multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Talented Sp.z o.o. - Księgowość Kraków

Talented Sp.z o.o. - Księgowość Kraków Prowadzenie własnej firmy to duża odpowiedzialność i jeśli księgowość sprawia Państwu zbyt dużo problemów to lepiej skorzystać z profesjonalnych usług jakie oferuje nasze biuro rachunkowe. Już od 2013 roku z dużym zaangażowaniem prowadzimy sprawy naszych klientów i zawsze traktujemy ich indywidualnie, tak aby czuli, że dla nas są najważniejsi. Naszą specjalnością jest ogólnie pojęta księgowość, w w szczególności wszelkie kwestie związane ze zgodnym z przepisami prowadzeniem dokumentacji podatkowej, takiej jak księgi przychodów i rozchodów czy też rejestry VAT. Nasze biuro rachunkowe zajmuje się również obsługa kadrowo-płacową firm, a w razie potrzeby reprezentuje je przed urzędami i innymi instytucjami publicznymi.

Reklama:

Szczegóły strony www.talented.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.talented.pl:

Talented Sp.z o.o. - Księgowość Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Henisz »

  Biuro Rachunkowe Sabriny Henisz. Świadczymy profesjonalną i pełną obsługę rachunkowo- księgową. Nasze biuro rachunkowe powstało w 2010 jednakże posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w biurach rachunkowych, jak i w działach księgowo- finansowych firm o różnym profilu działalności. Obsługujemy zarówno małe firmy jednoosobowe, jak i spółki kapitałowe. Jesteśmy elastyczny i potrafimy dostosować się do potrzeb klienta. Dlatego oferujemy pełne usługi biura rachunkowego: na życzenie klienta odbieramy dokumentację niezbędną do prowadzenia rozliczeń, świadczymy profesjonalne usługi w zakresie prowadzenia ewidencji dla celów podatkowych, zapewniamy reprezentację w Urzędzie Skarbowym, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, Głównym Urzędzie Statystycznym, itp. Prowadzimy profesjonalną obsługę kadrowo-płacową.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kraków Abix Consultant, Usługi księgowe »

  Ofertę, którą chciało zaprezentować Biuro Rachunkowe Abix Consultant z przyjemność chcieliśmy skierować zarówno do spółek handlowych, małych firm, stowarzyszeń oraz fundacji a w szczególności do osób fizycznych którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biznesem. Staramy się aby każdy nasz Klient, był dla nas najważnieeszy staramy się spełnić jego oczekiwania. Nasze Biuro Rachunkowe Abic Consultant Kraków to wprowadzenie nowych technologi i rozwiązań połączene wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Stawiamy na rozwój firmy stosując nowe procedury oraz najnowsze narzędzia które pozwalają nam być o krok do przod konkurencją. Dzięki naszym staraniom pozyskujemy szybko klijentów polskich ale i także zagranicznych którzy z Biurem Rachunkowe Abix Consultant Kraków pozostają w długoletniej współpracy.. Nasze Biuro Rachunkowe to firma która ma siedzibę w centrum miasta co daje Klientowi, Biura Rachunkowego łatwy dosep komunikacyjny z każdego miejsca Krakowa. Tel 124182379 Biuro Rachunkowe Abix Consultant Sp. z o. o ul. Rakowicka 10B/4 róg z ul Topolową 31-511 Kraków Dla naszych stałych klientów posiadamy bezpłatny parking.

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Śląsk | Katarzyna Porada »

  Biuro rachunkowe Śląsk zajmuje się profesjonalną obsługą księgową firm z terenu Śląska. Nasze biuro rachunkowe mieści się w Tarnowskich Górach i świadczy kompleksowe usługi księgowe, które dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań naszych klientów, a wszystko to w zgodzie z obowiązującymi normami prawnymi. Nasz zespół księgowych zajmuje się prowadzeniem ksiąg i ewidencji, jak i prowadzi sprawy kadr i płac, rozliczając zarazem podatki i zajmując się doradztwem księgowym. Zapraszamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Książka przychodów i rozchodów (kpir) dla firm i biur »

  Rozliczanie podatków na zasadzie ogólnej, do którego nieodzowna jest książka przychodów i rozchodów (kpir), jest dość korzystnym sposobem opodatkowania dla przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą potrzebującą inwestycji, jak również dla firm, których praca pociąga za sobą znaczne koszty jej działalności. Sposób, jakiego podstawą jest książka przychodów i rozchodów, zostało oparta na obliczaniu podatków w zależności od zysków, a nie jak odbywa się to w razie ryczałtu, w jakim podatek naliczany został przychodu. Oczywiście procentowy poziom płacony w przypadku ryczałtu został nieco mniejsza. Dla licznych sklepów jest to dużo bardziej korzystniejsze rozwiązanie. Decydując się rodzaj opodatkowania, musimy analizować mnóstwo czynników. Równie istotne jest to w przypadku rozliczania się na podstawie ryczałtu, korzystamy ze znacznie uproszczonych procedur księgowania i rozliczania przychodów. Będzie to atut, szczególnie dla osób chcących samodzielnie prowadzić własną dokumentacje podatkową, a nie są oni zbytnio rozeznani w skomplikowanym prawie podatkowych. Pozostaje to często doceniana cecha, którą podkreślają przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą. Zawsze jednak musimy zadbać o właściwe oprogramowanie, ułatwiające przeprowadzenie księgowości. Powinni państwo mieć świadomość, że czas, jaki poświęcamy na prowadzenie ewidencji podatkowych, jest czasem, jaki możemy poświęcić na poprawę działalności naszej firmy. Jakość oprogramowania, które będzie spełniać wymagania aby nasza książka przychodów i rozchodów (kpir) była prawidłowo i starannie prowadzona, wpłynie na możliwości przedsiębiorstwa w każdego rodzaju dziedzinie. Przykładem profesjonalnego oprogramowania ułatwiającego prowadzenie księgowości jest SKP (Super Księga Podatkowa). Producent oferuje możliwość darmowego skorzystania z e-szkolenia oraz zapoznania się z tym programem poprzez wersję testową.

  Data dodania: 13 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w mieście Kraków – Behar poleca. »

  Behar to działające na terenie miasta Kraków (dzielnica Kraków – Podgórze) profesjonalne biuro rachunkowe. Behar świadczy kompleksowe usługi księgowe na najwyższym poziomie tak, by ułatwić Państwu prowadzenie własnego biznesu. Oferta Behar skierowana jest zarówno do podmiotów z Krakowa, jak i dalszych części kraju. Wśród oferowanych usług znajdują się: prowadzenie pełnej księgowości, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz obsługa kadrowo-płacowa. Zachęcamy do skorzystania z oferty Behar.

  Data dodania: 20 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tania księgowa Warszawa »

  Jesteśmy nowoczesnym biurem księgowym, które zawsze kieruje się dobrem klienta i jest na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami prawa. Nasze biuro księgowe znajduje się w Warszawie, jednak spotkanie może się odbyć w dowolnym miejscu, które wcześniej ustalimy. Charakteryzuje nas elastyczny czas pracy, który dopasowujemy do wymagań naszych klientów. Atutem Libree jest to, że uzyskaliśmy certyfikat do usługowego prowadzenia księgowości oraz posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, co gwarantuje Państwu zabezpieczenie pieniężne.

  Data dodania: 13 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zakupy przed nowym rokiem - dobre meble szkolne »

  Ogólne zasady prawidłowego wyposażenia w meble szkolne sal dydaktycznych w szkołach. Jak dobrać meble szkolne w współzależności od wieku i wzrostu ucznia. Numery jakie powinny mieć ławki szkolne o jakie numery meble szkolne. Meble szkole podstawowe to w głównej mierze to stoły i krzesła, czyli stanowiska pracy i edukacji ucznia. Prawidłowo wyselekcjonowane meble szkole, z których uczeń korzysta przez większą część pobytu w szkole, mają istotny wpływ na jego postawę ciała i zdrowie - prawidłowe kształtowanie się kręgosłupa.  Innowacyjne meble szkolne coraz w bardzo wielu sytuacjach zakupowane są do szkół z rozważają o zdrowych nawykach naszych dzieci. Sprawdzone meble szkolne w nowym wydaniu są regulowane do wzrostu naszych pociech, prze co unikamy garbienia się naszych dzieci. Meble szkolne posiadają nowe rozwiązania, ażeby być bardziej ergonomicznymi, dla zdrowia kręgosłupa naszych dzieci. Zarówno ławki szkolne można dostosować do palety barw i wystroju klasy, jak również pozostał dobre meble szkolne można swobodnie łączyć i konfigurować pod katem rozstawienia w klasie.

  Data dodania: 16 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - kompleksowo Warszawa »

  Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma stawiająca na nowoczesne rozwiązania, posiada obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo - płacową małych i średnich firm prowadzących pełną księgowość, ryczałt ewidencjonowany oraz będących na książce przychodów i rozchodów. Nasze biuro rachunkowe to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe MAGFIN pomoże Państwa firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień, zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem. Księgowość - to nie tylko wprowadzanie danych, ale wiedza, która przekłada się na sukces Państwa Firmy oraz finanse i spokojny sen. Z nami mają Państwo to zapewnione.  

  Data dodania: 13 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Abak - biuro rachunkowe w Lublinie »

  3. Abak biuro rachunkowe Lublin świadczy usługi księgowe Lublin, obsługa kadr i płac Lublin oraz doradztwo podatkowe Lublin. Na bieżąco przybliża również swoim klientom zmiany w przepisach podatkowych dla ich lepszego zrozumienia i odpowiedniego stosowania. Od 1 stycznia 2016 r. wchodzi w życie zupełnie nowa ustawa regulująca zasady funkcjonowania sfery administracji publicznej. Ministerstwo Finansów konsultuje obecnie nową strategię rozwoju Administracji Podatkowej, w której jednym z najistotniejszych elementów ma być nowy system obsługi podatników. Już od 1 września 2015 r. w 50 urzędach skarbowych utworzone zostaną pierwsze centra obsługi, które mają wspierać podatników w prawidłowym i dobrowolnym wypełnianiu obowiązków. Czy centra obsługi zastąpią biura rachunkowe Lublin, usługi księgowe Lublin, obsługa kadr i płac Lublin, doradztwo podatkowe Lublin – raczej nie.

  Data dodania: 04 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • firmy księgowe łódź »

  "BIZNES-EKSPERT" to firma, która istnieje od 1996 roku, od tego czasu nieustannie specjalizujemy się w prowadzeniu księgowości przedsiębiorstw. Nasza załoga to profesjonalni i rzetelni pracownicy, którzy cenią sobe dokładność i precyzję. Dzięki tym cechom możesz być pewny, iż nie popełnimy żadnego błędu rachunkowego.

  Data dodania: 24 03 2017 · szczegóły wpisu »