multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Prawnik Wrocław

Prawnik Wrocław Szukasz polecanego radcy prawnego lub kancelarii adwokackiej we Wrocławiu? Interesuje Cię Windykacja Wrocław? Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie dowiesz się jakie są nasze główne specjalizacje i w jaki sposób możemy Cię wspomóc. Kancelaria adwokacka Wrocław realizuję usługę o nazwie rejestracja spółki z o.o. oraz zapewnia usługi dla osób fizycznych oraz przedsiębiorstw.

Reklama:

Szczegóły strony adwokat-wroclaw.biz.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę adwokat-wroclaw.biz.pl:

Prawnik Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 39 Odwiedziny msnbot 12 Odwiedziny googlebot 58

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sprawy rozwodowe Goleniów »

  Kancelaria adwokacka mieszcząca się w Goleniowie świadczy następujące usługi prawne: bieżące porady prawne, stałą obsługę prawną, reprezentowanie przed sądami, sporządzanie i negocjacja umów cywilno-prawnych, sporządzanie pism, dokumentacji do sądów czy urzędów. Adwokat Goleniów Katarzyna Długosz w swojej działalności nastawiona jest na współpracę z przedsiębiorstwami i instytucjami oraz świadczenie usług osobom indywidualnym. Mecenas Długosz świadczy kompleksową pomoc prawną w takich sprawach jak: sprawy karne, sprawy cywilne, sprawy spadkowe, sprawy rozwodowe czy sprawy rodzinne Goleniów.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tani adwokat Warszawa »

  Kancelaria adwokacka, gdzie pozyskać możesz generalną i wprawną obsługę w praktycznie każdej sprawie połączonej z prawem. Obsługa wycelowana jest zarówno do konsumentów indywidualnych, jak i do firm. Zajmujemy się miedzy innymi sprawami karnymi, skarbowymi, spadkowymi, rodzinnymi. Mamy znaczne doświadczenie w sprawach o zadośćuczynienia za błędy w sztuce lekarskiej. Także reprezentujemy naszych klientów przed urzędami, sądami. Dla firm przygotowaliśmy absolutną obsługę prawną, zajmujemy się też windykacjami, elektronicznym postępowaniem upominawczym przez e-Sąd. Możesz zgłosić się do nas, gdy żądasz konsultacji prawnych, wskazówek, opinii prawnych czy pism procesowych. Zawsze pomożemy ci w rozwikłaniu nawet najmocniej wielopłaszczyznowych spraw, a na domiar tego naszą spora zaletą jest niekosztowna obsługa. Zachęcamy do bliższego zaznajomienia się z naszą ofertą prawną na witrynie internetowej. Zapraszamy odbiorców w szczególności z warszawskich dzielnic Wola i Mokotów. Pamiętaj, z nami pozyskasz skuteczną i tanią obsługę prawniczą!

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Tarnów »

  Kancelaria Adwokacka Tarnów prowadzona przez mec. Jakuba Bukartyka, pozostaje do dyspozycji klientów, świadcząc usługi prawne z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego (prawo rodzinne - rozwody adwokat Tarnów, prawo rzeczowe, prawo spadkowe) oraz prawa karnego (vide: prawo karne adwokat Tarnów). Oferta skierowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

  Data dodania: 23 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Gawrońska »

  Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Gawrońska zajmuje się poradą z wielu dziedzin prawa: cywilnego, handlowego, rodzinnego i opiekuńczego, pracy i ubezpieczeń społecznych oraz administracyjnego. Specjalizujemy się w pomocy prawnej dotyczącej zakładania spółek handlowych, a także odszkodowaniach i spadkach. Na życzenie Klienta piszemy pisma, umowy, pozwy. Sporządźmy opinie umów. Reprezentujemy Klienta przed sądami i pomagamy w zawarciu ugody naszym Klientom na etapie przed sądowym. Nasza Kancelaria specjalizuje się w przeprowadzaniu szkoleń dla pracowników samorządów jaki firm korporacyjnych z zakresu różnych zagadnień prawnych dotyczących zajmowanych stanowisk. Zapraszamy do współpracy radca prawny wrocław, porady prawne, kancelarie prawne wrocław .

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • ABC Polityki »

  Polityka to dziedzina w jakiej jesteśmy specjalistami. Sztab najlepszych dziennikarzy pracuje dla Ciebie, aby dostarczyć Ci na bieżąco najnowsze informacje o sytuacji politycznej w naszym kraju. Nasz serwis informacyjny jest jasny i przejrzysty. Jeśli jesteś fanem jednej partii politycznej, z pewnością, będziesz zadowolony z wprowadzonych przez nas kategorii, które przygotowaliśmy aby usprawnić Ci poruszanie się po naszym serwisie. Zależy nam na Twojej satysfakcji, dlatego działamy prężnie i na bieżąco się rozwijamy dla Ciebie. Nie czekaj, przekonaj się jak ciekawa jest polityka.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Zapraszamy wszystkich serdecznie do zapoznania się z ofertą kancelarii adwokackiej. Jeżeli potrzebujesz usług związanych z windykacją należności skorzystaj z oferty e-Kancelarii. Wszystkie informacje na temat działalności znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bielsko »

  Kancelaria adwokacka zajmuje się kwestiami prawnymi podmiotów gospodarczych, sytuacjami karnymi i rodzinnymi. Nasz adwokat podchodzi do wszelkich zadań osobno, wychodząc naprzeciw usługobiorcom. Także, żeby uprościć potrzebne konsultacje, przewidujemy ewentualność kontaktów telefonicznych, mailowo i za pomocą faksu. Prawnik angażuje się również windykacją wierzytelności. W razie konieczności konsultujemy się ze fachowcami z różnych nauk. Szczegółowa oferta umieszczona została na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • AmerykanskiAdwokat.wordpress.com »

  Wszystkich posiadających problem prawny zapraszamy do odwiedzenia naszej kancelarii adwokackiej, która od wielu lat cieszy się dużym zaufaniem klientów. Wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam nawiązanie współpracy z najlepszymi amerykańskimi adwokatami, którzy doskonale znają zarówno prawo polskie, jak i amerykańskie. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by możliwie jak najszybciej zakończyć toczącą się sprawę. Nasze usługi skierowane są zarówno do osób indywidualnych, jak również przedsiębiorstw, które pragną rozwinąć swoją działalność poza granicami Polski. Sprawdź naszą ofertę na stronie internetowej i skontaktuj się z naszymi adwokatami z USA już dziś. Dodatkowe atuty: * najlepsi specjaliści * wieloletnie doświadczenie * szerokie grono zadowolonych klientów

  Data dodania: 05 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Głogów - MJPadwokaci.pl »

  Strona www zawierająca informacje o działalności kancelarii prawnej działającej w w Głogowie. Na wybranych stronach omówione zostały ważniejsze sfery praktyki zawodowej, takie między innymi jak: sprawy karne, sprawy rozwodowe, sprawy z zakresu nowych technologii, sprawy dotyczące kredytów frankowych czy też sprawy dotyczące windykacji wierzytelności. Na oddzielnej zakładce omówiona została obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Dla większej przejrzystości danych zamieszczonych na stronie kancelarii adwokackiej MJP Adwokaci, informacje o zakresie świadczonych usług prawnych zostały ułożone w dwie podgrupy. Pierwszą z nich jest podgrupa: osoby fizyczne, drugą zaś - klienci biznesowi.

  Data dodania: 25 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat ŁÓDŹ JERZY TRZECIAK »

  Adwokat ŁÓDŹ Jerzy Trzeciak prowadzi sprawy osobom prywatnym oraz firmom. nW ramach obsługi dla firm sporządza opinie prawne, negocjuje ugody i umowy. Reprezentuje je przed sądami i urzędami, instytucjami oraz podmiotami prywatnymi. Wnosi apelacje oraz różnego rodzaju skargi oraz odwołania. Po uzgodnieniu oferuje również stałe dyżury w siedzibach firm. nOsobom prywatnym prowadzi wszelkie sprawy dotyczące rozwodu takie jak ustalenie opieki nad dzieckiem, obowiązku alimentacyjnego dla dziecka jak i małżonka oraz sprawy związane z podziałem majątku. Sporządza umowy przedmałżeńskie. Zajmuje się również sprawami związanymi ze spadkiem. Prowadzi sprawy związane z windykacją. nPracownikom pomaga w sprawach sądowych dotyczących przywrócenia do pracy, odszkodowań związany z rozwiązaniem umowy niezgodnie z prawem oraz mobbingu

  Data dodania: 27 07 2017 · szczegóły wpisu »