multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Talented Sp.z o.o. - Księgowość Kraków

Talented Sp.z o.o. - Księgowość Kraków Prowadzenie własnej firmy to duża odpowiedzialność i jeśli księgowość sprawia Państwu zbyt dużo problemów to lepiej skorzystać z profesjonalnych usług jakie oferuje nasze biuro rachunkowe. Już od 2013 roku z dużym zaangażowaniem prowadzimy sprawy naszych klientów i zawsze traktujemy ich indywidualnie, tak aby czuli, że dla nas są najważniejsi. Naszą specjalnością jest ogólnie pojęta księgowość, w w szczególności wszelkie kwestie związane ze zgodnym z przepisami prowadzeniem dokumentacji podatkowej, takiej jak księgi przychodów i rozchodów czy też rejestry VAT. Nasze biuro rachunkowe zajmuje się również obsługa kadrowo-płacową firm, a w razie potrzeby reprezentuje je przed urzędami i innymi instytucjami publicznymi.

Reklama:

Szczegóły strony www.talented.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.talented.pl:

Talented Sp.z o.o. - Księgowość Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Doradztwo podatkowe - Poznań »

  KKP-Doradcy to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo. Jako instytucja z działu finansów, prace swoje świadczymy dla firm z każdej branży. U nas są najniższe ceny, fachowe doradztwo finansowe oraz solidna pomoc na rynku poznańskim. Aby zapoznać się z naszą ofertą KKP-Doradcy prosimy udać się na stronę www.kkp-doradcy.pl, bądź zadzwonić pod numer 61-639-33-91 cyz też napisać na adres kancelaria@kkp-doradcy.pl.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bielsko »

  Kancelaria biegłego rewidenta z Bielska-Białej zaprasza do skorzystania z usług biura rachunkowego „Auditex”. Od 2005 roku staramy się rzetelnie wykonywać powierzone nam obowiązki. Nasi pracownicy mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem i niezbędnymi certyfikatami, poświadczającymi ich umiejętności. Staramy się, aby nasi klienci byli obsługiwani kompleksowo. Zajmujemy się opracowaniem polityki rachunkowości firmy, bieżącym ewidencjonowaniem operacji gospodarczych. Kontrolujemy dokumenty księgowe pod względem formalnym i rachunkowym. Dla osób fizycznych lub prawnych obliczamy zaliczki na podatek dochodowy. Dla naszych klientów sporządzamy okresowe i roczne sprawozdania finansowe, prowadzimy ewidencję środków trwałych. Nasi zleceniodawcy mogą również liczyć na otrzymanie bieżących konsultacji księgowo-podatkowych. Więcej informacji uzyskają Państwo na naszej stronie internetowej: www.biurorachunkowe.bielsko.pl. Zapraszamy do współpracy podmioty gospodarcze i osoby fizyczne. Obsługujemy spółki cywilne, jawne, spółki prawa handlowego, a także stowarzyszenia itd.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ekomat: Biuro rachunkowe Szczecin »

  Potrzebujesz pomocy w prowadzeniu ewidencji księgowej? Biuro rachunkowe Ekomat jest do Państwa usług. Dysponujemy doświadczoną i profesjonalną kadrą pracowników, którzy służą Państwu radą i pomocą. Biuro rachunkowe Ekomat znajduje się w Szczecinie przy ulicy Balińskiego 8. Wejdź na www. ekomat. biz. Do zobaczenia!

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kafis – urządzenia fiskalne Kraków: drukarka fiskalna Kraków, kasy fiskalne Kraków »

  Każdy wie, że wszystkie sprzęty nierzadko się psuja. Ich żywotność zależy od kilku czynników. Na pierwszym miejscu jest regularny serwis, który zapewnia nie tylko konserwację, lecz dodatkowo wcześniejsze wykrycie błędów i zaradzeniem wszelkim anomalii. Pomimo tego popsuć się może wszystko i za każdym razem, jak na przykład drukarka fiskalna. Kraków jest miejscowością, gdzie funkcjonuje niemało spółek, stąd dostępne urządzenia biurowe w zdecydowanej większości przypadków jest się zmuszonym oddać do serwisu. Używanie urządzeń w sposób niezgodny z ich funkcjami bywa najistotniejszą przyczyną występowania usterki. W ten sposób uszkodzić można zarówno zwykłe biurko, jak również urządzenia fiskalne. Kraków jest miejscowością, gdzie codziennie dużo sprzętów przywożonych jest do serwisu. Czasami naprawa popsutego sprzętu nie wpływa na czas i skuteczność pracy. Problem jednak pojawia się gdy uszkodzeniu ulegną na przykład kasy fiskalne. Kraków to miasto, gdzie jest duża olbrzymia liczba różnorakich sklepów. Gdy w którymkolwiek z nich kasa fiskalna przestanie funkcjonować, działalność sklepu musi zostać zatrzymana do czasu likwidacji usterki. Wiąże się to ze zmniejszonymi zyskami dla sklepu. Dlatego tak ważne jest ustawiczne dbanie oraz szanowanie biurowych przedmiotów, również tych które nie są naszą własnością.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Abakus biznes plany »

  W regionie województwa podkarpackiego mieści się Biuro-Rachunkowe Abakus. Zajmujemy się wszechstronną obsługą finansową firm. W obręb naszych usług wchodzi między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych czy ksiąg przychodów i rozchodów. Księgi prowadzimy ściśle z przepisami prawa, jakie obowiązują w Polsce. Rozliczamy także z ZUS pracowników oraz przedsiębiorców. Ściśle z treścią przygotowanej umowy z klientem sporządzamy okresowe rozliczenia czy deklaracje podatkowe. Z usług naszej jednostki mogą korzystać małe oraz średnie przedsiębiorstwa i korporacje. Więcej informacji na temat naszej działalności zawiera się na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Śląsk | Katarzyna Porada »

  Biuro rachunkowe Śląsk zajmuje się profesjonalną obsługą księgową firm z terenu Śląska. Nasze biuro rachunkowe mieści się w Tarnowskich Górach i świadczy kompleksowe usługi księgowe, które dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań naszych klientów, a wszystko to w zgodzie z obowiązującymi normami prawnymi. Nasz zespół księgowych zajmuje się prowadzeniem ksiąg i ewidencji, jak i prowadzi sprawy kadr i płac, rozliczając zarazem podatki i zajmując się doradztwem księgowym. Zapraszamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość online z biurem rachunowym Petra »

  Biuro rachunkowe Petra zaprasza serdecznie do zapoznania się ze swoją ofertą na stronie internetowej! Nasze biuro rachunkowe oferuje szeroki zakres usług kompleksowych z zakresu księgowości, rachunkowości oraz kadr i płac. Korzystamy z najnowszej technologii, dzięki naszej ofercie oszczędzają Państwo czas i pieniądze.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • DOROTA ROSZKOWSKA-GALANT biura rachunkowe szczecin »

  Obsługa kadrowa, księgowa, płacowa i ZUS - to wszystko oferuje Biuro Rachunkowe Roszkowska - Galant z siedzibą w Szczecinie. Do współpracy zapraszamy klentów prywatnych prowadzących prywatną działalność i przedstawicieli małych oraz średnich firm. proponujemy doradztwo w obszarze prawa podatkowego, otwierania prywatnej firmy czy też obsługi fundacji. W skład naszych usług wkracza m. in. reprezentowanie zleceniodawców przed urzędem skarbowym i ZUS, wykonywanie list płac pracowników oraz dokumentów związanych z ich zatrudnieniem oraz zwalnianiem. Więcej danych związanych z działalnością naszego biura rachunkowego znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne Biuro Kraków - Wirtualny sekretariat »

  Wizytówką każdej firmy jest sprawnie działający sekretariat. Pierwszy kontakt z firmą odbywa się właśnie poprzez administrację i często decyduje o podjęciu współpracy. Zanim jednak Klient trafi do sekretariatu, sprawdza na mapie lokalizację firmy i możliwości dojazdu. Wśród wielu małych i średnich przedsiębiorców często praktyką jest rozpoczynanie działalności w mieszkaniu prywatnym. Wysokie koszty lokalowe i pracownicze sprawiają, iż nie do końca jest możliwy taki sposób funkcjonowania firmy jaki byłby dla nas optymalny. "Światełkiem w tunelu" jest oferta kompleksowych rozwiązań outsourcingowych, które proponują wirtualne biura. Taki rodzaj współpracy pozwala uniknąć wysokich kosztów związanych z opłatami czynszowymi i zatrudnianiem odpowiednio wyszkolonej kadry pracowników. Wirtualne biuro Kraków od lat realizuje dla firm z różnych sektorów gospodarczych profesjonalne usługi sekretarskie i księgowe oraz wynajmuje atrakcyjny adres firmy na Rynku Głównym. Prestiżowa siedziba firmy w centrum oraz przypisane do niej dane kontaktowe (numer telefonu, fax i adres e-mail) podnoszą wiarygodność danego przedsiębiorcy i ułatwiają dotarcie do szerszej grupy odbiorców. W takim przypadku wszelkie dane prywatne przedsiębiorcy pozostają anonimowe i nie są powszechnie udostępniane. Przedsiębiorca korzysta z adresu korespondencyjnego i dedykowanej linii telefonicznej, które są obsługiwane przez wirtualny sekretariat, zapewniający wysokojakościową obsługę w atrakcyjnej cenowo ofercie. Ponadto adres firmy, który udostępniany jest przez wirtualne biuro Kraków przedsiębiorca może wykorzystać w kampanii wizerunkowej i umieścić go na ulotkach, pieczątkach, wizytówkach, na stronie www i w innych materiałach promocyjnych. Nasze wirtualne biuro Kraków proponuje także szereg usług dodatkowych, szczególnie przydatnych przy rozkręcaniu działalności np. doradztwo podatkowe, pomoc przy zakładaniu firmy, biuro na godziny, coworking i inne. Zapraszamy na stronę www. firmanarynku. pl

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • biuroabk.pl »

  http://www. biuroabk. pl - najlepsze biuro rachunkowe w Szczecinie. Prowadzimy księgi rachunkowe dla firm polskich, dla firm z kapitałem zagranicznym oraz dla oddziałów zagranicznych firm w Polsce. Swoje usługi świadczymy na zasadzie stałej współpracy jak także jednorazowych porad oraz sprawdzania księgowych dokumentów. Wejdź na naszą stronę i skontaktuj się z jednym z naszych wykwalifikowanych pracowników, a szybko i sprawnie dopasujesz ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »