multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Podkategoria: Biznes

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Pit 37 online - rozliczyć pit 2016 przez Internet »

  Już wkrótce rozliczysz podatek za ubiegły rok i sporządzisz swój pit 37 czy inny pit 2016/pit 2017. Chcesz ekspresowo rozliczyć podatek? Nie chcesz stać w kolejkach ani na poczcie, ani tym bardziej w urzędzie? Masz dostęp do Internetu? Jeżeli na wszystkie pytania padła odpowiedź twierdząca, rozlicz swój pit 2016 elektronicznie jako pit online. Jest to metoda coraz częściej praktykowana przez podatników. Coraz to więcej ludzi się do tego przekonuje, gdyż nikomu tak naprawdę nie chce się wystawać w kolejkach, bowiem to przecież zajmuje zbyt dużo czasu i energii. W tym czasie można zrobić zakupy, pobawić się z dziećmi, czy chociażby uczynić coś tylko dla siebie. Jedyne, co należy zrobić, ażeby rozliczyć elektronicznie swój pit 37, pit 36 i inne pity 2016/pity 2017 jako pit online, to wybrać darmowy program pit 2016 umożliwiający takie rozliczenie, który krok po kroku, poprowadzi Cię przez wszystkie strony formularza, na początku wybierając dla Ciebie ten odpowiedni. Tobie zostaje jedynie wypełnienie pól dotyczących Twoich danych personalnych, identyfikatora NIP czy też PESEL, pól związanych z Twoim przychodem i z odprowadzanymi przez rok podatkami, a również czy chcesz skorzystać z ulg i przeznaczyć jeden procent swojego podatku dla wybranej przez Ciebie OPP. Na końcu, aby przesłać wypełnioną deklarację pit, powinieneś wpisać swoje dane osobowe oraz kwotę Twojego przychodu wykazaną w pit za poprzedni rok (lub "0" jeżeli nie składałeś zeznania podatkowego). Jeżeli prawidłowo wszystko wprowadzisz, deklaracja pit 37, pit 36 czy inny pit 2016/pit 2017 zostanie przesłana online do fiskusa, a jako potwierdzenie otrzymasz UPO (Urzędowe Poświadczenie Odbioru). Ważne jest, aby rachunki i dokumenty takie jak kopie wypełnionego i złożonego pit, UPO oraz dokumenty uprawniające do ulg przechowywać przez okres pięciu lat, licząc od końca roku podatkowego, w którym złożyliśmy zeznanie podatkowe. Pit online to szybkie i proste rozliczenie podatku.

  Data dodania: 05 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • studiopiko.pl - projekty graficzne »

  Rozreklamowywanie się się poprzez ulotki, wizytówki oraz strony internetowe to obecnie bardzo skuteczna forma promocji. Jeżeli posiada się profesjonalną grafikę reklamową, można zdobywać mnóstwo kolejnych klientów. Mokona to firma, dla którego projekty graficzne są zarówno formą zarabiania pieniędzy, jak i hobby. Trudnią się wykonywaniem logotypów, plakatów, banerów promocyjnych, grafiki na tekstylia, zaproszeń, katalogów produktów, teczek ofertowych. Wszelkie zadania realizowane są z dużą dokładnością. Istotne jest, iż każdy projekt graficzny tworzony jest w stałym kontakcie z zamawiającym. W takiej sytuacji obydwie strony mogą być zadowolone z efektów. Z pewnością nie jest prostym projektowanie logo, a projekt ulotki wymaga kilka godzin pracy. Jednak dzięki sporemu doświadczeniu, Mokona realizuje zlecenia bez najmniejszej zwłoki. Ze pełną ofertą firmy można zaznajomić się na studiopiko. pl.

  Data dodania: 11 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Opaandcompany.com - meble skandynawskie »

  Szykuje się rewolucja w Twoim domu i rozglądasz się za unikalnymi meblami i innymi akcesoriami, które upiększą Twój pokój i mieszkanie? Mamy doskonałe rozwiązanie - meble skandynawskie i wiele innych produktów m. in. marki Hubsch. W naszym sklepie www. opaandcompany. com jest co wybierać i nie musisz mieć grubego portfela. Inwestując w styl północnoeuropejski nie pożałujesz i nadasz swojemu mieszkaniu wiele uroku osobistego. W asortymencie sklepu znajdują się produkty firm holenderskich, duńskich a także Szweckich. Nie musisz poświęcać wielu godzin na zakupy - zamów u nas online i skorzystaj z dostawy do Twojego domu.

  Data dodania: 13 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Produkty z Chin »

  Najstarszy na rynku importer z Azji. Oferowane przez firmę Miximport artykuły hurtowe oraz detaliczne obejmujące praktycznie każdą branżę, przykuwają uwagę niewiarygodnie promocyjnymi cenami oraz przyzwoitą jakością wykonania oferowanego towaru. Przez lata walczyliśmy o pozycje na rynku, a dziś współpracują z nami inne firmy zarówno z Polski jak i innych krajów. Wskażemy Ci drogę do rozpoczęcia własnej działalności. Wbrew pozorom nie musisz posiadać wyrazistej wartości pieniężnej aby zacząć zarabiać. Najpopularniejsze towary w naszym sklepie to przybory szkolne, artykuły dekoracyjne, zabawki, a także wiele innych. Dla stałych klientów przedstawiamy znaczące rabaty. Naszą prężnię rozwijająca się kategorią są akcesoria do golenia w stylu klasycznym.

  Data dodania: 11 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Buty Tommy Hilfiger »

  Nie można na mapie swoich zakupów pominąć sklepu Fashion Boutique, w którym poznacie wspaniałą kolekcję buty Tommy Hilfiger. Co sezon przygotowujemy dla Was bardzo starannie najszerszą i najbardziej atrakcyjną ofertę buty Tommy Hilfiger w Polsce. Dzięki nam już tysiące ludzi w Polsce mogło szybko i w bardzo komfortowych warunkach kupić swoje wymarzone buty Tommy Hilfiger. Z pewnością zainteresuje Was też pozostały asortyment, który pieczołowicie dla Was wybraliśmy wprowadzając do naszej oferty wiele innych interesujących firm. Jestem pewien, że zainteresują Was takie marki, jak Calvin Klein, Hunter, Baldinini oraz Lacoste.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eksport do Chin – Sprawdzenie firmy z Chin »

  Zawsze przypominamy importerom chińskim, że Import z Chin to nie jednorazowe zamówienie a długotrwały proces. Aby import z Chin był szczęśliwy, wpływ ma wiele czynników, takich jak wyszukanie odpowiedniej firmy z Chin, zdobycie potrzebnych certyfikatów i pozwoleń od chińskiej firmy, zorganizowanie łańcucha logistyki aż po sprzedaż produktów z Chin Wiele przedsiębiorców zastanawia się jak zacząć import z Chin? Jak wyszukać firmę w Chinach. Targi handlowe w Chinach są najlepszym sposobem. Targi w Chinach organizowane są niemal codziennie. Każdy przedsiębiorca wyszuka interesującą go branże na imprezach targowych. Po znalezieniu firmy ważne jest sprawdzić czy jest zarejestrowana. Otóż wiele chińskich firm w Chinach nie są firmami sprawdzonymi producentami, często to oszuści lub po prostu hurtownie zamiast fabryk chińskich. Dlatego dzięki stronie chinskiraport. pl można producenta z Chin sprawdzić. Jest to jeden z pierwszych etapów handlu z Chinami. Możemy sprawdzić kiedy firma w Chinach powstała, czy firma w Chinach to producent czy pośrednik? Czy firma chińska ma wszystkie potrzebne certyfikaty CE, dokument ISO oraz rządowe dokumenty eksportowe? Trzeba pamiętać, że chiński import bazuję na przedpłacie dlatego pewność, że firma z Chin ma KRS jest ważna dla bezpiecznego importu z chińskiej fabryki. Nasze biura sporządzają raport handlowy - nt. fabryki z Chin. Sprawdzenie firmy w Chinach Trwa to tylko 72h. zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 532-619-322 lub kontakt@chinskiraport.pl

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Książka przychodów i rozchodów (kpir) dla firm i biur »

  Rozliczanie podatków na zasadzie ogólnej, do którego nieodzowna jest książka przychodów i rozchodów (kpir), jest dość korzystnym sposobem opodatkowania dla przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą potrzebującą inwestycji, jak również dla firm, których praca pociąga za sobą znaczne koszty jej działalności. Sposób, jakiego podstawą jest książka przychodów i rozchodów, zostało oparta na obliczaniu podatków w zależności od zysków, a nie jak odbywa się to w razie ryczałtu, w jakim podatek naliczany został przychodu. Oczywiście procentowy poziom płacony w przypadku ryczałtu został nieco mniejsza. Dla licznych sklepów jest to dużo bardziej korzystniejsze rozwiązanie. Decydując się rodzaj opodatkowania, musimy analizować mnóstwo czynników. Równie istotne jest to w przypadku rozliczania się na podstawie ryczałtu, korzystamy ze znacznie uproszczonych procedur księgowania i rozliczania przychodów. Będzie to atut, szczególnie dla osób chcących samodzielnie prowadzić własną dokumentacje podatkową, a nie są oni zbytnio rozeznani w skomplikowanym prawie podatkowych. Pozostaje to często doceniana cecha, którą podkreślają przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą. Zawsze jednak musimy zadbać o właściwe oprogramowanie, ułatwiające przeprowadzenie księgowości. Powinni państwo mieć świadomość, że czas, jaki poświęcamy na prowadzenie ewidencji podatkowych, jest czasem, jaki możemy poświęcić na poprawę działalności naszej firmy. Jakość oprogramowania, które będzie spełniać wymagania aby nasza książka przychodów i rozchodów (kpir) była prawidłowo i starannie prowadzona, wpłynie na możliwości przedsiębiorstwa w każdego rodzaju dziedzinie. Przykładem profesjonalnego oprogramowania ułatwiającego prowadzenie księgowości jest SKP (Super Księga Podatkowa). Producent oferuje możliwość darmowego skorzystania z e-szkolenia oraz zapoznania się z tym programem poprzez wersję testową.

  Data dodania: 13 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • tabliczki znamionowe http://www.ambest.com.pl »

  Jesteśmy studiem reklamy i fotografii mającym wieloletnią praktykę. Historia naszej działalności sięga czasów jeszcze przed 2 wojną światową. Aktualnie w głównej mierze nasze usługi mieszczą się w ramach usług chemigraficznych, a oprócz tego reklamowych. Paramy się grawerowaniem laserowym przy wykorzystaniu technologii CO2, które używa się wobec grawerowaniu na plexi, laminatach i innych podobnych materiałach. Robimy również grawerowanie laserem przy wykorzystaniu technice fiber praktyczny do znakowania na stali kwasoodpornej, hartowanej, mosiądzu a także wielu innych. Przy wykorzystaniu tych technologii opracowujemy tabliczki znamionowe, identyfikatory imienne, szyldy firmowe oraz dodatkowo ogrom innych wyrobów. A przy tym dysponujemy systemem administrowania jakością PN-EN ISO 9001:2009. Z nami będziesz zadowolony.

  Data dodania: 19 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • System SAP: oprogramowanie dla firm i system ERP »

  Marka SAP istnieje na rynku od ponad trzydziestu lat. System SAP to jakość doceniana na całym świecie. Dlaczego to oprogramowanie dla firm z każdym rokiem zdobywa jeszcze większe gron odbiorców? System ERP SAP Business One, dedykowany jest dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki elastycznemu doborowi modułów jak: CRM, kadry i płace, program nieruchomości, księgowość program, program do zarządzania sprawdzi się dla każdej branży. SUPREMIS to Złoty Partner SAP, który przeprowadzi Państwa przez proces zakupu i wdrożenia systemu dla firm.

  oprogramowanie-dla-firm

  wdrozenia-systemow-erp

  rozwiazania-branzowe

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jakub Ruciński Blog »

  Blog o tematyce finansowej, w którym znajdziesz informacje o różnych metodach generowania dochodu i sposobach na lepsze zarządzanie budżetem domowym. Artykuły na tematy związane z oszczędzaniem i zarabianiem, a także z dochodem pasywnym. Dochód pasywny to taka forma dochodu, w której po wykonaniu określonej pracy zysk otrzymuje się już zawsze.

  Data dodania: 17 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - kompleksowo Warszawa »

  Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma stawiająca na nowoczesne rozwiązania, posiada obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo - płacową małych i średnich firm prowadzących pełną księgowość, ryczałt ewidencjonowany oraz będących na książce przychodów i rozchodów. Nasze biuro rachunkowe to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe MAGFIN pomoże Państwa firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień, zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem. Księgowość - to nie tylko wprowadzanie danych, ale wiedza, która przekłada się na sukces Państwa Firmy oraz finanse i spokojny sen. Z nami mają Państwo to zapewnione.  

  Data dodania: 13 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Praca w domu »

  Pomimo, że praca przez internet nie określa płci, zainteresowań, wykształcenia i tym podobnych osób, które zdołają ją wykonywać, zaleca się nie zapominać, że aby się jej podejmować, winnyśmy charakteryzować się pewnymi cechami. Jeśli uświadomimy sobie, że je posiadamy, będziemy mogli z korzystnym podejściem zacząć w ten sposób pracować. Istotnym takim czynnikiem, jaki definiuje nam, że praca internetowa może być zajęciem dla nas, jest umiejętność samodyscypliny. Polega ona na tym, że w dobrym momencie będziemy potrafili usiąść do pracy i zamiast zajmować się wszystkim naokoło, tylko nie obowiązkami, od razu zaczniemy wykonywać to, co do nas należy. Druga cecha to wymagana wszem i wobec punktualność. Nie możemy przecież nie dotrzymywać wyznaczonych terminów, albowiem wtedy możliwi stali pracodawcy nie będą nam ufać i mogą już skończyć nam cokolwiek zlecać, a nam przecież chodzi o coś absolutnie przeciwnego. Prócz tego dobrze jest umieć łączyć obowiązki domowe i pracę, co będzie przydatne głównie dla młodych mam.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma architektoniczna Gdańsk »

  Zapraszamy do pokuszenia się o skorzystanie z usług architektów. Specjalistycznie jak również sprawnie prowadzimy biuro projektowe Gdańsk, gdzie pragniemy zaproponować naszym zleceniodawcom to, czym mamy szansę się poszczycić. Nasza firma architektoniczna Gdańsk przyjmuje klientów indywidualnych, jak również firmy, które potrzebują doskonałego projektu budynku. Posiadamy bogato wyposażone miejsce, które funkcjonuje jako pracownia architektoniczna Gdańsk. To tam nasi architekci działają na najlepszym poziomie a także w skupieniu, aby zapewnić klientom najwyższej i doskonałej klasy projekty. Zapraszamy na wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Liniały optyczne - rafela.com.pl. »

  Nasza firma działa na polskim rynku w 1991r. Trudnimy się sprzedażą i kupnem używanych maszyn do obróbki drewna, metalu i blach. Oprócz tego oferujemy także montaż liniałów pomiarowych z odczytem cyfrowym. Jesteśmy nieustannie rozwijającą się firmą, która dopracowuje swoją działalność poprzez dobór fachowej kadry pracowniczej i bardzo wysoki poziom oferowanych usług. W naszej ofercie mamy również nowe, wysokojakościowe, produkowane w Europie maszyny do obróbki metalu i blach. Jeśli zaciekawiła Państwa nasza propozycja, gorąco zapraszamy na odrębne spotkanie z doświadczoną grupą pracowniczą, która poradzi państwu w wyborze maszyn w stosunku od państwa zapotrzebowania. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny z naszą firmą.

  Data dodania: 30 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terminal płatniczy POS »

  Zdobywaj nowych klientów i zwiększaj atrakcyjność swojego biznesu dzięki instalacji terminala płatniczego. To proste urządzenie w kilka sekund przetwarza odpowiednie informacje by po chwili zatwierdzić transakcje bezgotówkową. Klient nie musi mieć już gotówki w portfelu robiąc zakupy w Twojej firmie. Kart płatniczych cały czas przybywa i klienci coraz chętniej płacą nimi za zakupy dlatego też warto zainwestować aby mieli też taką możliwość przychodząc do Ciebie. Nie wielkie koszty usługi szybko się zwracają. Zapraszamy

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wycena Nieruchomości Warszawa. MirosProperty »

  Rzeczoznawca Majątkowy Warszawa Wojciech Miros w ramach prowadzonej działalności oferuje Państwu profesjonale usługi Wyceny wszystkich typów Nieruchomości: mieszkania, biura, magazyny, domy, działki, lokale usługowe. Dodatkowo oferujmy wyceny służebności przesyłu, doradztwo oraz sporządzanie szczegółowych analiz i raportów Rynku Nieruchomości. Nasze opracowania cechuje staranność i przejrzystość. Działamy na terenie Warszawy i powiatów sąsiednich. Siedziba MirosProperty zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do współpracy.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość dla dużych i małych firm w Krakowie »

  Nasze doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług z zakresu księgowości i doradztwa zarówno dla dużych, jak i małych firm. Oczywiście nie jest regułą, aby dana siedziba znajdowała się w Krakowie. Kraków to duże miasto, ale w okolicach także działa wiele firm, które szukają usług z zakresu księgowości właśnie na terenie Krakowa. Nie mamy wysokich cen, dlatego też zarówno przedsiębiorcy z wielkim, jak i mniejszym kapitałem mogą nawiązać z nami kontakt.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kantor internetowy »

  Bardzo dobre kursy wymiany (najlepsze w kantorach online), brak opłat. Kantor działa bez zarzutu. Bez wychodzenia z domu i w poczuciu bezpieczeństwa można sprzedawać bądź kupować walutę. Kursy walut są bardzo korzystne dla sprzedających jak i kupujących. Kantor online pozwala zaoszczędzić pieniądze.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpania kupno domu oferty »

  Jak prezentuje się zakup domu w Hiszpanii? Przed wyborem takiej inwestycji warto porządnie przeczesać internet w poszukiwaniu solidnej agencji nieruchomości najlepiej działającej na miejscu w Hiszpanii. Biuro Casona zajmuje się sprzedażą od dawna i dla swoich klientów oferuje codziennie nowe okazje sprzedaży mieszkań i domów w okolicach Alicante na Costa Blanca. Przejrzyj aktualne oferty sprzedaży z miejscowości: Javea, Cumbre del Sol, Denia, oraz Benissa i La Manga. Co dnia nowe okazje do dobrych inwestycji w Hiszpanii

  Data dodania: 27 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • KLIMA-BET KRAKÓW ogrodzenia z siatki »

  Solidność i staranność zapewniły nam stateczną lokalizację. Do tej pory udało nam się doprowadzić do realizacji wiele niesłychanie trudnych pomysłów, stale pracując nad nowymi. F. P. U. H Klima -Bet zaprasza do skorzystania z interesujących warunków kooperacji, które proponujemy naszym wiernym Klientom. Nasze oprzyrządowania betonowe są wytrzymałe i sprawdzą się w każdych wymogach. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowany personel, który posiada wszechstronną wiedzę i praktykę. Nasza praca staje się coraz okazalsza, i przez to możemy uszczuplić opłaty. Skłonnych do zaznajomienia się z naszą kompletną propozycją i wszelkie przydatne dane kontaktowe, znajdują się na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy:

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wizytówki »

  Wizytówki mimo, że są normalką od wielu, wielu lat są potrzebnym towarzyszem ludzi. Wizytówek używają zarówno biznesmeni, specjaliści, artyści. Mało tego wizytówka jest użytkowana przez przedsiębiorstwa. Wizytówką może być: jednostka, fasada budowli. Wizytówką może być również drobny kartonik. I o to chodzi. Wizytówka z kartoniku innymi słowy wizytówka drukowana na papierze a wnikliwiej wizytówka drukowana na kartonie o gęstości np. 300g/cm2, jest tym co możemy swobodnie kupić za pomocą netu. Wizytówki są tym co dajemy człowiekowi który ma Nas zachować w pamięci. Wizytówki maja także za zadanie, jednakże nie zawsze, zadziałać jako kieszonkowy notes z danymi kontaktowymi. Kategorie wizytówek są różnorodne mogą być sporządzone np. z: kartonu, metalu, papieru. Układ też może być dowolny. Innymi słowy jedynym limitem jest człowiecza imaginacja. To powoduje, że wizytówki są tak pociągające. Jednak najczęściej użytkowane wizytówki to te papierowe. W celu zamówienia wizytówek, wskazane jest wybrać poprawnego drukarza. Przecież wizytówki które rozdysponowujemy decydują o tym, jak będziemy percypowani. W takim razie warto wybrać czasem ofertę o dziesięć złotych wyższą ale w znacznym stopniu lepszą. Koniec końców po przeliczeniu na jedną sztukę wizytówki mówimy o oszczędności plus minus jednej dziesiątej części grosza.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • KALKULATOR WYNAGRODZEŃ.PL - kalkulator wynagrodzeń brutto netto »

  Wynagrodzenie brutto to wynagrodzenie, które zawiera w sobie pensję netto (na rękę) plus składki na ubezpieczenie emerytalne, rentowe, chorobowe i zdrowotne plus zaliczka na podatek dochodowy czyli jest to płaca całkowita przed odliczeniem podatku i składek formalnie opłacanych przez pracownika.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dotel ogrodowy »

  Nasze centrum ogrodnicze dysponuje interesującym asortymentem roślin i akcesoriów ogrodowych dopasowanych tak samo do oczekiwań amatorów jak i profesjonalistów. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo między innymi cebule kwiatowe i drzewa i krzewy iglaste. Posiadamy również liczne nawozy do iglaków oraz inne środki ochrony roślin. Poza tym dysponujemy najlepszej klasy urządzeniami oraz sprzętem takim jak grill ogrodowy. Każdy zamówiony u nas fotel ogrodowy to nie tylko gwarancja świetnej jakości, ale również niebanalnego wyglądu oraz stylu. Jeśli zależałoby wam na tym aby zapoznać się z całkowitą ofertą serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej. Zapewniamy satysfakcję z zakupów oraz dość krótkie terminy dostawy! Nasze rośliny satysfakcjonują nawet wyrafinowanych ogrodników, a meble typowych projektantów ogrodów!

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Drukarki fiskalne Warszawa »

  Proponujemy oprogramowanie dla gastronomii Włocławek, jakie w naszej firmie otrzymają Państwo po nadzwyczaj atrakcyjnej cenie. Aktualnie mnogość osób nadzwyczaj chętnie korzysta z naszych usług oraz wykupuje oprogramowanie dla gastronomii Toruń, wobec tego przypuszczamy, że również Państwo z zapałem nawiążą z nami długookresową współpracę. Oferujemy doświadczone podejście do konsumenta, wszelką pomoc oraz bezpłatne doradztwo, dodatkowo bezspornie spodoba się Państwu nasz dogodny cennik. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: