multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

ConAcc Partners Sp. z o.o.

ConAcc Partners Sp. z o.o. ConAcc Partners z siedzibą w Katowicach to centrum wsparcia biznesu świadczące przede wszystkim usługi księgowe i rachunkowe, ponadto oferujące kompleksową obsługę kadr i płac, doradztwo podatkowe, prawne i finansowe, a także ubezpieczenia i usługi z zakresu lean management. Obsługujemy podmioty z całej Polski (zarówno duże (również te notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych), jak i mniejsze, nierzadko jednoosobowe firmy), mając obecnie oddziały w Gliwicach (Park Naukowo-Technologiczny TECHNOPARK), Bytomiu oraz Bielsku-Białej. Działając nieprzerwanie od 2003 roku rozwijamy swoją działalność o kolejne obszary związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa.

Reklama:

Szczegóły strony www.conacc.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.conacc.pl:

ConAcc Partners Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ELO Office: Obieg dokumentów | Workflow »

  Potrzebujesz efektywnie zarządzać swoimi dokumentami? Jeżeli potrzebujesz zoptymalizować przepływ informacji w Twojej firmie, to nasze oprogramowanie jest dla Ciebie. Siedziba firmy AutoID Polska mieści się w Krakowie przy ulicy Wł. Żeleńskiego 103. Posiadamy w ofercie pakiety ELOoffice, ELOprofessional oraz ELOenterprise.

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kraków Abix Consultant, Usługi księgowe »

  Ofertę, którą chciało zaprezentować Biuro Rachunkowe Abix Consultant z przyjemność chcieliśmy skierować zarówno do spółek handlowych, małych firm, stowarzyszeń oraz fundacji a w szczególności do osób fizycznych którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biznesem. Staramy się aby każdy nasz Klient, był dla nas najważnieeszy staramy się spełnić jego oczekiwania. Nasze Biuro Rachunkowe Abic Consultant Kraków to wprowadzenie nowych technologi i rozwiązań połączene wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Stawiamy na rozwój firmy stosując nowe procedury oraz najnowsze narzędzia które pozwalają nam być o krok do przod konkurencją. Dzięki naszym staraniom pozyskujemy szybko klijentów polskich ale i także zagranicznych którzy z Biurem Rachunkowe Abix Consultant Kraków pozostają w długoletniej współpracy.. Nasze Biuro Rachunkowe to firma która ma siedzibę w centrum miasta co daje Klientowi, Biura Rachunkowego łatwy dosep komunikacyjny z każdego miejsca Krakowa. Tel 124182379 Biuro Rachunkowe Abix Consultant Sp. z o. o ul. Rakowicka 10B/4 róg z ul Topolową 31-511 Kraków Dla naszych stałych klientów posiadamy bezpłatny parking.

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kafis – urządzenia fiskalne Kraków: drukarka fiskalna Kraków, kasy fiskalne Kraków »

  Każdy wie, że wszystkie sprzęty nierzadko się psuja. Ich żywotność zależy od kilku czynników. Na pierwszym miejscu jest regularny serwis, który zapewnia nie tylko konserwację, lecz dodatkowo wcześniejsze wykrycie błędów i zaradzeniem wszelkim anomalii. Pomimo tego popsuć się może wszystko i za każdym razem, jak na przykład drukarka fiskalna. Kraków jest miejscowością, gdzie funkcjonuje niemało spółek, stąd dostępne urządzenia biurowe w zdecydowanej większości przypadków jest się zmuszonym oddać do serwisu. Używanie urządzeń w sposób niezgodny z ich funkcjami bywa najistotniejszą przyczyną występowania usterki. W ten sposób uszkodzić można zarówno zwykłe biurko, jak również urządzenia fiskalne. Kraków jest miejscowością, gdzie codziennie dużo sprzętów przywożonych jest do serwisu. Czasami naprawa popsutego sprzętu nie wpływa na czas i skuteczność pracy. Problem jednak pojawia się gdy uszkodzeniu ulegną na przykład kasy fiskalne. Kraków to miasto, gdzie jest duża olbrzymia liczba różnorakich sklepów. Gdy w którymkolwiek z nich kasa fiskalna przestanie funkcjonować, działalność sklepu musi zostać zatrzymana do czasu likwidacji usterki. Wiąże się to ze zmniejszonymi zyskami dla sklepu. Dlatego tak ważne jest ustawiczne dbanie oraz szanowanie biurowych przedmiotów, również tych które nie są naszą własnością.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • ARETE obsługa kadrowo-płacowa »

  Mnóstwo przedsiębiorstw z Trójmiasta już zaufało Arete. Jest to firma z Gdyni wyspecjalizowana w profesjonalnej obsłudze księgowej i kadrowo-płacowej firm. Funkcjonuje ona już od 1997 roku, a minione lata pozwoliły na nabycie bogatego doświadczenia oraz dogłębne poznanie zapotrzebowania lokalnego rynku. Prowadzi ją Pani mgr Elżbieta Jażdżewska razem ze swym wysoce wykwalifikowanym zespołem pracowników. Arete zapewnia Państwu przede wszystkim bezpieczeństwo merytoryczne i finansowe oraz terminowość. Świadczy ona pomoc w przypadku różnych rodzajów działalności tj. działalności gospodarczej prowadzonej przez osoby fizyczne, spółek z o. o., jawnych oraz cywilnych, a oprócz tego wspólnot mieszkaniowych, fundacji oraz stowarzyszeń. Więcej szczegółowych informacji oraz dane kontaktowe firmy odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Książka przychodów i rozchodów (kpir) dla firm i biur »

  Rozliczanie podatków na zasadzie ogólnej, do którego nieodzowna jest książka przychodów i rozchodów (kpir), jest dość korzystnym sposobem opodatkowania dla przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą potrzebującą inwestycji, jak również dla firm, których praca pociąga za sobą znaczne koszty jej działalności. Sposób, jakiego podstawą jest książka przychodów i rozchodów, zostało oparta na obliczaniu podatków w zależności od zysków, a nie jak odbywa się to w razie ryczałtu, w jakim podatek naliczany został przychodu. Oczywiście procentowy poziom płacony w przypadku ryczałtu został nieco mniejsza. Dla licznych sklepów jest to dużo bardziej korzystniejsze rozwiązanie. Decydując się rodzaj opodatkowania, musimy analizować mnóstwo czynników. Równie istotne jest to w przypadku rozliczania się na podstawie ryczałtu, korzystamy ze znacznie uproszczonych procedur księgowania i rozliczania przychodów. Będzie to atut, szczególnie dla osób chcących samodzielnie prowadzić własną dokumentacje podatkową, a nie są oni zbytnio rozeznani w skomplikowanym prawie podatkowych. Pozostaje to często doceniana cecha, którą podkreślają przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą. Zawsze jednak musimy zadbać o właściwe oprogramowanie, ułatwiające przeprowadzenie księgowości. Powinni państwo mieć świadomość, że czas, jaki poświęcamy na prowadzenie ewidencji podatkowych, jest czasem, jaki możemy poświęcić na poprawę działalności naszej firmy. Jakość oprogramowania, które będzie spełniać wymagania aby nasza książka przychodów i rozchodów (kpir) była prawidłowo i starannie prowadzona, wpłynie na możliwości przedsiębiorstwa w każdego rodzaju dziedzinie. Przykładem profesjonalnego oprogramowania ułatwiającego prowadzenie księgowości jest SKP (Super Księga Podatkowa). Producent oferuje możliwość darmowego skorzystania z e-szkolenia oraz zapoznania się z tym programem poprzez wersję testową.

  Data dodania: 13 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość w Warszawie »

  Obsługujemy ponad 100 firm, z których wiele od dawna korzysta z zadowoleniem z naszych usług. To dowód na to, że można nam zaufać. Biuro rachunkowe Dankomp z Warszawy oferuje fachowe usługi księgowe przeznaczone przede wszystkim dla firm. Przyjdź do nas na konsultacje. Zyskaj wartościową wiedzę i nowe pomysły na prowadzenie firmy. Fiskus jest, niestety, pamiętliwy. Jego pamięć może sięgać do kilku lat wstecz. Pamiętając o tym, z przyjemnością zajmiemy się zaksięgowaniem dokumentów i wyliczaniem Państwa zaległości fiskalnych. Dzięki nam będziecie Państwo pracować spokojnie i codziennie bez lęku otwierać korespondencję firmową. Dziś liczy się profesjonalne podejście i pewność usług - to zapewniamy prowadząc Pańtwa księgi handlowe, rachunkowe i sprawy kadrowe i płacowe. Jesteśmy do dyspozycji, aby pomagać Państwu w ramach posiadanej przez nas wiedzy prawno-podatkowej. Mając w nas oparcie możecie Państwo być pewni, że nie zostaniecie sami ze swomi problemami. Zmiany w kodeksach i ich śledzenie nie powinny spędzać snu z powiek właścicielom firm. Wszelkie problemy księgowo-podatkowe rozwiązujemy sami lub wspieramy Państwa w ich rozwiązaniu. Mamy kontakt z prawnikami, którzy pomagają w rozwiązaniu trudnych kwestii prawno-finansowych. Wieloletni staż działalności umożliwił nam zdobycie dużego doświadczenia w branży podatkowej. Pozwala to na bezkolizyjne prowadzenie usług ku uciesze naszych Klientów. Bez przerwy uzupełniamy naszą wiedzę dotyczącą prowadzenia ksiąg, zagadnień podatkowych i finansowych - zgodnie ze zmieniającymi się przepisami. Sporządzamy umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, świadectwa pracy, naliczamy miesięczne listy płac pracowników i sporządzamy wymagane wydruki. Wszystkim pracownikom wyliczamy urlopy zgodnie z Kodeksem Pracy.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe łódź »

  Łódzkie biuro rachunkowe działa na terenie całej Polski (przez Internet) a także stacjonarnie na obszarze Łodzi. Wiemy, że obsługa księgowości to dla przedsiębiorstw obowiązek, również wtedy kiedy mają oni trudności związane z funkcjonowaniem działalności. Dokładnie z tego powodu naszych klientów szkolimy także marketingowo. Na zasadach podstawowej współpracy księgowej udostępniamy wszystkim klientom wartościowe materiały marketingowe ze zwiększania sprzedaży, projektowania blogów, zastosowania w firmie Facebooka i dużo, dużo więcej.

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Łodzi »

  Zostań współtwórcą jedynego w całej Polsce biura księgowego, które w normalnej cenie księgowości dostarcza wyjątkowe wsparcie marketingowe dla twojego przedsiębiorstwa. Wiemy, że w dzisiejszych czasach dużym problemem może być pozyskiwanie nowych klientów, z tego powodu zapewniamy kompleksowe wsparcie w kwestiach informatycznych 21 wieku. SEO optymalizacja, marketing YouTube, budowanie list subskrybentów, pisanie tekstów sprzedażowych, zwiększanie sprzedaży, tworzenie blogów – to wszystko otrzymasz od nas gratis – za zwykłą cenę prowadzenia księgowości twojego przedsiębiorstwa. To bez wątpienia najkorzystniejsza oferta na rynku.

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • HR Nova outsourcing kadrowy »

  HR Nova outsourcing kadrowy świadczy kompleksowe usługi w zakresie administracji kadrowo płacowej. Oferta dotyczy również zatrudniania pracowników niepełnosprawnych i składania wniosków o dofinansowanie tych wynagrodzeń do PFRON. HR Nova outsourcing kadrowy służy pomocą i wiedzą praktyka z ponad 20 letnim doświadczeniem w tym obszarze. Na życzenie klienta oferta może zostać rozszerzona o usługi księgowe we współpracy z naszym partnerem. Pracujemy na programie Comarch Optima. Obsługa działu kadr i płac wiąże się przede wszystkim z przygotowaniem i właściwym prowadzeniem wymaganej prawem dokumentacji. Podejmując się prowadzenia działu kadr i płac w imieniu Klienta HRnova outsourcing kadrowy bierze odpowiedzialność za realizację zadań, do których m. in. należą: przygotowanie umów pracowników, zakładanie i prowadzenie akt pracowników, przygotowywanie i przesyłanie dokumentów do ZUS, prowadzenie dokumentacji zatrudnienia i statystki kadrowej, sporządzanie i przesyłanie do PFRON deklaracji, SODIR - wnioski o dofinansowanie pracowników niepełnosprawnych, naliczanie wynagrodzeń pracowników, sporządzanie list płac oraz przelewów wynagrodzeń, sporządzanie oraz wysyłka PIT, reprezentowanie Klienta przed organami kontroli (ZUS, Państwowa Inspekcja Pracy), przechowywanie dokumentacji personalnej Klienta.

  Data dodania: 23 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Biuro rachunkowe M-A to pręznie rozwijająca się firma, zajmująca się księgowością w Łodzi. Świadczymy wszelkie usługi związane z prowadzeniem księgowości firm oraz prowadzeniem kadr i płac. Nasza wykwalifikowana kadra posiada wieloletnie doświadczenie w tym co robi. Miarą naszego sukcesu są przedewszytskim referencje oraz setki zadowolonych klientów. Nasza oferta jest w pelni kompleksowa dzięki czemu zaoszczędzisz mnóstwo czasy, a nasze ceny ustalamy na bardzo przyziemnym poziomie. To z kolei pozwala na zaoszczędzenie sporej gotówki. Serdcznie zapraszamy do kontaktu. Pamiętaj jak tanie biuro rachunkowe Łódź to tylko Biuro M-A

  Data dodania: 21 01 2016 · szczegóły wpisu »