multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

SŁAWOMIR JAMRÓZ rozwody rzeszów

SŁAWOMIR JAMRÓZ rozwody rzeszów Jamróz Sławomir. Kancelaria Adwokacka zlokalizowana jest w bliskiej odległości od centrum Rzeszowa, gdzie banalnie dotrzeć również osobistym środkiem transportu jak i łącznością publiczną. Kancelaria świadczy rozległy zakres działania usług i rad prawnych, które skierowane są do przedsiębiorców a także osób prywatnych. Zaświadczamy usługi prawne z aspektu prawa karnego, prawa handlowego, prawa administracyjnego, prawa rodzinnego i prawa gospodarczego. Reprezentujemy naszych klientów na procesach sądowych w sądach obu instancji. Rady prawne udzielane są w siedzibie kancelarii i przez Sieć. Gruntowny opis usług kancelarii dostępny jest na stronie WWW.

Reklama:

Szczegóły strony kancelariajamroz.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę kancelariajamroz.pl:

SŁAWOMIR JAMRÓZ rozwody rzeszów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny googlebot 29

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sprawy rozwodowe Goleniów »

  Kancelaria adwokacka mieszcząca się w Goleniowie świadczy następujące usługi prawne: bieżące porady prawne, stałą obsługę prawną, reprezentowanie przed sądami, sporządzanie i negocjacja umów cywilno-prawnych, sporządzanie pism, dokumentacji do sądów czy urzędów. Adwokat Goleniów Katarzyna Długosz w swojej działalności nastawiona jest na współpracę z przedsiębiorstwami i instytucjami oraz świadczenie usług osobom indywidualnym. Mecenas Długosz świadczy kompleksową pomoc prawną w takich sprawach jak: sprawy karne, sprawy cywilne, sprawy spadkowe, sprawy rozwodowe czy sprawy rodzinne Goleniów.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKACI SJS Adwokat odszkodowania »

  Przygotowujemy dokładaną dokumentację, by jak najlepiej dobrać przepisy ustawodawcze i tak prowadzić sprawę, aby wygrać. Kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski proponuje swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także jednostkom i przedsiębiorstwom. Dbamy, aby każde takie zebranie było jak najbardziej rentowne i zachodziło w sympatycznej atmosferze. Przygotowujemy opinie prawne i redagujemy ekspertyzy. Dzięki fachowej i rzetelnej obsłudze, udało nam się zdobyć zaufanie wielu z Państwa. Więcej niuansów na naszej stronie internetowej:

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Verba legis »

  Prawnik jest osobą, której poszukujesz do wyeliminowania swego kłopotu? Przejrzyj propozycję kancelarii, której stronę widzisz poniżej – verba-legis.eu. Tworzona przez nią propozycja w zestawieniu z wieloletnim doświadczeniem pracujących w niej osób sprawiają, że pochwalić się ona może niemałym zainteresowaniem. Jeśli chciałbyś dołączyć do grona zadowolonych Klientów, postanów odwiedzić naszą witrynę i zapoznać się z wszelkimi materiałami, jakie zostały tam umieszczone. Bez uwagi na to, czy ciekawią Cię usługi dla klientów indywidualnych czy dla przedsiębiorstw, w utworzonej ofercie odszukasz coś interesującego. Zweryfikuj to już dziś i odwiedź naszą kancelarię, ażeby dowiedzieć się nieco więcej na jej temat oraz na temat przygotowanej oferty.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków, Porady prawne Kraków »

  Na rynku usług prawniczych działa wiele różnorodnych kancelarii adwokackich. Nie możesz się zdecydować na prawnika? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług prawnych naszej kancelarii prawnej. Nasza kancelaria została stworzona na potrzeby klienta indywidualnego. Nasz adwokat dba o pomyślne zakończenie Twojej sprawy prawnej i z należytą starannością informuje Cię jakie dalsze kroki należy podjąć w Twojej sprawie. Nasza kancelaria adwokacka prowadzi sprawy rozwodowe i cywilne. Adwokat udziela porad prawnych online. Obsługujemy firmy i przedsiębiorców.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne online - ePrawnik24.com »

  Porady prawne online z zakresu prawa cywilnego, handlowego, administracyjnego, pracy oraz innych. Oczekiwanie na otrzymanie porady prawnej wynosi 24 godziny od momentu złożenia zamówienia. Sporządzanie umów, pism procesowych oraz innych dokumentów. Nasze usługi są świadczone zarówno dla osób fizycznych, jak również małych, średnich i dużych firm. Ponadto dla klientów instytucjonalnych proponowane są usługi z zakresu efektywnej optymalizacji podatkowej oraz ochrony majątku z wykorzystaniem rajów podatkowych i wypracowanych rozwiązań z udziałem międzynarodowego planowania finansowego.

  Data dodania: 29 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • ABC Polityki »

  Polityka to dziedzina w jakiej jesteśmy specjalistami. Sztab najlepszych dziennikarzy pracuje dla Ciebie, aby dostarczyć Ci na bieżąco najnowsze informacje o sytuacji politycznej w naszym kraju. Nasz serwis informacyjny jest jasny i przejrzysty. Jeśli jesteś fanem jednej partii politycznej, z pewnością, będziesz zadowolony z wprowadzonych przez nas kategorii, które przygotowaliśmy aby usprawnić Ci poruszanie się po naszym serwisie. Zależy nam na Twojej satysfakcji, dlatego działamy prężnie i na bieżąco się rozwijamy dla Ciebie. Nie czekaj, przekonaj się jak ciekawa jest polityka.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PRAWNA ADW. PIOTR SĘKOWSKI »

  Kancelaria prawna adwokata Piotra Sękowskiego istnieje od 1990 roku. Świadczy doradztwo także usługi z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, administracyjnego, prawa pracy oraz odszkodowań. Klientami Kancelarii Adwokackiej są osoby prywatne, firmy również instytucje. W zakres obsługi prawnej wchodzi zakładanie spółek, przygotowywanie umów handlowych, reprezentowanie podmiotów gospodarczych w postępowaniach sądowych. Do tego prawnik realizuje sprawy z zakresu prawa rzeczowego również sporządza umowy cywilno-prawne, rozwiązuje spory z zakresu prawa własnościowego. Interpretuje również decyzje wydane przez organy administracyjne. Informacje na stronie.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MACIEJ KRAKOWIŃSKI »

  Jesteśmy kancelarią prawną o ugruntowanej pozycji na rynku. Działamy na terenie Łodzi, współdziałamy także z klientami z okolicznych miejscowości. Podstawowym celem działalności naszej kancelarii prawnej jest wykonywanie usług w obszarze między innymi takich gałęzi prawa, jak: prawo budowlane, przewozowe, karne oraz cywilne, pracy i rodzinne, gospodarcze i prawo o zamówieniach publicznych. Oferujemy zarówno stałą współpracę, jak również szansę skorzystania z konsultacji prawnych oraz e-porad. Dokładamy wszystkich starań, aby mieli Państwo szansę wszechstronnego i sprawnego rozwiązania własnych kłopotów prawnych. Więcej na witrynie internetowej.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Sopot »

  Osobom zainteresowanym usługami prawniczymi polecamy zapoznanie się z ofertą uznanej Kancelarii adwokackiej adwokat Beaty Zawadzkiej-Kowalczyk, która zlokalizowana jest w Tczewie. Szeroka wiedza prawnicza wraz z ogromnym doświadczeniem, udokumentowanym wieloma osiągnięciami, gwarantuje profesjonalne podejście do każdej sprawy. Nasze usługi świadczymy dla firm oraz klientów indywidualnych. Do wszystkich spraw podchodzimy z najwyższą starannością, gwarantując wygodę oraz prywatność klientów.

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat ŁÓDŹ JERZY TRZECIAK »

  Adwokat ŁÓDŹ Jerzy Trzeciak prowadzi sprawy osobom prywatnym oraz firmom. nW ramach obsługi dla firm sporządza opinie prawne, negocjuje ugody i umowy. Reprezentuje je przed sądami i urzędami, instytucjami oraz podmiotami prywatnymi. Wnosi apelacje oraz różnego rodzaju skargi oraz odwołania. Po uzgodnieniu oferuje również stałe dyżury w siedzibach firm. nOsobom prywatnym prowadzi wszelkie sprawy dotyczące rozwodu takie jak ustalenie opieki nad dzieckiem, obowiązku alimentacyjnego dla dziecka jak i małżonka oraz sprawy związane z podziałem majątku. Sporządza umowy przedmałżeńskie. Zajmuje się również sprawami związanymi ze spadkiem. Prowadzi sprawy związane z windykacją. nPracownikom pomaga w sprawach sądowych dotyczących przywrócenia do pracy, odszkodowań związany z rozwiązaniem umowy niezgodnie z prawem oraz mobbingu

  Data dodania: 27 07 2017 · szczegóły wpisu »