multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

ConAcc Partners Sp. z o.o.

ConAcc Partners Sp. z o.o. ConAcc Partners z siedzibą w Katowicach to centrum wsparcia biznesu świadczące przede wszystkim usługi księgowe i rachunkowe, ponadto oferujące kompleksową obsługę kadr i płac, doradztwo podatkowe, prawne i finansowe, a także ubezpieczenia i usługi z zakresu lean management. Obsługujemy podmioty z całej Polski (zarówno duże (również te notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych), jak i mniejsze, nierzadko jednoosobowe firmy), mając obecnie oddziały w Gliwicach (Park Naukowo-Technologiczny TECHNOPARK), Bytomiu oraz Bielsku-Białej. Działając nieprzerwanie od 2003 roku rozwijamy swoją działalność o kolejne obszary związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa.

Reklama:

Szczegóły strony www.conacc.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.conacc.pl:

ConAcc Partners Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Administracja nieruchomościami Warszawa - Royal House »

  W Royal House zajmujemy się świadczeniem usług obejmujących administrację oraz zarządzanie nieruchomościami na terenie Warszawy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi prowadzenie ewidencji lokali, prowadzenie książki obiektu budowlanego, przygotowywanie dokumentów do zebrań, usługi księgowości oraz utrzymania porządku oraz czystości w okolicach nieruchomości.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe w Łodzi »

  Wyjątkowo bogatą ofertą dla firm jak również klientów indywidualnych mogą poszczycić się biura rachunkowe w Łodzi. Zaczynając od zwykłych deklaracji i zeznań podatkowych, po wyjątkowo skomplikowane prace takie jak np. : spis z natury czy też tak zwane audyt. Jeśli szukamy sprawdzonej a także rzetelnej jednostki prowadzącej usługi rachunkowe w Łodzi powinniśmy zaznajomić się z ofertą usługową. Bardzo indywidualne podejście do klienta a także atrakcyjne stawki, to domena firmy.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRO TAX Biuro Rachunkowe Kraków »

  Masz dość roboty papierkowej w swojej firmie? Masz dość wątpliwości związanych z podatkami? Odwiedź stronę Biura Rachunkowego PRO TAX w Krakowie i zapoznaj się z naszą ofertą. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i nerwy. Skorzystaj z naszych usług a otrzymasz fachową obsługę księgową w niskiej cenie. Sprawdź nas nie pożałujesz.

  Data dodania: 02 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Liczyk - biuro księgowe warszawa, e-księgowość, usługi księgowe Warszawa »

  Biuro Księgowe Liczyk oferuje kompleksową obsługę podatkowo-prawną, księgową dla niedużych i średnich przedsiębiorstw z Warszawy oraz, a oprócz tego pobliskich terenów. Nasz fachowy personel posiada bogate i wieloletnie doświadczenie. Przez lata świadczymy usługi księgowe, trudnimy się też pomocą księgową na bardzo wysokim poziomie. Nasze biuro rachunkowe non stop podnosi standardy obsługi kontrahenta. Bacząc na komfort i wygodę, zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty internetowej księgowości. E-księgowość to nic innego jak oferowane przez nas efektywne aplikacje do samodzielnego oraz zdalnego korzystania z obsługi księgowej.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Tarnów "Alfa" s.c. Dorota Łabno, Anna Markowicz »

  Biuro rachunkowe, prowadzone przez doradców podatkowych, Dorotę Łabno i Annę Markowicz, zajmuje się zarówno firmami krajowymi, jak i zagranicznymi, działającymi w różnych segmentach rynku. Do grona naszych Klientów należą nie tylko duże podmioty, do których stosuje się zasady pełnej księgowości, lecz również małe, kilkuosobowe firmy. Oferta usług księgowych skierowana jest dla wszystkich podmiotów gospodarczych, niezależnie od prowadzonej formy opodatkowania i obejmuje: [*]księgi handlowe; [*]księgę przychodów i rozchodów; [*]ryczałt; [*]kartę podatkową. Prowadzimy wszystkie sprawy pracownicze i ZUS, niezależnie od formy zatrudnienia. Jako członkinie Krajowej Izby Doradców Podatkowych oferujemy zarówno jednorazowe interpretacje przepisów, wsparcie w ewentualnych sporach z organami kontroli, jak również stałą opiekę zmniejszającą ryzyko działalności i pozwalającą na optymalizację zobowiązań podatkowych. Realizowane przez nas czynności doradztwa podatkowego obejmują: [*]udzielanie porad, opinii i wyjaśnień z zakresu obowiązków podatkowych i celnych Klientów oraz w sprawach egzekucji administracyjnej związanej z tymi obowiązkami; [*]prowadzenie, w imieniu i na rzecz Klientów ksiąg podatkowych i innych ewidencji do celów podatkowych oraz udzielanie im pomocy w tym zakresie; [*]sporządzanie, w imieniu i na rzecz Klientów zeznań i deklaracji podatkowych lub udzielenie im pomocy w tym zakresie; [*]reprezentowanie naszych Klientów w postępowaniu przed organami administracji publicznej i w zakresie sądowej kontroli decyzji, postanowień i innych aktów administracyjnych w sprawach podatkowych. Współpracując z nami zyskujecie Państwo pewność, że wszystkie dokumenty sporządzone są poprawnie pod względem merytorycznym i formalnym, gdyż na bieżąco aktualizujemy wiedzę związaną z prowadzeniem kadr i naliczaniem płac.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Grodzisk Mazowiecki »

  Biuro rachunkowe KP biuro poprowadzi księgowość dużych, średnich i małych przedsiębiorstw. Rozliczamy firmy które opłacają ryczałt jak i te które prowadzą książkę przychodów i rozchodów. Firma z okolic Warszawy.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość online z biurem rachunowym Petra »

  Biuro rachunkowe Petra zaprasza serdecznie do zapoznania się ze swoją ofertą na stronie internetowej! Nasze biuro rachunkowe oferuje szeroki zakres usług kompleksowych z zakresu księgowości, rachunkowości oraz kadr i płac. Korzystamy z najnowszej technologii, dzięki naszej ofercie oszczędzają Państwo czas i pieniądze.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • BILANS usługi kadrowo - płacowe »

  W Rybniku funkcjonuje Biuro Rachunkowe Bilans Sp. z o. o., które jest profesjonalną i dynamicznie rozwijającą się firmą. Świadczy wszechstronne usługi z zakresu audytu sprawozdań finansowych, doradztwa gospodarczego i optymalizacji polityki podatkowej. Sporządzamy roczne rozliczenia PIT i rozliczenia z ZUS-em. Pomagamy w rejestracji firm oraz prowadzimy doradztwo w zakresie prawa pracy. Sporządzamy sprawozdania do GUS oraz sprawozdania finansowe i informacji podatkowej. Podejmując się współpracy z biurem zyskują Państwo gwarancję solidnych oraz bezpiecznych usług. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego. Więcej informacji opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - Edyta Oboza »

  Kompleksowa obsługa przedsiębiorców, prowadzenie ksiąg handlowych, kadry oraz deklaracje ZUS. Jeżeli nie radzisz sobie w tych tematach odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z naszą ofertą. Dowiesz się również o zmianach w przepisach podatkowych oraz kadrach czy ZUS. Zapewniamy wysoką jakość usług, korzystamy z nowoczesnego systemu informatycznego oraz na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach. Każdy klient traktowany jest indywidualnie.

  Data dodania: 01 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Informator biur księgowych »

  Wybierz księgowego z eoceniacz. plPotrzebujesz dobrej księgowej? Jeśli tak to musisz zajrzeć na stronę www. eoceniacz. pl. z wykorzystaniem tej strony w prosty sposób dowiedz się co o danej księgowej mówią inni, jakie jest jej doświadczenie i co najważniejsze czy warto zaangażować ją w swoim przedsiębiorstwie czy firmie. Portal ten gromadzi opinie o biurach rachunkowych i księgowych z całej Polski, dzięki czemu każdy może skorzystać z informacji opublikowanych w tym portalu. Co więcej jeśli wypełni się krótki formularz to na wskazany adres poczty elektronicznej dostanie się najlepsze oferty biur księgowych, które znajdują się w najbliższej okolicy. Oferty usług rachunkowych i księgowych, które będą przekazane należą do sprawdzonych biur, które posiadają licencję oraz aktualną polisę OC. Zasadniczym zamiarem portalu eoceniacz. pl jest promowanie rzetelności firm, a także ich uczciwości poprzez dodawanie opinii przez osoby, które korzystały już z ich oferty. Każda pozytywna ocena umożliwia pozyskanie zaufania, co przekuwa się na pozyskanie nowych kontrahentów, którzy z usług biura rachunkowego będą systematycznie korzystać. Umieszczenie opinii o danym biurze rachunkowym w portalu jest całkowicie bezpłatne jak i późniejsze utrzymanie swego wpisu. Jeżeli szukasz sprawdzonej księgowej koniecznie wykorzystaj możliwości tej strony, bez wątpienia nie będziesz tego żałował. Strona Eoceniacz. pl - to głównie: [*]sprawdzone biura księgowe, [*]opinie o biurach księgowych, [*]oferty księgowe z twojej okolicy Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą propozycją na Eoceniacz.

  Data dodania: 20 01 2016 · szczegóły wpisu »