multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Podkategoria: Biura rachunkowe

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Produkty z Chin »

  Najstarszy na rynku importer z Azji. Oferowane przez firmę Miximport artykuły hurtowe oraz detaliczne obejmujące praktycznie każdą branżę, przykuwają uwagę niewiarygodnie promocyjnymi cenami oraz przyzwoitą jakością wykonania oferowanego towaru. Przez lata walczyliśmy o pozycje na rynku, a dziś współpracują z nami inne firmy zarówno z Polski jak i innych krajów. Wskażemy Ci drogę do rozpoczęcia własnej działalności. Wbrew pozorom nie musisz posiadać wyrazistej wartości pieniężnej aby zacząć zarabiać. Najpopularniejsze towary w naszym sklepie to przybory szkolne, artykuły dekoracyjne, zabawki, a także wiele innych. Dla stałych klientów przedstawiamy znaczące rabaty. Naszą prężnię rozwijająca się kategorią są akcesoria do golenia w stylu klasycznym.

  Data dodania: 11 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • PRO TAX Biuro Rachunkowe Kraków »

  Masz dość roboty papierkowej w swojej firmie? Masz dość wątpliwości związanych z podatkami? Odwiedź stronę Biura Rachunkowego PRO TAX w Krakowie i zapoznaj się z naszą ofertą. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i nerwy. Skorzystaj z naszych usług a otrzymasz fachową obsługę księgową w niskiej cenie. Sprawdź nas nie pożałujesz.

  Data dodania: 02 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pity 2016 - program pit dla biur rachunkowych »

  Czas, w którym w biurach rachunkowych sporządzane są roczne zeznania podatkowe pity 2016 /pity 2017, to okres wytężonej pracy. To konieczność wypełnienia wielu deklaracji pit 2016 /pit 2017 w krótkim okresie czasu. W bardzo dużym błędzie są posiadacze biur księgowo-rachunkowych, którzy sądzą, że obecnie i tak można radzić sobie bez stosowania programów komputerowych. A w końcu prawda jest taka, iż zawsze należy zastosować branżowe oprogramowanie, dzięki to któremu popełnienie błędu jest o wiele mniejsze. Na krajowym rynku usług rachunkowych jest zbyt duża konkurencja, aby zaakceptować taki stan rzeczy! No dobrze, lecz jeżeli pewnie drogi internauto nie masz większego doświadczenia w temacie programów komputerowych, to niby skąd możesz przekonać się co należy zrobić, aby najzwyczajniej w świecie wyposażyć swoje biuro rachunkowe w porządny program pit 2016? No cóż, na szczęście są publikowane w Internecie te teksty jak chociażby właśnie ten. W takim razie: właściciel biura rachunkowego, który chce wreszcie poradzić sobie z rachunkowością musi zwrócić większą uwagę na program PIT 2016 FORMAT - moim zdaniem jeden z lepszych typowo polski program charakteryzujący się rewelacyjną jakością. Można śmiało powiedzieć, że jeśli w rachubę wchodzi oprogramowanie niezbędne do rachunkowości, programiści z Polski bardzo dobrze się spisują. Miejmy zatem wielką nadzieję, iż w najbliższym czasie dosłownie wszystkie działające w Polsce biura rachunkowe będą korzystały z takich rozwiązań jak na ten przykład program PIT 2016 FORMAT. Zwłaszcza, że to naprawdę w każdym przypadku czysty profit, szybkie i bezbłędne pity 2016 / pity 2017 i zwiększenie komfortu funkcjonowania biura rachunkowego.

  Data dodania: 29 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Tarnów "Alfa" s.c. Dorota Łabno, Anna Markowicz »

  Biuro rachunkowe, prowadzone przez doradców podatkowych, Dorotę Łabno i Annę Markowicz, zajmuje się zarówno firmami krajowymi, jak i zagranicznymi, działającymi w różnych segmentach rynku. Do grona naszych Klientów należą nie tylko duże podmioty, do których stosuje się zasady pełnej księgowości, lecz również małe, kilkuosobowe firmy. Oferta usług księgowych skierowana jest dla wszystkich podmiotów gospodarczych, niezależnie od prowadzonej formy opodatkowania i obejmuje: [*]księgi handlowe; [*]księgę przychodów i rozchodów; [*]ryczałt; [*]kartę podatkową. Prowadzimy wszystkie sprawy pracownicze i ZUS, niezależnie od formy zatrudnienia. Jako członkinie Krajowej Izby Doradców Podatkowych oferujemy zarówno jednorazowe interpretacje przepisów, wsparcie w ewentualnych sporach z organami kontroli, jak również stałą opiekę zmniejszającą ryzyko działalności i pozwalającą na optymalizację zobowiązań podatkowych. Realizowane przez nas czynności doradztwa podatkowego obejmują: [*]udzielanie porad, opinii i wyjaśnień z zakresu obowiązków podatkowych i celnych Klientów oraz w sprawach egzekucji administracyjnej związanej z tymi obowiązkami; [*]prowadzenie, w imieniu i na rzecz Klientów ksiąg podatkowych i innych ewidencji do celów podatkowych oraz udzielanie im pomocy w tym zakresie; [*]sporządzanie, w imieniu i na rzecz Klientów zeznań i deklaracji podatkowych lub udzielenie im pomocy w tym zakresie; [*]reprezentowanie naszych Klientów w postępowaniu przed organami administracji publicznej i w zakresie sądowej kontroli decyzji, postanowień i innych aktów administracyjnych w sprawach podatkowych. Współpracując z nami zyskujecie Państwo pewność, że wszystkie dokumenty sporządzone są poprawnie pod względem merytorycznym i formalnym, gdyż na bieżąco aktualizujemy wiedzę związaną z prowadzeniem kadr i naliczaniem płac.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rybnik »

  Biuro Rachunkowe Księgozbiór z Rybnika specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac.
  Najważniejsza dla nas jest wygoda Klienta oraz atrakcyjny cennik, rzetelność i najwyższa jakość świadczonych przez nas usług.
  Biuro dokłada wszelkich starań, aby współpraca przebiegała w przyjaznej atmosferze i oczywiście posiadamy odpowiednie uprawnienia.
  Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje biorąc udział w wielu szkoleniach z zakresu rachunkowości, podatków i płac.
  Nasz klient może być pewien, że jego operacje gospodarcze będą wykonywane w sposób rzetelny z zachowaniem zasad należytej staranności, właściwy pod względem formalnym i zgodny z obowiązującymi przepisami prawa.
  Na bieżąco śledzimy polskie prawodawstwo, dzięki czemu biegle orientujemy się we wszelkich zmianach w przepisach oraz natychmiast na nie reagujemy.
  Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przekazywanych nam informacji handlowych.
  Biuro oblicza zwrot VAT od materiałów budowlanych.

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Książka przychodów i rozchodów (kpir) dla firm i biur »

  Rozliczanie podatków na zasadzie ogólnej, do którego nieodzowna jest książka przychodów i rozchodów (kpir), jest dość korzystnym sposobem opodatkowania dla przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą potrzebującą inwestycji, jak również dla firm, których praca pociąga za sobą znaczne koszty jej działalności. Sposób, jakiego podstawą jest książka przychodów i rozchodów, zostało oparta na obliczaniu podatków w zależności od zysków, a nie jak odbywa się to w razie ryczałtu, w jakim podatek naliczany został przychodu. Oczywiście procentowy poziom płacony w przypadku ryczałtu został nieco mniejsza. Dla licznych sklepów jest to dużo bardziej korzystniejsze rozwiązanie. Decydując się rodzaj opodatkowania, musimy analizować mnóstwo czynników. Równie istotne jest to w przypadku rozliczania się na podstawie ryczałtu, korzystamy ze znacznie uproszczonych procedur księgowania i rozliczania przychodów. Będzie to atut, szczególnie dla osób chcących samodzielnie prowadzić własną dokumentacje podatkową, a nie są oni zbytnio rozeznani w skomplikowanym prawie podatkowych. Pozostaje to często doceniana cecha, którą podkreślają przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą. Zawsze jednak musimy zadbać o właściwe oprogramowanie, ułatwiające przeprowadzenie księgowości. Powinni państwo mieć świadomość, że czas, jaki poświęcamy na prowadzenie ewidencji podatkowych, jest czasem, jaki możemy poświęcić na poprawę działalności naszej firmy. Jakość oprogramowania, które będzie spełniać wymagania aby nasza książka przychodów i rozchodów (kpir) była prawidłowo i starannie prowadzona, wpłynie na możliwości przedsiębiorstwa w każdego rodzaju dziedzinie. Przykładem profesjonalnego oprogramowania ułatwiającego prowadzenie księgowości jest SKP (Super Księga Podatkowa). Producent oferuje możliwość darmowego skorzystania z e-szkolenia oraz zapoznania się z tym programem poprzez wersję testową.

  Data dodania: 13 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ekomat: Biuro rachunkowe Szczecin »

  Potrzebujesz pomocy w prowadzeniu ewidencji księgowej? Biuro rachunkowe Ekomat jest do Państwa usług. Dysponujemy doświadczoną i profesjonalną kadrą pracowników, którzy służą Państwu radą i pomocą. Biuro rachunkowe Ekomat znajduje się w Szczecinie przy ulicy Balińskiego 8. Wejdź na www. ekomat. biz. Do zobaczenia!

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • EXPERT Katowice »

  Recepta na sukces Twojej firmy jest nadzwyczaj prosty, wystarczy zlecić wszelkie czynności związane z księgowością tudzież optymalizacją podatkową naszej kancelarii biuro rachunkowe Katowice. Z biegiem lat stworzyliśmy silny zespół pracowników o niesłychanie atrakcyjnym doświadczeniu na polu rachunkowości. Do tego stosujemy różnorodne sposoby motywowania. Przez co zadania na korzyść Twojej firmy wykonane są z zegarmistrzowską precyzją. Zwiększamy wiedzę tudzież doskonalenie umiejętności pracowników poprzez inwestowanie w ich rozwój. O ile interesują Cię inne zagadnienia rachunkowości o które chciałbyś zapytać skontaktuj się z nami, czy też przeczytaj o wszystkim na naszej stronie WWW.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - Gdańsk »

  Plus - Biuro Rachunkowe Gdańsk zaprasza bardzo serdecznie do nawiązania współpracy. Rachunkowość to taka dziedzina, które wymaga perfekcyjnej wiedzy, wielu umiejętności jak również zaangażowania . Plus - Biuro Rachunkowe Gdańsk to firma, która łączy w sobie tradycje, dynamikę i rozwój. W ramach świadczonych przez nas usług pełnej księgowości w szczególności oferujemy: tworzenie i aktualizacja polityki rachunkowości, prowadzenie ksiąg rachunkowych, doradztwo księgowe, projektowanie i tworzenie raportów wg indywidualnych potrzeb Klienta. Plus - Biuro Rachunkowe Gdańsk - Twój partner w interesach.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Ricco - biuro rachunkowe | Poznań »

  Biuro rachunkowe Ricco to usługi księgowe szyte na miarę. Kompleksowa obsługa z naszej strony pozwoli Ci spać spokojnie w nocy a w dzień beztrosko rozwijać biznes. Ricco to biuro księgowe z prawdziwego zdarzenia, nie trać więcej czasu - czas to pieniądz. Biuro Rachunkowe Ricco - to korzystny układ. Realizujemy także takie usługi księgowe jak kadry i płace, doradztwo podatkowe, consulting podatkowy, normalizację księgowości, zarejestrujemy specjalnie dla Ciebie każdy podmiot gospodarczy i zoptymalizujemy profil księgowy.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - kompleksowo Warszawa »

  Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma stawiająca na nowoczesne rozwiązania, posiada obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo - płacową małych i średnich firm prowadzących pełną księgowość, ryczałt ewidencjonowany oraz będących na książce przychodów i rozchodów. Nasze biuro rachunkowe to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe MAGFIN pomoże Państwa firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień, zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem. Księgowość - to nie tylko wprowadzanie danych, ale wiedza, która przekłada się na sukces Państwa Firmy oraz finanse i spokojny sen. Z nami mają Państwo to zapewnione.  

  Data dodania: 13 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość w Warszawie »

  Obsługujemy ponad 100 firm, z których wiele od dawna korzysta z zadowoleniem z naszych usług. To dowód na to, że można nam zaufać. Biuro rachunkowe Dankomp z Warszawy oferuje fachowe usługi księgowe przeznaczone przede wszystkim dla firm. Przyjdź do nas na konsultacje. Zyskaj wartościową wiedzę i nowe pomysły na prowadzenie firmy. Fiskus jest, niestety, pamiętliwy. Jego pamięć może sięgać do kilku lat wstecz. Pamiętając o tym, z przyjemnością zajmiemy się zaksięgowaniem dokumentów i wyliczaniem Państwa zaległości fiskalnych. Dzięki nam będziecie Państwo pracować spokojnie i codziennie bez lęku otwierać korespondencję firmową. Dziś liczy się profesjonalne podejście i pewność usług - to zapewniamy prowadząc Pańtwa księgi handlowe, rachunkowe i sprawy kadrowe i płacowe. Jesteśmy do dyspozycji, aby pomagać Państwu w ramach posiadanej przez nas wiedzy prawno-podatkowej. Mając w nas oparcie możecie Państwo być pewni, że nie zostaniecie sami ze swomi problemami. Zmiany w kodeksach i ich śledzenie nie powinny spędzać snu z powiek właścicielom firm. Wszelkie problemy księgowo-podatkowe rozwiązujemy sami lub wspieramy Państwa w ich rozwiązaniu. Mamy kontakt z prawnikami, którzy pomagają w rozwiązaniu trudnych kwestii prawno-finansowych. Wieloletni staż działalności umożliwił nam zdobycie dużego doświadczenia w branży podatkowej. Pozwala to na bezkolizyjne prowadzenie usług ku uciesze naszych Klientów. Bez przerwy uzupełniamy naszą wiedzę dotyczącą prowadzenia ksiąg, zagadnień podatkowych i finansowych - zgodnie ze zmieniającymi się przepisami. Sporządzamy umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, świadectwa pracy, naliczamy miesięczne listy płac pracowników i sporządzamy wymagane wydruki. Wszystkim pracownikom wyliczamy urlopy zgodnie z Kodeksem Pracy.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bielsko »

  Kancelaria biegłego rewidenta z Bielska-Białej zaprasza do skorzystania z usług biura rachunkowego „Auditex”. Od 2005 roku staramy się rzetelnie wykonywać powierzone nam obowiązki. Nasi pracownicy mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem i niezbędnymi certyfikatami, poświadczającymi ich umiejętności. Staramy się, aby nasi klienci byli obsługiwani kompleksowo. Zajmujemy się opracowaniem polityki rachunkowości firmy, bieżącym ewidencjonowaniem operacji gospodarczych. Kontrolujemy dokumenty księgowe pod względem formalnym i rachunkowym. Dla osób fizycznych lub prawnych obliczamy zaliczki na podatek dochodowy. Dla naszych klientów sporządzamy okresowe i roczne sprawozdania finansowe, prowadzimy ewidencję środków trwałych. Nasi zleceniodawcy mogą również liczyć na otrzymanie bieżących konsultacji księgowo-podatkowych. Więcej informacji uzyskają Państwo na naszej stronie internetowej: www.biurorachunkowe.bielsko.pl. Zapraszamy do współpracy podmioty gospodarcze i osoby fizyczne. Obsługujemy spółki cywilne, jawne, spółki prawa handlowego, a także stowarzyszenia itd.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość online z biurem rachunowym Petra »

  Biuro rachunkowe Petra zaprasza serdecznie do zapoznania się ze swoją ofertą na stronie internetowej! Nasze biuro rachunkowe oferuje szeroki zakres usług kompleksowych z zakresu księgowości, rachunkowości oraz kadr i płac. Korzystamy z najnowszej technologii, dzięki naszej ofercie oszczędzają Państwo czas i pieniądze.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Milanówek »

  Przedsiębiorstwo Abak jest biurem księgowym, które świadczy swoje usługi w Grodzisku. Osoby które na zaufały to sektor średnich i małych przedsiębiorstw a także ludzie prowadzące przedsiębiorstwo. Oferujemy pomoc w kwestiach związanych z księgowością, płacami, wyprowadzamy opóźnienia podatkowe i rozliczamy pity. Wśród innych biur rachunkowych odróżnia nas duża innowacyjność. Reprezentujemy Państwa postulaty przed US i innymi organami finansowymi. Centrala naszej firmy znajduje się w Warszawie, a oddziały znajdują się w Grodzisku Mazowieckim oraz w warszawskim Ursynowie. W prosty sposób odnajdziesz nas także w sieci, jedyne co należy zrobić to wklepać w Google zwrot: biuro rachunkowe Ursynów, biuro podatkowe Ursynów, księgowość Grodzisk Mazowiecki i podatki Ursynów. Odwiedź nas i skorzystaj z naszej profesjonalnej kadry.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Consult-pro: Biuro rachunkowe Kraków »

  Każdy przedsiębiorca zaraz po założeniu firmy zaczyna rozglądać się za biurem rachunkowym, które poprowadzi jego księgowość. Jest to dużo wygodniejsze dla firmy, a przede wszystkim nie wiąże się z dużymi kosztami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą biura księgowego w Krakowie. Sami się Państwo przekonają, że księgowość nie musi wam spędzać snu z oczu ani nie będzie dla was niczym uciążliwym.

  Data dodania: 21 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • BIURO AMICUS usługi kadrowo-księgowe wrocław »

  Biuro rachunkowo - księgowe AMICUS w Częstochowie, kierowane przez panią mgr Edytę Ociepkę jest dla Klientów gwarancją otrzymania najwyższej jakości usług skarbowych. Swoim Klientom AMICUS przedkłada całościową obsługę księgową, poczynając od poprawy błędnych rozliczeń z ubezpieczycielem, przez przygotowywanie rozliczeń PIT, na wykonaniu sprawozdań zarządu kończąc. W ofercie znajdziecie Państwo zarówno pakiety usług, jak również jednorazowe czynności rachunkowe, jak np. rozliczanie świadczeń lekarskich i urlopów, sporządzanie świadectw pracy, czy sporządzanie umów. Całkowitą propozycję biura AMICUS znajdziecie Państwo na stornie internetowej.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Krakowie PRYM »

  Biuro rachunkowe w Krakowie PRYM oferuje nie tylko podstawową obsługę księgową. Dodatkowo, korzystając z usług biura rachunkowego Prym otrzymujesz szereg usług, jak doradztwo – zarówno finansowe jak i podatkowe, usługi kadrowo płacowe, rozliczanie PIT czy rozliczenia z urzędem skarbowym i ZUSem. zapraszamy na stronę prym. info do zapoznania się z ofertą szczegółową.

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biurokadrowiec.pl »

  Jeżeli poszukujesz biura, które zadba o Twoje płace lub rozliczenia w firmie to dobrze trafiłeś. Jesteśmy firmą z Rzeszowa, działamy w okolicach Rzeszowa i przeprowadzamy szkolenia BHP i wiele innych. Zobacz już teraz to co możemy zaoferować Twojej firmie.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Poznań »

  Biuro Rachunkowe Poznań Grunwald. Biuro Rachunkowe w Poznaniu świadczy usługi rachunkowo księgowe w okręgu miasta Poznań. Specjalizujemy się w prowadzeniu księgowości KPiR - podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, rejestry VAT. Rozliczamy wnioski VZM-1 o zwrot VAT za materiały budowlane. Wnioski VZM-1 o zwrot VAT za materiały budowlane zwane są też często przez internautów zwrotem VAT budowlanego lub ulgą budowlaną. To odrębne wnioski, które nie mają nic wspólnego z rozliczeniami PIT.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Opole »

  Z dumą podkreślamy fakt, iż nasza firma posiada certyfikat zezwalający na komercyjne prowadzenie ksiąg rachunkowych. Biuro Rachunkowe Prokopowicz z siedzibą w Opolu to firma, która przez wiele lat swojej obecności na rynku zdobyła uznanie klientów. Doceniają oni w szczególności indywidualne podejście do każdego z nich, jak również szerokie spektrum świadczonych usług księgowych. Szczegółowe informację na temat naszej oferty prezentujemy na łamach firmowej strony internetowej - zachęcamy do jej odwiedzenia!

  Data dodania: 19 05 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: