangażowaniem, a efekty mojej pracy cechują się dużą estetyką i ergonomią. Jestem wykwalifikowanym fachowcem, który w swojej pracy cechuje się niebywałą precyzją. Wykonuję całościowe remonty mieszkań, instalacje gazowe, modernizacje instalacji CO, montaż armatury oraz usuwanie usterek hydraulicznych.

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk otwock »

  Remontując mieszkanie warto rozpocząć go od wymiany instancji elektrycznych, ponieważ to fundament tego by wszystko w domu funkcjonowało prawidłowo. Taki remont jak i inne czynności mające związek z elektrycznością może zrealizować jedynie wykwalifikowany elektryk Otwock, gdyż instalacje elektryczne Otwock to skomplikowane zadanie, które musi być wykonane przez specjalistę. Proponowany przez nas montaż instalacji elektrycznych Warszawa to usługa na najwyższym poziomie, zrobiona przez fachowców w specjalności, przed jakimi prąd nie ma wcale tajemnic.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary elektryczne Poznań »

  Dzięki współpracy z elektropomiary. eu możesz liczyć na fachowców posiadających nie tylko ogromne doświadczenie w montażu instalacji i robieniu pomiarów elektrycznych, ale i wykształcenie kierunkowe poparte dużą wiedzą o instalacjach elektrycznych. Wybierając firmę elektryczną pamiętaj o zweryfikowaniu, czy podwyższa kompetencje swoich pracowników przez kursy i szkolenia, gdyż technika permanentnie idzie do przodu i elektryk musi być na bieżąco z nowymi technologiami.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi elektryczne małopolska »

  Zgodnie z ludową mądrością mężczyzna w życiu winien zrobić kilku rzeczy - spłodzić syna, zasiać drzewo i wybudować dom. Przedstawiciele tzw. płci brzydszej w dzisiejszych czasach szczególnie dużą uwagę przykuwają do tego 3. elementu. Postawienie lub kupno domu jest ich kluczowym życiowym celem. Z bankową pożyczą czy bez. Zatrudniając elektryka Nowa Huta czy szwagra W małej odległości od miasta czy na wsi. Mający 150 metrów kwadratowych czy 200. Prace wysokościowe czy tworzenie wielkiego dołu. I tak dalej i tak dalej . Występuję kilka fundamentów, bez których nie sposób właściwie wybudować domu. Nie chodzi mi w tym momencie o stricte fundamenty pod ściany, tylko o typowe instalacje. To dlatego tak kluczowy jest trafny wybór firmy usługi elektryczne. Instalacja elektryczna jest czymś, który winno się dobrze zorganizować. W którym miejscu umieścić gniazdka? Jak rozprowadzić kable? Jakie oświetlenie będzie w sypialni, a jakie w spiżarce? Teoretyczna trywialna rzecz. Ale ktokolwiek, kto zatrzymał się na chwilę przed tym pytaniem , stwierdzi, że bez dobrego elektryk Kraków możesz narobić więcej szkód niż pożytku. Niemało uwagi powinno się poświęcić na odpowiednie pomiary elektryczne Kraków. Pozwoli to uniknąć kilku błędów oraz poprawnie dopasować instalację do klienta potrzeb. Dlatego, powtórzę po raz kolejny, poszukuj sprawdzonej firmy ,która para się budową elektroistalacji Kraków.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • BSERVICES - Usługi elektryczne Wrocław 24H »

  BServices - Instalacje i pomiary elektryczne są dla nas pasją, dlatego kładziemy szczególny nacisk na ich rzetelne i solidne wykonanie. Zajmujemy się wykonywaniem usług elektrycznych. Kiedy remontujesz mieszkanie, budujesz dom i potrzebny Ci elektryk do wykonania instalacji elektrycznej to dobrze trafiłeś. Wykonujemy nowe instalacje, wymieniamy i modernizujemy istniejącą jeśli taka jest potrzeba. Każdy klient i zlecenie jest dla nas najwyższym priorytetem. Dołożymy wszelkich starań, aby wykonana przez nas instalacja była niezawodna i bezpieczna w eksploatacji. Oferujemy usługi: wykonanie, modernizacja instalacji elektrycznych, wymiana starych instalacji na nowe, instalacje oświetleniowe zewnętrzne i wewnętrzne, usuwanie usterek i awarii instalacji elektrycznej, montaż osprzętu elektroinstalacyjnego: wyłączniki, gniazda 230V, 400V, RTV, LAN, żyrandoli, kinkietów, podłączanie płyt indukcyjnych, zmywarek, piekarników, okapów, przenoszenie liczników elektrycznych, instalacji oświetleniowych i iluminacji - energooszczędne oświetlenie, inteligentnych: domów, budynków, instalacji, Zadzwnoń do nas. Dogodne terminy, przystępne ceny, wysoką jakość usług. Pośiadamy wiedzę popartą doświadczeniem, wymagane uprawnienia (E+D), szeroki wachlarz narzędzi umożliwiających dokładne i rzetelne wykonanie instalacji i pomiarów. Współpracujemy zarówno z indywidualnymi klientami jak i firmami i innymi wykonawcami. Do współpracy zapraszamy również ekipy budowlane i remontowe, a także projektantów.

  Data dodania: 23 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Warszawa - Ekinstal »

  Jeśli interesuje Państwa wykonanie instalacji elektrycznej, alarmowej czy sieciowej, to zachęcamy do zapoznania się z propozycją zaprezentowaną przez firmę EK INSTAL, której siedziba znajduje się w Łomiankach. Oferujemy staranne wykonanie każdej pracy w umówionym z klientem terminie. Gwarantujemy indywidualne traktowanie każdego kontrahenta, pozwalające na elastyczne dopasowanie zakresu prac do określonych potrzeb. Oferujemy całodobowy serwis awaryjny, obsługujący teren Warszawy oraz miejscowości oddalone do 50 kilometrów.

  Data dodania: 07 02 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Elektryk

Elektryk - nowa strona:

Adres: