multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

ConAcc Partners Sp. z o.o.

ConAcc Partners Sp. z o.o. ConAcc Partners z siedzibą w Katowicach to centrum wsparcia biznesu świadczące przede wszystkim usługi księgowe i rachunkowe, ponadto oferujące kompleksową obsługę kadr i płac, doradztwo podatkowe, prawne i finansowe, a także ubezpieczenia i usługi z zakresu lean management. Obsługujemy podmioty z całej Polski (zarówno duże (również te notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych), jak i mniejsze, nierzadko jednoosobowe firmy), mając obecnie oddziały w Gliwicach (Park Naukowo-Technologiczny TECHNOPARK), Bytomiu oraz Bielsku-Białej. Działając nieprzerwanie od 2003 roku rozwijamy swoją działalność o kolejne obszary związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa.

Reklama:

Szczegóły strony www.conacc.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.conacc.pl:

ConAcc Partners Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Rachunkowe BR Grzesiak - usługi księgowe Karwiny »

  Jesteśmy jednym z najtańszych biur rachunkowych w Gdyni. Zapewniamy pełen zakres usług z tematu księgowości, kadr i płac. Zapraszamy do kontaktu. Dla nowych klientów rabaty!

  Data dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gliwice »

  Na rynku finansowym jesteśmy od ponad 20 lat. Prowadzimy pełną księgowość oraz kadry i płace. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cechuje nas nowoczesna obsługa, kompetencja, niezawodność i poufność, dyspozycyjność i elastyczność oraz terminowość. Oferujemy outsourcing wewnętrzny - prowadzenie księgowości w siedzibie klienta na jego programie księgowym oraz zastępstwa głównych księgowych. Pełną ofertę naszego biura rachunkowego poznają Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe w Łodzi »

  Wyjątkowo bogatą ofertą dla firm jak również klientów indywidualnych mogą poszczycić się biura rachunkowe w Łodzi. Zaczynając od zwykłych deklaracji i zeznań podatkowych, po wyjątkowo skomplikowane prace takie jak np. : spis z natury czy też tak zwane audyt. Jeśli szukamy sprawdzonej a także rzetelnej jednostki prowadzącej usługi rachunkowe w Łodzi powinniśmy zaznajomić się z ofertą usługową. Bardzo indywidualne podejście do klienta a także atrakcyjne stawki, to domena firmy.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA FINANSOWO-KSIĘGOWA SALDO biuro rachunkowe czeladź »

  Kancelaria Finansowo- Księgowa SALDO Sp. z o. o. świadczy kompleksowe usługi w ramach szerokorozumianej rachunkowości. Nasza siedziba zawiera się w Dąbrowie Górniczej. Jesteśmy obecni na rynku d 1995 roku. Absorbujemy się w szczególności prowadzeniem pełnej rachunkowości oraz prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów. Na życzenie użytkownika udzielamy dodatkowych porad i sporządzamy inną dokumentację. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i podmioty gospodarcze. Z jednostką możliwy jest kontakt drogą mailową bądź telefoniczną. Szczegółowe informacje na temat aktywności firmy zawierają się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Tarnów "Alfa" s.c. Dorota Łabno, Anna Markowicz »

  Biuro rachunkowe, prowadzone przez doradców podatkowych, Dorotę Łabno i Annę Markowicz, zajmuje się zarówno firmami krajowymi, jak i zagranicznymi, działającymi w różnych segmentach rynku. Do grona naszych Klientów należą nie tylko duże podmioty, do których stosuje się zasady pełnej księgowości, lecz również małe, kilkuosobowe firmy. Oferta usług księgowych skierowana jest dla wszystkich podmiotów gospodarczych, niezależnie od prowadzonej formy opodatkowania i obejmuje: [*]księgi handlowe; [*]księgę przychodów i rozchodów; [*]ryczałt; [*]kartę podatkową. Prowadzimy wszystkie sprawy pracownicze i ZUS, niezależnie od formy zatrudnienia. Jako członkinie Krajowej Izby Doradców Podatkowych oferujemy zarówno jednorazowe interpretacje przepisów, wsparcie w ewentualnych sporach z organami kontroli, jak również stałą opiekę zmniejszającą ryzyko działalności i pozwalającą na optymalizację zobowiązań podatkowych. Realizowane przez nas czynności doradztwa podatkowego obejmują: [*]udzielanie porad, opinii i wyjaśnień z zakresu obowiązków podatkowych i celnych Klientów oraz w sprawach egzekucji administracyjnej związanej z tymi obowiązkami; [*]prowadzenie, w imieniu i na rzecz Klientów ksiąg podatkowych i innych ewidencji do celów podatkowych oraz udzielanie im pomocy w tym zakresie; [*]sporządzanie, w imieniu i na rzecz Klientów zeznań i deklaracji podatkowych lub udzielenie im pomocy w tym zakresie; [*]reprezentowanie naszych Klientów w postępowaniu przed organami administracji publicznej i w zakresie sądowej kontroli decyzji, postanowień i innych aktów administracyjnych w sprawach podatkowych. Współpracując z nami zyskujecie Państwo pewność, że wszystkie dokumenty sporządzone są poprawnie pod względem merytorycznym i formalnym, gdyż na bieżąco aktualizujemy wiedzę związaną z prowadzeniem kadr i naliczaniem płac.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe dla klientów indywidualnych i biznesowych - Warszawa »

  LEGIS - biuro rachunkowe przygotowało specjalną ofertę zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Obejmuje ona usługi księgowe, rachunkowe, kadrowo-płacowe, doradcze, szkoleniowe oraz usługi związane z prowadzeniem ksiąg i projektami unijnymi. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Łodzi »

  Zostań współtwórcą jedynego w całej Polsce biura księgowego, które w normalnej cenie księgowości dostarcza wyjątkowe wsparcie marketingowe dla twojego przedsiębiorstwa. Wiemy, że w dzisiejszych czasach dużym problemem może być pozyskiwanie nowych klientów, z tego powodu zapewniamy kompleksowe wsparcie w kwestiach informatycznych 21 wieku. SEO optymalizacja, marketing YouTube, budowanie list subskrybentów, pisanie tekstów sprzedażowych, zwiększanie sprzedaży, tworzenie blogów – to wszystko otrzymasz od nas gratis – za zwykłą cenę prowadzenia księgowości twojego przedsiębiorstwa. To bez wątpienia najkorzystniejsza oferta na rynku.

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jak zniwelować wady postawy u małego dziecka »

  W dobie rozwoju cywilizacyjnego powstaje wiele różnego typu nowinek mających wpływ na wygodę naszego życia zdrowia, wiele z nich ma wpływ na nasze wady postawy. Komputer i nieprawidłowa pozycja wpływa negatywnie na wady postawy. Z drugiej jednakże strony posiadamy na to antidotum w postaci dobrych i zdrowych krzeseł, tzw. Ergonomiczne krzesło. Krzesła ergonomiczne mają taka konstrukcje aby poprawić nasze wady postawy i ukierunkować nasza postawę ciała na prawidłowe pozycje.  Jak istotne jest gwarancję prawidłowej postawy ciała naszym dzieciom, o tym nie należy dyskutować. Ważnym elementem w tym procesie odgrywa zakup odpowiedniego krzesła. Krzesło ergonomiczne odgrywa ważną rolę w procesie przeciwdziała takim stanom jak wady postawy. Bowiem wady postawy u naszych pociech to bardzo częste zjawisko. Nieodpowiednia pozycja podczas odrabiania lekcji stwarza wady postawy. Odpowiednie krzesło ergonomiczne, które jest dopasowane do mojej naturalnej postawy ciała ma bardzo pozytywny wpływ na to co się dzieje albo nie dzieje z naszym kręgosłupem. Krzesło ergonomiczne są to krzesła dopasowane to naszych naturalnych kształtów oraz wysokości każdego z nas. Część producentów sprzedaje krzesło ergonomiczne uniwersalnej wielkości, jednak by ergonomiczne krzesło miało w stu procentach spełnić swoja rolę to musi być dopasowane pod każdym względem. Także przy zakupie dobrego i zdrowego krzesła trzeba tez zwrócić uwagę na inne równie ważne czynniki.  

  Data dodania: 22 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Harmony - księgowa piekary, biuro rachunkowe piekary, biuro rachunkowe bytom »

  Nasza uznana księgowa oraz cały nasz zespół to chętni do pomocy fachowcy, dla których podstawą jest zadowolenie klienta. Od powstania nasze biuro rachunkowe stara się doskonalić i podwyższać jakość świadczonych usług. Ogromną wagę przykładamy do rzetelności i profesjonalizmu. Kompetencje i merytoryczne przygotowanie naszych pracowników są naszą wartością. Sprawdzone i starannie wyselekcjonowane oprogramowanie gwarantuje bezpieczeństwo danych i poprawność prowadzonych przez nas rozliczeń. Nasze wyjątkowe biuro rachunkowe oferuje pełen zakres obsługi ksiągowej, książki przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu, prowadzenie spraw kadrowo-płacowych (sporządzanie list płac, prowadzenie kartotek wynagrodzeń pracowników, akt osobowych) oraz kompleksową obsługę rozliczeń z ZUS i Urzędem Skarbowym. Zapewniamy profesjonalną reprezentację przed róznego rodzaju urzędami. Dla klientów pracownicy naszego biura rachunkowego odbierają dokumentację potrzebną do prowadzenia rozliczeń. Zapewniamy także obsługę on-line czy przygotowanie dokumentacji do dotacji unijnych, kredytów, leasingu.

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • ZOTAX Biuro Rachunkowe Zofia Zimny »

  Właściciele wielu firm chwalą sobie współpracę z Biurem Rachunkowym Zotax. Doceniają bezproblemowe księgowanie i rozliczanie faktur, pomoc w wielu kwestiach finansowych w firmie oraz przedstawicielstwo w instytucjach finansowych w kraju. Dodatkowo Zotax świadczy porady z zakresu podpisywanych umów oraz prowadzenia działalności gospodarczej. Takie rozwiązania gwarantują wygospodarowanie czasu i możliwości zarówno dla małych jak i dużych firm. Znacznie odciążają działy księgowości w firmach i doradzają w rozwiązywaniu bieżących problemów. Więcej na stronie: http://www. zotax. pl/

  Data dodania: 20 04 2016 · szczegóły wpisu »