multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Podkategoria: Nieruchomości

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Biura i do wynajęcia w Częstochowie »

  Jeśli jesteś przedsiębiorcą, usługodawcą, handlowcem ze Śląska, a jeszcze dokładniej z rejonu Częstochowy, lub chcesz założyć i prowadzić biznes właśnie w tej części kraju, koniecznie zapoznaj się z ofertą Centrum Biznesu Rurarz. Firma zajmuje się wynajmem biur i lokali użytkowych w Częstochowie. Biura i lokale z oferty są własnością naszej firmy, dlatego mamy pełną wiedzę na temat ich aktualnego stanu, dbamy jak o własne, szybko reagujemy na wszelkie sugestie płynące ze strony najemców. Staramy się aby warunki do prowadzenia biznesu w naszym centrum były jak najbardziej sprzyjające, cenimy sobie dobre kontakty biznesowe. Zaletami naszych biur i lokali jest atrakcyjna lokalizacja, dobry dojazd do centrum, bliskość głównych tras wylotowych z miasta oraz galerii handlowych, dostęp do miejsc parkingowych. Bezpieczeństwo biur i lokali podnosi 24 godzinny monitoring. Staramy się, aby koszty najmu nie wpływały negatywnie na rozwój przedsiębiorstwa najemcy, z tego powodu nie korzystamy z usług pośredników. Zachęcamy do skontaktowania się z przedstawicielem naszego centrum, który doradzi i przygotuje oferty spełniające Państwa wymagania.

  Data dodania: 24 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • cube nieruchomości bielsko »

  CUBE nieruchomości jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości

  Data dodania: 08 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Produkty z Chin »

  Najstarszy na rynku importer z Azji. Oferowane przez firmę Miximport artykuły hurtowe oraz detaliczne obejmujące praktycznie każdą branżę, przykuwają uwagę niewiarygodnie promocyjnymi cenami oraz przyzwoitą jakością wykonania oferowanego towaru. Przez lata walczyliśmy o pozycje na rynku, a dziś współpracują z nami inne firmy zarówno z Polski jak i innych krajów. Wskażemy Ci drogę do rozpoczęcia własnej działalności. Wbrew pozorom nie musisz posiadać wyrazistej wartości pieniężnej aby zacząć zarabiać. Najpopularniejsze towary w naszym sklepie to przybory szkolne, artykuły dekoracyjne, zabawki, a także wiele innych. Dla stałych klientów przedstawiamy znaczące rabaty. Naszą prężnię rozwijająca się kategorią są akcesoria do golenia w stylu klasycznym.

  Data dodania: 11 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości w Szczecinie - Burg »

  Strona biura zajmującego się pośrednictwem obrotu nieruchomościami o nazwie "Burg". W ofercie: domy, mieszkania, działki, lokale użytkowe, oraz wszelkie inne obiekty. Asortyment obejmuje przeszło 18 tysięcy ofert. Strona biura zaopatrzona jest w zaawansowaną wyszukiwarkę, dzięki czemu klient bez problemu może znaleźć interesujące i zbliżone do założonych kryteriów oferty.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Polecane nieruchomości Poznań. Rekomendacja DoradcaRN.pl »

  Biuro Nieruchomości DoradcaRN.pl od 1999, to gwarancja rzetelnej usługi i zachowania najwyższych standardów obsługi klientów. Właściciel biura posiada wymaganą prawem licencję (nr 16 373) oraz wieloletnie doświadczenie na rynku (od 1999). Ale najlepszą rekomendacją firmy są polecenia i opinie zadowolonych klientów, dlatego też wiele prowadzonych w firmie ofert sprzedaży i wynajmów nieruchomości, to oferty nieruchomości z polecenia. Klienci zyskują korzystne rabaty i indywidualne podejście, a agencja nieruchomości może oferować unikalne nieruchomości, które często zlecane są na wyłączność. Dzięki nam wiele osób znalazło upragnione mieszkanie lub dom w Poznaniu. Zapraszamy

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty i domy Floryda »

  Gdzie najlepiej zainwestować w Stanach Zjednoczonych w nieruchomości? Oczywiście na Florydzie. To wie każdy początkujący inwestor. Nie wszyscy jednak wiedzą gdzie na Florydzie wydać swoje pieniądze na zakup domu lub apartamentu. Floryda to ogromny stan, powierzchnią prawie dorównuje Polsce a ilość mieszkańców Florydy to blisko 20 mln mieszkańców. Więc warto się rozeznać gdzie kupić dom na Florydzie. W tego typu zakupie pomoże Ci agencja nieruchomości za granicą IBERMAXX. U nas znajdziesz najlepsze oferty i pomoc w uzyskaniu kredytowania hipotecznego.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inwentaryzacja Zieleni Warszawa »

  Proprii Pracownia Architektury krajobrazu i Wycen Nieruchomości Magdalena Janicka jest firmą specjalizującą się w dwóch branżach. W działalności związanej z architekturą krajobrazu oferuje Państwu bogatą gamę usług projektowych - projekty małych ogrodów przydomowych, aranżacje zielenią balkonów i tarasów, projekty terenów miejskich oraz kompleksową obsługę związaną z inwentaryzacją zielenią. W specjalizacji wycen nieruchomości Proprii świadczy usługi wycen mieszkań, domów, działek oraz praw związanych z nieruchomościami. Wyceny dokonywane są dla celów kupna, sprzedaży, uzyskania kredytu hipotecznego, podziału majątku i innych. Proprii to gwarancja rzetelnie i profesjonalnie wykonanych usług przez najwyższej klasy specjalistów.

  Data dodania: 18 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Domy jednorodzinne na sprzedaż w okolicach Rzeszowa »

  W okolicach Rzeszowa, ściślej ujmując w miejscowości Racławówka dużą inwestycje kończy spółka ERES. A dokładniej kończy budowę nowoczesnego osiedla domów jednorodzinnych. Jeszcze kilka jest na sprzedaż. Domy nowym właścicielom oddawane są w stanie surowym zamkniętym. Oferta ta jest kierowana dla osób, którzy chcą mieć swój własny kąt a nie mają czasu na budowę od podstaw. W swoim dorobku spółka ERES ma już nawet wybudowany blok. Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej praktyki powoduje, że w procesie budowy spółka ERES używa najlepszej klasy materiałów. Szczegóły na stronie www. Jest tam również bogata galeria zdjęć.

  Data dodania: 07 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Kosztorysowe »

  Sporządzanie kosztorysów budowlanych - ofertowych, powykonawczych, inwestorskich i weryfikacyjnych oraz opracowywanie harmonogramów rzeczowo-finansowych. Kosztorysowanie robót w następujących branżach: - budowlanych inwestycyjnych i remontowych w zakresie konstrukcyjnym i wykończeniowym - konstrukcji i instalacji przemysłowych - instalacje wodno-kanalizacyjne, gazowe, centralnego ogrzewania, wentylacji i elektryczne - sieci wody, kanalizacji, gazu, centralnego ogrzewania - sieci elektryczne niskiego i średniego napięcia a także wysokiego napięcia 110kV

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lokale użytkowe Łódź »

  Polsko-hiszpańska grupa inwestycyjna trudniąca się nieruchomościami biznesowymi. Swoją działalność organizuje ona w Łodzi i w jej sąsiedztwie – Ozorkowie, Strykowie. Możesz skorzystać w niej z wynajęcia i zakupu profesjonalnie zaaranżowanych i do perfekcji zlokalizowanych własności takich jak biura, magazyny, lokale użytkowe. Grupa w ofercie posiada dodatkowo powierzchnie reklamowe. Dostępne nieruchomości charakteryzują się także ponadprzeciętną wartością – bez zarzutu nadają się dla tych odbiorców, którzy poszukują akuratnie dopasowanych do swoich potrzeb nieruchomości. Grupa nieprzerwanie realizuje kolejne inwestycje dla biznesu w atrakcyjnych miejscach, które w każdym calu będą nadawały się do prowadzenia własnego interesu. Zawsze otrzymasz tutaj całościową obsługę powiązaną z nieruchomościami innego typu – osiedlami, apartamentowcami, hotelami. Kiedy jako inwestor pragniesz wyselekcjonować dla siebie Łódź, warto wybrać usługi na wysokim poziomie złączone z nieruchomościami. Z pewnością otrzymasz właśnie tutaj obsługę zupełnie cię satysfakcjonującą.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Ustroń »

  Agencja Nieruchomości GRAND z siedzibą w Ustroniu i w Katowicach oferuje szeroką gamę usług z zakresu obrotu różnego rodzaju nieruchomościami. W ramach oferowanych usług firma oferuje Klientom współpracę, dzięki której ich nieruchomość zostanie odpowiednio wyeksponowana na rynku, a znalezienie nabywcy już nie będzie takie trudne. Ewentualna transakcja zostanie przeprowadzona w szybki i bezpieczny sposób, dzięki kompetencjom i wieloletniemu doświadczeniu wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

  Data dodania: 05 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kosztorys do Banku PKO »

  Bank Pko w bardzo dokładny sposób weryfikuje kosztorysy, które służą jako dokument do otrzymania kredytu na budowę domu. Inwestor, który zamierza wspomóc się kredytem w tym Banku, a nie mający odpowiedniej wiedzy z zakresu kosztorysowania powinien powierzyć wykonanie kosztorysu osobie lub firmie o odpowiednich kwalifikacjach. W Firmie Far-Invest, kosztorysy wykonuje kosztorysant budowlany, który na co dzień rozlicza transze bankowe dla Banku PKO. Dodatkowo kosztorysy są wykonywane przez osobę z uprawnieniami budowlanymi oraz kierownika budowy. Każdy kosztorys jest wykonywany indywidualnie z dopasowaniem go do kredytu.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Majątkowy Warszawa »

  Prowadzę działalność zawodową i wyceniam różnego rodzaju nieruchomości na terenie miasta stołecznego Warszawy oraz powiatów sąsiednich. Jako rzeczoznawca majątkowy sporządzam operaty szacunkowe dla lokali mieszkalnych, usługowych, domów, budynków użytkowych (handlowych, przemysłowych) oraz niezabudowanych działek gruntowych.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpania kupno domu oferty »

  Jak prezentuje się zakup domu w Hiszpanii? Przed wyborem takiej inwestycji warto porządnie przeczesać internet w poszukiwaniu solidnej agencji nieruchomości najlepiej działającej na miejscu w Hiszpanii. Biuro Casona zajmuje się sprzedażą od dawna i dla swoich klientów oferuje codziennie nowe okazje sprzedaży mieszkań i domów w okolicach Alicante na Costa Blanca. Przejrzyj aktualne oferty sprzedaży z miejscowości: Javea, Cumbre del Sol, Denia, oraz Benissa i La Manga. Co dnia nowe okazje do dobrych inwestycji w Hiszpanii

  Data dodania: 27 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Jadwiga Marczykiewicz, rzeczoznawca majątkowy »

  Biuro szacowania nieruchomości, które prowadzi rzeczoznawca Jadwiga Marczykiewicz trudni się wykonywaniem fachowej klasy usług wyceny nieruchomości dla osób zamieszkałych na Górnym Śląsku (ze specjalnym naciskiem na takie miasta jak Katowice, Mikołów albo Siemianowice Śląskie). Rzeczoznawca majątkowy sporządza operaty szacunkowe wedle zasad obowiązujących kanonów legislacyjnych dla takich wymagań jak nabycie nieruchomości przy finansowaniu kredytem hipotecznym, zadośćuczynienie za stratę, podział majątku albo przekazanie posiadłości pod trwały zarząd i tym podobnych. Oferta dotyczy szacowania szerokiego profilu typów nieruchomości: parcele, budynki, ograniczone prawa rzeczowe.

  Data dodania: 07 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Starogard Gdański | mieszkania, domy, działki »

  Zaciszek Nieruchomości to nowoczesne i prężnie rozwijające się biuro w Starogardzie Gdańskim. W naszej ofercie znajdziecie domy, mieszkania, działki oraz lokale. Naszym klientom pomagamy bezpiecznie i kompleksowo przeprowadzić transakcje zakupu, sprzedaży, zamiany oraz wynajmu nieruchomości. Dla Twojego zadowolenia współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi, profesjonalnym fotografem oraz certyfikowanym home stagerem. Zapraszamy do współpracy. Sprawdź nas!

  Data dodania: 05 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkam.biz »

  Portal ogłoszeniowy Mieszkam. biz to miejsce na publikowanie ogłoszeń sprzedaży mieszkań, domów, działek, wynajmu lokali. W serwisie można również zamieszczać oferty dotyczące usług remontowych, budowlanych oraz w wielu innych kategoriach związanych z rynkiem nieruchomości.

  Data dodania: 04 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Orkana13.pl Nieruchomości Olsztyn »

  Lokale mieszkalne i użytkowe w Olsztynie, domy jednorodzinne i wypoczynkowe, grunty rolne i przeznaczone pod zabudowę, na Warmii i Mazurach - to wszystko znajdziesz dzięki pośrednikom z grupy Orkana13. pl Nieruchomości. Od lat zajmujemy się kompleksową obsługą sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Jeśli szukasz firmy, która zajmie się sprzedażą lub wynajmem twojej nieruchomości - to trafiłeś pod właściwy adres. Jesteśmy w stanie pomóc zarówno w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty, jak też w znalezieniu korzystnego sfinansowania zakupu i finalizacji transakcji. Ścisła współpraca z doświadczonymi doradcami kredytowymi, geodetami, prawnikami i kancelarią notarialną, pomaga nam w szybkim i sprawnym przeprowadzaniu transakcji

  Data dodania: 02 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Działki na Kaszubach | Działki nad morzem »

  Szukasz miejsca, gdzie ludzie nie depczą sobie po piętach? Nasza propozycja uwzględnia również, zgodnie z preferencjami klienta, doradztwo w zakresie projektu domu, formalności prawnych czy nadzór budowlany. Jesteśmy również w stanie zapewnić odpowiednią aranżację ogrodu. Zachęcamy do kontaktowania się z nami.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne ogłoszenia Nieruchomości »

  W dzisiejszych czasach internet odgrywa bardzo ważną rolę w wielu dziedzinach naszego życia. Nic dziwnego, że wykorzystuje się go również przy sprzedaży nieruchomości. Doskonałym przykładem mogą tu być portale, na których każdy użytkownik może zamieszczać ogłoszenia dotyczące sprzedaży konkretnych nieruchomości. Za ich pośrednictwem można zaprezentować swoje ogłoszenia znacznie szerszej grupie odbiorców niż dzięki opublikowaniu ich w gazecie czy wywieszeniu na tablicy ogłoszeniowej. Z punktu widzenia potencjalnych kupujących tego rodzaju portale również niosą za sobą szereg różnorodnych korzyści. Przede wszystkim wszystkie mieszkania na sprzedaż i mieszkania na wynajem są zgromadzone w jednym miejscu. Praktyczna wyszukiwarka umożliwia szybkie i proste wyselekcjonowanie ofert, które w pełni odpowiadają naszym wymaganiom. W ten sposób znalezienie mieszkania, które może nas interesować przebiega znacznie szybciej i prościej. Co więcej, dzięki portalom internetowym publikującym ogłoszenia możemy nabyć mieszkanie bezpośrednio, bez pomocy pośrednika, co przekłada się na spore korzyści finansowe i daje nam możliwość uzyskania korzystniejszej ceny.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami w mieście Warszawa tylko z Asset Management »

  Zapraszamy do zapoznania się z doskonałą ofertą dla wszystkich osób posiadających mieszkania na wynajem. Dzięki nam mogą Państwo spać spokojnie nie martwiąc się by znaleźć najemce na czas lub pamiętać o wszystkich opłatach, czynszach czy ubezpieczeniach. Nasi specjaliści zajmą się także optymalnym doborem wysokości opłat dla wynajmujących balansując pomiędzy wysokością zysku, a jego płynnością. Zapraszamy.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania na sprzedaż w Bydgoszczy »

  Nasze biuro pośrednictwa Meritum Nieruchomości na rynku nieruchomości działa już dwanaście lat. Nasz sukces zbudowaliśmy na znajomości wymogów formalnych dotyczących obrotu nieruchomościami i aktywności współpracowników. Współpracujemy z niezależnymi doradcami kredytowymi i notariuszami. Jesteśmy do bezpośredniej dyspozycji klientów w dwu biurach- w Centrum Bydgoszczy na ul. Św. Trójcy 11/14 i w Galerii Fordon na ul. Skarżyńskiego 10

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa nieruchomości »

  Każdy kto poszukuje nowoczesnego i pewnego mieszkania powinien skorzystać z najlepszej oferty dewelopera Tryboń PPI powstałego w 2004 roku w Warszawie. Firma zapoczątkowała jako warszawskie biuro projektowe a aktualnie sprzedaje nieruchomości zlokalizowane w Warszawie: mieszkania, biura, lokale użytkowe, apartamenty, działki oraz magazyny.

  Data dodania: 25 02 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nieruchomości

Nieruchomości - nowa strona:

Adres: