multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Podkategoria: Praca

1 · 2 · następna strona »
 • WORKNOW - Praca opiekunki w Niemczech »

  Specjalizujemy w organizowaniu pracy w Niemczech dla opiekunów osób w podeszłym wieku, wymagających opieki. Propozycje pracy kierujemy do osób, których interesuje legalne zatrudnienie. Długoletnia współpraca z ludźmi umożliwiła nam zorganizować zgrany zespół pracowników. Dysponujemy ofertami pracy w Bawari: Monachium, Garching, Germering, Inglostadt, Puchheim. Zapraszamy kobiety i mężczyzn. Od osób chcących pracować jako opiekun osób starszych oczekujemy: - minimum komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, - doświadczenia w opiece nad osobami starszymi, - a także stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie się w tym zawodzie. Mile widziane jest również: - prawo jazdy, - rekomendacje z innych miejsc pracy - oraz ewentualnie zaświadczenia o ukończonych kursach. Warunki zatrudnienia: - kontrakt - umowa zlecenie, - podatek płacony w Polsce, - organizacja wyjazdu i zwrot kosztów podróży, - wsparcie 24h polskiego koordynatora w Niemczech, - zakwaterowanie i wyżywienie - gratis, - ubezpieczenie opłacane w ZUS Polska - okres składkowy wliczany do emerytury, - wynagrodzenie od 1200 € netto miesięcznie (zależy od stopnia znajomości języka niemieckiego oraz wykształcenia i kwalifikacji), - dla osób ze słabszym językiem lub brakiem doświadczenia, jak również z wysokimi kwalifikacjami - stawka jest ustalana indywidualnie, - dla prowadzących działalność gospodarczą oferujemy stawkę 1550 €.
  Szczegóły poznasz na naszej stronie internetowej, telefonicznie lub w siedzibie firmy.
  Spróbuj i przekonaj się, że z Nami warto współpracować. Zaparaszamy.

  Data dodania: 20 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Produkty z Chin »

  Najstarszy na rynku importer z Azji. Oferowane przez firmę Miximport artykuły hurtowe oraz detaliczne obejmujące praktycznie każdą branżę, przykuwają uwagę niewiarygodnie promocyjnymi cenami oraz przyzwoitą jakością wykonania oferowanego towaru. Przez lata walczyliśmy o pozycje na rynku, a dziś współpracują z nami inne firmy zarówno z Polski jak i innych krajów. Wskażemy Ci drogę do rozpoczęcia własnej działalności. Wbrew pozorom nie musisz posiadać wyrazistej wartości pieniężnej aby zacząć zarabiać. Najpopularniejsze towary w naszym sklepie to przybory szkolne, artykuły dekoracyjne, zabawki, a także wiele innych. Dla stałych klientów przedstawiamy znaczące rabaty. Naszą prężnię rozwijająca się kategorią są akcesoria do golenia w stylu klasycznym.

  Data dodania: 11 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • newCV.pl - Graficzne Szablony CV »

  Sklep z wyjątkowymi graficznymi szablonami Curriculum Vitae. Nasze szablony sprawią, że zostaniesz zauważony. Dzięki elementarnej budowie szablonu możesz dowolnie modyfikować jego zasoby. Możesz kopiować, przenosić i usuwać umieszczone przez nas elementy aż do pełnej wizualnej satysfakcji. Prosto i szybko uzupełnisz swoje dane dzięki zamieszczonemu wzorowi co sprawi, że stworzenie profesjonalnego CV zajmie Ci kilka minut. Szablony zostały przygotowane dla programów iWork, Office i OpenOffice.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Współczesne zawody - profesje w historii »

  Decydując się na kierunek studiów, decydując się na swój rozwój osobisty, można poznać profesje, jakie ludzie wykonują. Ich ilość wciąż rośnie. Nieustanne powstawanie nowych zawodów jest rezultatem nieustannego rozwoju dzisiejszego świata, pojawiania się najnowszych technologii. Kilkadziesiąt lat temu powstało pojęcie „informatyk”. Wystarczyło niewiele lat, aby w dziedzinie związanej z informatyką powstało sporo kolejnych profesji. Umiejący pisać aplikacje komputerowe programista, zarządzający siecią i bazami danych administrator baz danych, tworzący aplikacje internetowe web developer to zawody, które wyszły z dziedziny komputerowej. Odkrywanie nowych i dawnych profesji proponuje serwis „Profesje w historii”.

  Data dodania: 02 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca, dam pracę »

  Dla osób szukających pracy przedstawiamy serwis z ogłoszeniami praca. owi. pl oferujący posegregowane ogłoszenia pracy w wiele kategorii wedle sektora pracy, czy praca wedle stanowiska, np. praca w ochronie, praca nauczyciel, czy praca dla niepełnosprawnych. Ogłoszenia posegregowane są także pod względem miejsca pracy czyli praca w warszawie, praca w Lublinie czy praca w puławach, dzięki czemu oferty znajdziesz w zaledwie kilka sekund, dzięki czemu nie stracisz czasu na przeglądanie nietrafionych ogłoszen.

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oriflame - Naturalne Szwedzkie Kosmetyki »

  Kosmetyki Oriflame 30% marży taniej. Możesz kupować jedynie dla siebie lub poprowadzić własny dochodowy biznes. Wpisowe gratis, katalog gratis, nagrody, promocje, szkolenia. Karta Rabatowa Oriflame to: - możliwość kupowania naturalnych, szwedzkich kosmetyków 30% marży taniej - możesz kupować tylko dla siebie lub poprowadzić własny dochodowy biznes - kupujesz kiedy chcesz i na dowolną kwotę - brak zobowiązań - wpisowe gratis - odroczony o 14 dni termin płatności - Program Witamy z nagrodami o wartości ok. 300 zł - w prezencie zestaw kosmetyków o wartości 100 zł - profesjonalne szkolenia kosmetyczne i marketingowe - informacje i pomoc 24h.

  Data dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca w domu »

  Pomimo, że praca przez internet nie określa płci, zainteresowań, wykształcenia i tym podobnych osób, które zdołają ją wykonywać, zaleca się nie zapominać, że aby się jej podejmować, winnyśmy charakteryzować się pewnymi cechami. Jeśli uświadomimy sobie, że je posiadamy, będziemy mogli z korzystnym podejściem zacząć w ten sposób pracować. Istotnym takim czynnikiem, jaki definiuje nam, że praca internetowa może być zajęciem dla nas, jest umiejętność samodyscypliny. Polega ona na tym, że w dobrym momencie będziemy potrafili usiąść do pracy i zamiast zajmować się wszystkim naokoło, tylko nie obowiązkami, od razu zaczniemy wykonywać to, co do nas należy. Druga cecha to wymagana wszem i wobec punktualność. Nie możemy przecież nie dotrzymywać wyznaczonych terminów, albowiem wtedy możliwi stali pracodawcy nie będą nam ufać i mogą już skończyć nam cokolwiek zlecać, a nam przecież chodzi o coś absolutnie przeciwnego. Prócz tego dobrze jest umieć łączyć obowiązki domowe i pracę, co będzie przydatne głównie dla młodych mam.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Anonse i oferty pracy »

  Multiwyszukiwarka ofert pracy w ponad 100 serwisach o pracę w Polsce i ponad 300 Urzędach pracy. Przeszukuj ogromną bazę aktualnych ofert pracy oszczędzając swój czas i znajdź swoją wymarzoną pracę już dzisiaj. Nuzle. pl to jeden z czołowych polskich serwisów ofert pracy odwiedzany codziennie przez dziesiątki tysięcy użytkowników dziennie, generujących setki tysięcy odsłon. Poznaj nowe nuzle. pl juz dzisiaj.

  Data dodania: 14 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca za granicą »

  Oferta naszej firmy adresowana jest do osób aktywnie poszukujących pracy za granicą. Agencja Pośrednictwa Pracy T&S Group z Opola zaprasza do nawiązania współpracy osoby z terenu całego kraju, poszukujące pracy w Holandii. Do Państwa dyspozycji pragniemy oddać internetowy system aplikacyjny, który pozwoli starać się o pracę za granicą bez niepotrzebnych formalności. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej. Znajduje się tam lista aktualnie dostępnych ofert pracy, w tym wiele ofert od zaraz!

  Data dodania: 28 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bogacić się, bardzo mało robiąc. »

  Renta, pieniądze z zus-u, odsetki z lokat bankowych to tylko część z zysków alternatywnych, jakie można otrzymać bez większego zaangażowania. Dzisiaj, można również pozyskać je przez dołączenie do programu MLM. Struktura MLM jest bardzo sprawną odmianą rozprowadzania towarów. Przewiduje się, że za jakiś czas wręcz połowa towarów będzie sprzedawana w systemie MLM. Na chwile obecną najistotniejszą cechą systemu MLM jest to, że jest on zadowalający dla wielu osób. Dla nabywcy, który nie tylko w łatwy sposób przeprowadzi zakup wybranego towaru, ale także uzyska o nim jedynie pewne wiadomości. Dla członka systemu, który będzie przekazywał informacje, a wykonana praca zagwarantuje mu dodatkowy zysk. Dla lidera, który utworzy swoją własną grupę, wyuczy ją, a później będzie otrzymywać podwojone korzyści z własnej pracy. De facto system MLM znana jest od wieków. Każdy bowiem słyszał o wymianie sąsiedzkiej, za pomocą której najszybciej dochodzą do ludzi różne wiadomości. Dochodowy system MLM działa na takiej samej zasadzie - rozgłaszaniu wiadomości pomiędzy rozmawiającymi ze sobą ludźmi. W ten sposób informacje rozgłaszane są błyskawicznie, efektywnie i posiadają największy odbiór u odbiorców. Do grupy najlepiej znanych struktur MLM przynależy dzisiaj marketing sieciowy produktów kosmetycznych. Markowe perfumy to produkty pewne, znane i potrzebne, a zatem dające zyski. Dodatkowo ich zakup za pośrednictwem marketingu sieciowego jest znacznie tańsze. Oczywiście jak w każdej branży, przystępując do systemu MLM, należy baczyć na wiele składowych. Po pierwsze należy sprawdzić firmę, z którą będzie się działać. Nie wolno się łakomić na nierealne oferty, natomiast dobrze jest sprawdzić jak dużym wyborem produktów firma obraca. Dobrze jest także posiadać informacje, czy zaistnieje możliwość przeprowadzania pracy w sieci internetowej, bowiem sieć jest jednym z najistotniejszych sposobów komunikacji w obecnych czasach. Dochodowy system MLM to duża prowizja i duże zadowolenie, chociaż wyłącznie dla tych, którzy potraktują tą pracę na poważnie i nie będą mieli kłopotu aby skłonić do współpracy kolejnych ludzi. Dla takich osób system MLM może być z czasem prawdziwą fabryką cudów.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biznes dla Ciebie - Start »

  Biznes dla Ciebie to strona z niecodzienną propozycją. Chciałbyś być bogaty? Prowadzić własną firmę? Być swoim szefem? Zapewne tak, wszyscy tego chcemy! Skoro wszyscy, to czemu tak niewiele osób osiąga sukces? My powiemy Ci, dlaczego! Dzieje się tak, bo mało osób wie, jak naprawdę osiąga się sukces - do tego potrzeba odpowiednich narzędzi i dobrego pomysłu. My wiemy jak to zrobić, mamy dobry pomysł a narzędzia masz Ty, my tylko nauczymy Cię z nich korzystać!

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zasiłek rodzinny z Norwegii »

  Gdyby każdy kto pracuje w Norwegii mógł otrzymać świadczenia socjalne, a w tym zasiłek rodzinny z Norwegii świat wydałby się o wiele piękniejszy, a wszyscy Polacy zaraz przenieśliby się do tego kraju. Na szczęście dzięki naszemu biurowi podatków zagranicznych, taką możliwość mają ci z naszych rodaków, którzy legalnie pracują w Norwegii. O zasiłek rodzinny z Norwegii mogą starać się więc te osoby, które posiadają umowę o pracę z norweskim pracodawcą. W jaki sposób starać się o to rodzinne świadczenie w Norwegii? Najprościej w tym celu jest skontaktować się z jednym z naszych doradców podatkowych i powiedzieć mu o tym, że zależy Ci na tym, aby uzyskać zasiłek rodzinny z Norwegii. My dołożymy wówczas wszelkich starań do tego, aby faktycznie ten zasiłek Tobie się należał. A dokładniej, został wypłacony na Twoje dzieci, którym dzięki dodatkowemu wsparciu finansowemu, będziesz mogła/mógł kupić wszystko, czego potrzebują do właściwego rozwoju.

  Data dodania: 14 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarabiaj na swoim blogu lub stronie WWW Sieci Afiliacyjne »

  Czym są sieci afiliacyjne? Są to sieci programów partnerskich. Krótko mówiąc polega to na tym, że w jednym miejscu masz połączonych ze sobą kilka programów partnerskich. Blog ma za zadanie dokładnie pokazać jak się zakłada bloga jak się zarejestrować w programach afiliacyjnych jakie programy wybrać i jak zarabiać na blogach czy stronach WWW, Na blogu uczymy zarabiania przez Internet na własnych stronach i udowadniamy że prowadzenie bloga może być dochodowe .

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niemcy oferty pracy »

  Szukasz pracy w Niemczech? Wstąp na naszą stronę - znajdziesz tu sporo aktualnych ofert pracy w Niemczech od zaraz. Oferty zarowno ze jak i bez znajomości języka niemieckiego. Wstąp i sprawdź nasze oferty pracy.

  Data dodania: 09 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wzory CV oraz List Motywacyjny »

  W internecie można znaleźć wiele wzorów CV oraz Listu Motywującego. W większości przypadków są one napisane poprawnie i spełniają swoje zadanie jakim jest pozytywna reprezentacja kandydata. Jednak trzeba brać pod uwagę stanowisko o jakie się ubiegamy. Bardzo częstym błędem w pisaniu CV jest korzystanie ze wzorów zawodu o jaki się staramy. Nie wolno korzystać osobie ubiegającej się o pracę jako księgowa z Curriculum Vitae kierowcy TIRa. Najważniejszą rzeczą w korzystaniu z umieszczonych wzorów jest to, że mają one jedynie nakierować na prawidłowy tor pisania życiorysu i nie są one gotowymi i uniwersalnymi wzorami które można wykorzystywać na każde stanowisko.

  Data dodania: 03 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy w Polsce i za granicą - Pracodawcy.Info »

  Coraz więcej osób szuka pracy przeglądając ogłoszenia publikowane w portalach internetowych. Serwis Pracodawcy.Info umożliwia bezpłatne publikowanie ofert pracy w Polsce oraz za granicą. Poszukujący pracy znajdą tu wiele działów z ogłoszeniami przyporządkowanymi do konkretnych branż. Zarówno publikowanie ofert pracy jak i ich przeglądanie jest łatwe i efektywne.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • MANDURA- TWOJE LEPSZE ŻYCIE! »

  ZAJMIJ JUŻ TERAZ MIEJSCE W POTĘŻNEJ ŚWIATOWEJ SIECI - MANDURA! Tu wszyscy są wygrani, piją najlepszy, leczniczy napój świata a jeszcze przy tym zarabiają i to nie małe pieniądze! Najlepsze na świecie produkty zdrowotne Mandura już w Polsce! Napój Mandura produkowany jest na bazie naturalnego wyciągu z czterech królewskich super-owoców, najpotężniejszych i najcenniejszych na naszej planecie z żywieniowego i zdrowotnego punktu widzenia, których fantastyczne właściwości odkryto i potwierdzono naukowo. Może być to praca dodatkowa lub całkowite zaangażowanie się w rozbudowę własnego biznesu. Zapewniam pomoc i zapraszam do współpracy w tej niesamowitej firmie!Telefon: +48 717382372; +48 717183531 E-Mail: marhalgrz@wp.pl http://mandura.like.pl/ prezentacja: http://www.youtube.com/watch?v=ft01j1n6-9c

  Data dodania: 01 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • mojamandura - Mandura - dla Twojego zdrowia »

  Znana amerykańska firma "Mandura" wchodzi do Europy z najcenniejszymi dla organizmu, naturalnymi produktami żywieniowymi. Dołącz do naszego zespołu - Mandura! Zapewniam pomoc i współpracę, mam duże doświadczenie z innych systemów sprzedaży, możesz liczyć na moją pomoc i wsparcie w rozwoju Twojego biznesu. e-mail: teresazw1@onet.eu http://mojamandura.pl.tl/ prezentacja: http://www.youtube.com/watch?v=ft01j1n6-9c

  Data dodania: 01 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aroma Group praca dla każdego »

  Mozliwości dodatkowego dochodu lub tworzenia własnego biznesu. Bardzo dobre warunki współpracy. Rozwijasz się i zdobywasz ciekawe doświadczenie. Strona przedstawia wszystkie najważniejsze informacje na temat firmy, produktów i sposobu zarabiania.

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Open Conexus - Australia praca »

  Chciałbyś dokonać zmiany w swoim życiu? Marzy Ci się emigracja do Australii? Odwiedź przygotowana stronę i wykorzystaj usługi naszej firmy. Dzięki naszej pomocy już niebawem, możesz zapoczątkować studia w Australii. Asystujemy w doborze uniwersytetu, studiów i wypełnieniu wszelakich dokumentów. Jeżeli skończyłeś już studia a Twoim marzeniem jest praca w Australii, nasi pracownicy wesprą Cię w wypełnieniu wniosku wizowego i odpowiedzą na wszelkie Twoje zapytania odnośnie życia w Australii. Zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 21 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • MojePredyspozycje.pl - Testy zawodowe »

  Na tej stronie znajdziesz wszystko, co związane jest z pracą. Planowanie swojej kariery możesz rozpocząć od rozwiązania testów predyspozycji zawodowych. Znajdziesz tu test na typ osobowości, test przedsiębiorczości i umiejętności komunikacyjnych czy test inteligencji emocjonalnej. Wyniki z wszystkich wymienionych testów utworzą Twój profil zawodowy. Po więcej wskazówek możesz sięgnąć do artykułów zamieszczonych na stronie. Umieściliśmy w nich sposoby na stres, zwiększenie motywacji czy podpowiedzi jak napisać CV lub jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

  Data dodania: 10 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie przez internet - portal o pracy w domu »

  Witaj serdecznie, Praca w domu i zarabianie przez internet jest w twoim zasięgu ręki ! Sprawdź najlepsze metody zarabiania w internecie. Zacznij wykorzystywać swoje potencjały jakimi są twój komputer, internet i chęć zarobienia dodatkowych pieniędzy. Oferujemy Ci surfbary, które Ci to umożliwią i typowy czas spędzony przed komputerem, zamienią w pieniądze ! Dostajesz wynagrodzenie praktycznie za nic! Przekonaj się sam co oferuje nasz system zarabiania pieniędzy. Przyłączając się do naszej społeczności otrzymujesz nieograniczone możliwości. Całkowita swoboda i zero zobowiązań czyni nasz system wygodnym i najbardziej opłacalnym. Weź sprawy w swoje ręce zarabiaj dla siebie !

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Praca

Praca - nowa strona:

Adres: