multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

ConAcc Partners Sp. z o.o.

ConAcc Partners Sp. z o.o. ConAcc Partners z siedzibą w Katowicach to centrum wsparcia biznesu świadczące przede wszystkim usługi księgowe i rachunkowe, ponadto oferujące kompleksową obsługę kadr i płac, doradztwo podatkowe, prawne i finansowe, a także ubezpieczenia i usługi z zakresu lean management. Obsługujemy podmioty z całej Polski (zarówno duże (również te notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych), jak i mniejsze, nierzadko jednoosobowe firmy), mając obecnie oddziały w Gliwicach (Park Naukowo-Technologiczny TECHNOPARK), Bytomiu oraz Bielsku-Białej. Działając nieprzerwanie od 2003 roku rozwijamy swoją działalność o kolejne obszary związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa.

Reklama:

Szczegóły strony www.conacc.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.conacc.pl:

ConAcc Partners Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Henisz »

  Biuro Rachunkowe Sabriny Henisz. Świadczymy profesjonalną i pełną obsługę rachunkowo- księgową. Nasze biuro rachunkowe powstało w 2010 jednakże posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w biurach rachunkowych, jak i w działach księgowo- finansowych firm o różnym profilu działalności. Obsługujemy zarówno małe firmy jednoosobowe, jak i spółki kapitałowe. Jesteśmy elastyczny i potrafimy dostosować się do potrzeb klienta. Dlatego oferujemy pełne usługi biura rachunkowego: na życzenie klienta odbieramy dokumentację niezbędną do prowadzenia rozliczeń, świadczymy profesjonalne usługi w zakresie prowadzenia ewidencji dla celów podatkowych, zapewniamy reprezentację w Urzędzie Skarbowym, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, Głównym Urzędzie Statystycznym, itp. Prowadzimy profesjonalną obsługę kadrowo-płacową.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Szydłowiec »

  Oferujemy kompletny zakres profesjonalnych usług rachunkowych. Gwarantujemy nowoczesną i kompetentną księgowość, prowadzoną gruntownie, precyzyjnie zgodnie z obowiązującymi przepisami, a przede wszystkim w przystępnych cenach za usługę. Biuro rachunkowe Kielce powstało dlatego, aby księgowość oraz sprawy kadrowo-płacowe nie stanowiły dla Państwa problemów. Naszą księgowość prowadzimy w oparciu o najświeższe, wiarygodne programy gwarantujące kompetentność realizowanych rozliczeń. Kadra naszego biura nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, aby nadążać za potrzebami klientów biura. Firma obsługuje klientów przede wszystkim z terenu województwa świętokrzyskiego, ale również z innych regionów Polski. W naszym biurze księgowa Skarżysko posłuży komuś radą, pomoże wybrać odpowiednią formę rozliczenia, zajmie się obsługą płacowo-kasową, sporządzaniem listy płac, wypełnianiem Pit-u, ewidencją środków trwałych, rozliczeniem z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Biuro rachunkowe Starachowice na życzenie klienta sporządzi wniosek kredytowy do banku czy sporządzaniem wniosków o dotacje do Urzędu Pracy. Z niektórymi naszymi klientami współpracujemy od wielu lat, a nowych staramy się profesjonalizmem i sumiennością przekonać do naszej fachowej obsługi. Strona firmowa posiada wiele informacji o finansach firm oraz rekomendacje klientów z którymi współpracujemy. Zadowolenie naszych petentów jest dla nas zachętą do doskonalszej obsługi księgowej.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Atroks biuro rachunkowe warszawa targówek »

  Duża oferta firmy Atroks sp. z o. o. z Warszawy otacza profesjonalne usługi rachunkowo-księgowe i kadrowo-płacowe. Zatrudniamy wysokiej klasy ekspertów, którzy posiadają wykształcenie ekonomiczne i duże doświadczenie. Należy podkreślić, że nasi pracownicy wciąż powiększają swoje kwalifikacje uczestnicząc w przeróżnego typu kursach i szkoleniach. Posiadamy nowocześnie zorganizowane biuro, które jest wyposażone w specjalistyczny sprzęt elektroniczny oraz najwyższej klasy oprogramowanie. Świadczymy również pomoc w otrzymaniu bankowych kredytów hipotecznych, porównujemy oferty i wybieramy najlepszą, dobraną do potrzeb oraz oczekiwań klienta. Więcej o nas na stronie internetowej:

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • My Office - biuro rachunkowe »

  Witamy na stronie naszego biura rachunkowego, które mieści się w Gdyni. Na naszej stronie można znaleźć pełną ofertę naszej działalności, która jest dostosowana między innymi pod kątem osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą. Ponieważ wiemy, jak ważne jest założenie własnej firmy, służymy pomocą na każdym etapie jej zakładania, doradzając i pomagając w kompletowaniu niezbędnych dokumentów.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zakupy przed nowym rokiem - dobre meble szkolne »

  Ogólne zasady prawidłowego wyposażenia w meble szkolne sal dydaktycznych w szkołach. Jak dobrać meble szkolne w współzależności od wieku i wzrostu ucznia. Numery jakie powinny mieć ławki szkolne o jakie numery meble szkolne. Meble szkole podstawowe to w głównej mierze to stoły i krzesła, czyli stanowiska pracy i edukacji ucznia. Prawidłowo wyselekcjonowane meble szkole, z których uczeń korzysta przez większą część pobytu w szkole, mają istotny wpływ na jego postawę ciała i zdrowie - prawidłowe kształtowanie się kręgosłupa.  Innowacyjne meble szkolne coraz w bardzo wielu sytuacjach zakupowane są do szkół z rozważają o zdrowych nawykach naszych dzieci. Sprawdzone meble szkolne w nowym wydaniu są regulowane do wzrostu naszych pociech, prze co unikamy garbienia się naszych dzieci. Meble szkolne posiadają nowe rozwiązania, ażeby być bardziej ergonomicznymi, dla zdrowia kręgosłupa naszych dzieci. Zarówno ławki szkolne można dostosować do palety barw i wystroju klasy, jak również pozostał dobre meble szkolne można swobodnie łączyć i konfigurować pod katem rozstawienia w klasie.

  Data dodania: 16 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Harmony - księgowa piekary, biuro rachunkowe piekary, biuro rachunkowe bytom »

  Nasza uznana księgowa oraz cały nasz zespół to chętni do pomocy fachowcy, dla których podstawą jest zadowolenie klienta. Od powstania nasze biuro rachunkowe stara się doskonalić i podwyższać jakość świadczonych usług. Ogromną wagę przykładamy do rzetelności i profesjonalizmu. Kompetencje i merytoryczne przygotowanie naszych pracowników są naszą wartością. Sprawdzone i starannie wyselekcjonowane oprogramowanie gwarantuje bezpieczeństwo danych i poprawność prowadzonych przez nas rozliczeń. Nasze wyjątkowe biuro rachunkowe oferuje pełen zakres obsługi ksiągowej, książki przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu, prowadzenie spraw kadrowo-płacowych (sporządzanie list płac, prowadzenie kartotek wynagrodzeń pracowników, akt osobowych) oraz kompleksową obsługę rozliczeń z ZUS i Urzędem Skarbowym. Zapewniamy profesjonalną reprezentację przed róznego rodzaju urzędami. Dla klientów pracownicy naszego biura rachunkowego odbierają dokumentację potrzebną do prowadzenia rozliczeń. Zapewniamy także obsługę on-line czy przygotowanie dokumentacji do dotacji unijnych, kredytów, leasingu.

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - kompleksowo Warszawa »

  Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma stawiająca na nowoczesne rozwiązania, posiada obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo - płacową małych i średnich firm prowadzących pełną księgowość, ryczałt ewidencjonowany oraz będących na książce przychodów i rozchodów. Nasze biuro rachunkowe to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe MAGFIN pomoże Państwa firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień, zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem. Księgowość - to nie tylko wprowadzanie danych, ale wiedza, która przekłada się na sukces Państwa Firmy oraz finanse i spokojny sen. Z nami mają Państwo to zapewnione.  

  Data dodania: 13 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Abak - biuro rachunkowe w Lublinie »

  3. Abak biuro rachunkowe Lublin świadczy usługi księgowe Lublin, obsługa kadr i płac Lublin oraz doradztwo podatkowe Lublin. Na bieżąco przybliża również swoim klientom zmiany w przepisach podatkowych dla ich lepszego zrozumienia i odpowiedniego stosowania. Od 1 stycznia 2016 r. wchodzi w życie zupełnie nowa ustawa regulująca zasady funkcjonowania sfery administracji publicznej. Ministerstwo Finansów konsultuje obecnie nową strategię rozwoju Administracji Podatkowej, w której jednym z najistotniejszych elementów ma być nowy system obsługi podatników. Już od 1 września 2015 r. w 50 urzędach skarbowych utworzone zostaną pierwsze centra obsługi, które mają wspierać podatników w prawidłowym i dobrowolnym wypełnianiu obowiązków. Czy centra obsługi zastąpią biura rachunkowe Lublin, usługi księgowe Lublin, obsługa kadr i płac Lublin, doradztwo podatkowe Lublin – raczej nie.

  Data dodania: 04 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Biuro rachunkowe M-A to pręznie rozwijająca się firma, zajmująca się księgowością w Łodzi. Świadczymy wszelkie usługi związane z prowadzeniem księgowości firm oraz prowadzeniem kadr i płac. Nasza wykwalifikowana kadra posiada wieloletnie doświadczenie w tym co robi. Miarą naszego sukcesu są przedewszytskim referencje oraz setki zadowolonych klientów. Nasza oferta jest w pelni kompleksowa dzięki czemu zaoszczędzisz mnóstwo czasy, a nasze ceny ustalamy na bardzo przyziemnym poziomie. To z kolei pozwala na zaoszczędzenie sporej gotówki. Serdcznie zapraszamy do kontaktu. Pamiętaj jak tanie biuro rachunkowe Łódź to tylko Biuro M-A

  Data dodania: 21 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • AKRO biuro rachunkowe warszawa »

  Poszukują Państwo fachowego biura księgowego, jakie kompleksowo poprowadzi księgowość firmy? Zależy Państwu na zdobyciu rzetelnych porad podatkowych? Jeżeli tak, zachęcamy do odwiedzenia siedziby biura Akro s. c., która znajduje się w Warszawie. Akro s. c. w branży usług księgowych istnieje od 1995 roku. Doświadczeni specjaliści Akro s. c. zapewniają najwyższy standard obsługi księgowej. Właśnie im warto powierzyć prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów oraz sporządzanie sprawozdań do GUS i NBP. Zajmą się oni również przygotowaniem ewidencji VAT i przygotują deklaracje ZUS. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 24 03 2016 · szczegóły wpisu »